بازارخرید دستگاه طبقه ای نان فانتزی

دستگاه قنادی 16 دیس

 

بازار خریددستگاه طبقه ای نان فانتزی را چگون بشناسیم . شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه های قنادی و نان پزی . محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریان خود ارائه می کند . در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی در باره چگونگی خرید و مشخصات فنی دستگاه پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد ، اگر شما هم خریدار دستگاه های صنعتی هستید و سوالاتی درباره چگونیگی خرید و… دارید می توانید با خواندن این متن به سوالات خود جواب دهید :

بازارخرید دستگاه طبقه ای نان

در هر طبقه دستگاه نان فانتزی چند سینی نان قرار می گیرد ؟ جنس بدنه و جنس لوله هایی که حرارت را به قسمت پخت می رسانند از چه فلزی می باشد ؟ دستگاه طبقه ای نان فانتزی قابلیت پخت چه محصولاتی را دارد ؟ آیا دستگاه هایی که از شرکت ایران فر خریداری می کنیم ضمانت هم دارند ؟ و در قسمت آخر کمی با شرکت ایران فر آشنا خواهیم شد ؟

حال می رویم سوراق جواب به سوالات شما :

تعداد سینی در هر طبقه دستگاه

دستگاه های طبقه ای نان فانتزی در اندازه های مختلف وجود دارد که در همه اندازه ها در هر طبقه تعداد ۲ الا ۴ سینی قرار می گیرد که این تعداد نسبت به اندازه دستگاه تغییر می کند و اندازه جا گیری هر طبقه نسبت به اندازه تغییر می کند .

بازار فروش دستگاه پخت نان

جنس لوله حرارتی و بدنه دستگاه

در اکثر دستگاه های طبقه ای در بدنه آن و لوله های حرارتی از فلز استیل نسوز استفاده می شود که در دمای بالا از بین نروند و در طول مدت کار دچار زنگ زدگی نشوند ، یکی دیگر از مزایای استیل بودن قسمت های دستگاه بهداشتی ساختن آن است ، فلز استیل برای استفاده  در قسمت هایی که غذا در آن تبخ می شود مناسب است زیرا میکرب کمتری به خود گرفته و دیر تر خراب می شوند .

دستگاه های طبقه ای نان فانتزی

محصولات قابل پخت با این دستگاه

دستگاه های طبقه این نان فانتزی به دلیل بالا بودن سقف هر طبقه قابلیت پخت انواع نان ها و شیرینی ها و انواع کیک های حجیم و نیم حجیم را به شما می دهد ، این دستگاه به دلیل حرارت غیر مستقیم بودن تمامی محصولاتی که با آن تبخ می شود را با کیفیت عالی و ماندگاری بالا تولید می کنند . دستگاه های فانتزی طبقه ای قابلیت پخت انبوه محصولات حجیم را دارد زیرا این دستگاه با طراحی کا آمد و منحصر به فردی که دارد می تواند در کمترین زمان محصولات را پخت کرده و آماده پخت دوبار شود به همین دلیل عمل پخت سرعت بخشیده و مقدار پخت بالا را افزایش می بخشد .

دستگاه طبقه ای نان پزی

بازارخریددستگاه طبقه ای

شرکت ایران فر برای رضایت بیشتر مشتریان خود برای تمامی دستگاه های تولیدی خود ضمانت قرار داده است تا شما بتوانید با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید و دیگر از خراب شدن دستگاه ها و حزینه زیاد نگران نباشید . نمایندگان شرکت در سراسر کشور موظف است تا اگر برای دستگاه شما مشکلی پیش آمد دستگاه شما را در نزدیک ترین نمایندگی تعمیر کرده و به شما تحویل دهند ،

توجه : ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه های شرکت فقط در زمان خرابی خود به خود دستگاه ها قابل استفاده می باشد .

دستگاه های قنادی 32 دیس

انواع دستگاه مشابه دستگاه طبقه ای نان فانتزی

نام دستگاه های طبقه ای نان فانتزی را می توان به عنوان بهترین دستگاه برای پخت نان های حجیم استفاده کرد ولی دستگاه های دیگری هم برای پخت نان های حجیم مناسب می باشند ، دستگاه های گردان ۱۶ و ۳۲ دیس از قبیل این دستگاه ها هستند که پخت نان های فانتزی مناسب هستند ، دستگاه های گردان در دو نوع قنادی پزی و فانتزی پزی وجود دارد که البته دستگاه های قنادی پزی همانطور که از نامشان پیداست برای استفاده در کارگاه های قنادی استفاده می شوند ولی از نوع فانتزی پزی این دستگاه های می توان در کارگاه های نان های حجیم مانند فانتزی و نان تست استفاده کرد ، که البته تفوتی هم میان دستگاه های قنادی پزی و فانتزی پزی هست که این تفوت عبارت اند از :سینی های بزرگ تر نسبت به دستگاه های قنادی (سینی های ۶۰ در ۹۰) و دارای سیستم بخار بودن و…… .

خرید فر قنادی 16 دیس

ظرفیت پخت دستگاه گردان

به دلیل مختلف بودن ابعاد و اندازه های نان های که پخت می شود و هچنین وزن آنها بصورت دقیق نمی توان گفت که هر دستگاه چقدر می تواند پخت کند ولی مهندسان سازنده این دستگاه ها یک استاندارد کاری ۸۰۰ کیلو گرم در ۸ ساعت را برای کار این دستگاه ها قرار داده اند ، ولی همان طور که گفته شد ین راندمان برای تمامی کاگاه ها کارایی ندارد و ممکن است این مقدار بالا و پایین شود.

توجه : این مقدارپخت فقط برای دستگاه های فانتزی پزی تعریف می شود و ممکن است در دستگاه های قنادی پزی این مقدار بالا و پایین شود .

دستگاه های قنادی 32 دیس

تولید کننده دستگاه فانتزی پزی صنعتی

ما در این متن سعی کردیم تا شما را با انواع دستگاه های تولید نان های حجیم آشنا کنیم و لی مهم تر از آشنا شدن با دستگاه ها انتخاب دستگاه درست و با کیفیت می باشد به همین دیلیل شما باید دستگاهی با کیفیت که از کارخانه ای معتبر تولید شده است خرید کنید ، یکی از مزیت های خرید از شرکت های معتبر این است که شما با خرید دستگاه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می شوید .

شما می توانید برای خرید انواع دستگاه های پخت نان حجیم  و دیگر دستگاه های پخت با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران