بازار تولید دستگاه نانوایی صنعتی

بازار تولید دستگاه نانوایی

بازار تولید دستگاه نانوایی. انسان ها باید قبل از هر چیز به سلامت بدن خود توجه داشته باشند تا بتوانند عمر طولانی در کنار انرژی بالا به دست بیاورند . خداوند روش های زیادی برای حفظ سلامتی که مهم ترین نعمت اوست بر سر راه ما گذاشته است  که یکی از مهمترین ان راه ها تغذیه خوب است . امروزه با مواد غذایی و خوراکی های ناسالمی که تولید می شود تنها چیزی که می توان ذره ای به ان اطمینان داشت نان است که از قدیم تا به امروز به خوردن ان بسیار تاکید شده است .

نان یکی از اصلی ترین خوراکی هایی است که می تواند قوای بدن ما را بالا ببرد .

در این روز ها در تمامی محله حداقل یکی یا دو تا نانوایی پیدا می شود که مردم نان مورد نیاز خود را از ان ها تهیه می کنند .

بازار تولید دستگاه نانوایی

در زمان قدیم افراد بااستفاده از تنور های قدیمی نان مورد نیاز خود را پخت می کردند اما امروزه با وجود دنیای مدرن دستگاه هایی تولید شده است که به صورت صنعتی نان پخت می کند و زحمت گذشته را ندارد .

مدل دستگاه نانوایی صنعتی

بازار تولید دستگاه نانوایی:

این دستگاه ها همان طور که گفته شد مدل های زیادی دارند . دو نوع از نعروف ترین و پر مصرف ترین انواع این دستگاه مدل تونلی و دوا این دستگاه ها است که در این بخش به توضیح ان ها می پردازیم .

این دستگاه دارای ویژه گی ها منحصر به فردی هستند که می توانند میزان تولید نان یک مغازه را تا حد زیادی بالا ببرند .

دستگاه ها نانوایی یکی از انواع پرکاربرد ترین دستگاه های صنعتی هستند که در تمامی مغازه ها دیده می شوند .

مدل تونل دار دستگاه نانوایی صنعتی

این دستگاه از همه انواع دستگاه های نانوایی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است .

این دستگاه خودش به دو دسته تقسیم می شود که یک نوع ان چهار و نیم متری نام دارد و نوع دیگر ان شش و نیم متری می باشد .

بازار تولید دستگاه نانوایی

نوع شش و نیم متری و چهار و نیم متری هردو دارای حالت های اتومات و نیمه اتومات هستند و مدل چهار و نیم متری بیشتر نیمه اتومات ساخته می شودو مدل شش و نیم متری غالبا به حالت تمام اتومات می باشد .

این دستگاه دارای حرارت غیر مستقیم است که جزو یکی از اصلی ترین امکانات این نوع از دستگاه ها به شمار می رود .

دستگاه چهار و نیم متری سیستم بخار ندارد  ولی با دو مشعل کار می کند و مدل شش و نیم متری تنها یک مشعل دارد ولی سیستم بخار را نیز در خود دارد .

دستگاه های تونلی دارای سیستم پی ال سی و اینرستی هستند که این دو سیستم می توانند هنگام وقوع خطر هشدار بدهند و افراد را مطلع سازند که در نتیجه به بهتر کنترل شدن دستگاه کمک می کنند .

بازار تولید دستگاه نانوایی

مدل دوار یا گردان دستگاه نانوایی صنعتی

بازار تولید دستگاه نانوایی:

این دستگاه دارای حالت گرد و چرخان است و به چهار اندازه تقسیم می شود : سه متری . دو متر و بیست سانتی متری . دو متر و پنجاه سانتی متری و یک متر و پنجاه سانتی متری .

این دستگاه دارای دو مشعل می باشد و در قسمت زیری خود دارای سنگ های چودن می باشد که این سنگ ها قابلیت این را دارند که گرما را درون خود تا یک مدت زیاد نگه دارند که در نتیجه میزان مصرف گاز شما کاهش پیدا می کند .

این دستگاه از پنج لایه درست شده است که به این شرح است : استیل . استیل نسوز . پشم سنگ . پشم شیشه و گالوانیز ه که خاصیت زد زنگ بودن دارند و می توانند به مقاومت بیشتر دستگاه نیز کمک کنند .

بازار تولید دستگاه نانوایی

برای خرید این دستگاه کافی است که به سایت های اینترنتی این مجموعه مراجعه کنید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران