بازار عرضه دستگاه خمیر گیر و میکسر

میکسر و خمیر گیر صنعتی

بازار عرضه دستگاه خمیر گیر و میکسر را با بیابید. شرکت ایران فر تولید و فروشند دستگاه های قنادی و نان پزی ، محصولا خود را با قیمت مناسب و کیفیت باور نکردنی به مشتریان خود عرضه می کند . گاهی اوقات برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی درباره مشخصات فنی و ضاهری دستگاه ها و چگونگی خرید دستگاه ها برای شما پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

میکسر و خمیر گیر صنعتی

جنس لگن دستگاه های خمیر گیر و میکسر صنعتی از چه فلز هایی می باشد ؟ جنس پارو های خمیر گیر و میکسر های صنعتی از چه فلز هایی می باشد و میکسر های قنادی دارای چند پاروی همراه می باشند ؟ می خواهم برای کار گاه خودم یک هم زن خریداری کنم و نمی دانم کدام یک از این دستگاه ها برای کار من مناسب است و چه اندازه ای باید خریداری کنم چگونه یک مشاوره رایگان و خوب داشته باشم ؟

حال می رویم تا به این سوالات شما جواب دهیم :

میکسر و خمیر گیر صنعتی

جنس لگن دستگاه خمیر گیر و میکسر

در دستگاه های هم زن جدید چه در خیمر گیر ها و چه در میکسر های قنادی از لگن های استیل استفاده می شود که در گاهی اوقات به سفارش مشتریان از لکن های آلمینیومی استفاده می شود ، دستگاه های هم زن  مانند خمیر گیر و میکسر های صنعتی را در کار گاه های مختلف می توان استفاده کرد و به همین دلیل برای بهداشتب ساختن آن از جنس استیل ساخته می شود .

میکسر و خمیر گیر صنعتی

جنس پاروی دستگاه و تعداد پاروی همراه میکسر

جنس پارو های دستگاه میکسر و خمیر گیر مانند لگن آن ها از استیل ضد زنگ می باشد تا در مدت طولانی زنگ نزند و از بین نرود . تعداد پارو های همراه دستگاه میکسر ۳ عدد می باشد ، پارو های همراه یا همان شاخک ها نسبت به مایع و جامد بودن محصولی که قرار است هم بخرد تغیییر می کند و به همین دلیل به همرا میکسر های قنادی ۳ پاروی متفاوت قار می دهند ولی در دستگاه های خمیر گیر به دلیل این که تنها قابلیت به هم زدن تنها محصولات جامد را درد یک پارو کفایت می کند .

میکسر و خمیر گیر صنعتی

مشاوره برای خرید دستگاه

اگر این موضع که ( می خواهم برای کار گاه خودم یک هم زن خریداری کنم و نمی دانم کدام یک از این دستگاه ها برای کار من مناسب است و چه اندازه ای باید خریداری کنم چگونه یک مشاوره رایگان و خوب داشته باشم) برای شما هم پیش آمده است می توانید باتماس با گروه پشتیبانی ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

تبلیغات شرکت ایران فر
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
تماس با مشاوران