بازار فروش انواع دستگاه طبقه ای نان فانتزی

دستگاه نان فانتزی صنعتی

بازار فروش انواع دستگاه قنادی طبقه ای . نان های صنعتی یک از مهم ترین محصولات آرد نان می باشند که در روز مقدار بسیار زیادی از آن در میان مردم جهان مورد استفاده قرار میگیرد، نان های صنعتی از چند سال پیش تا به حال در بازار به فروش میرسید که برای پخت این نان ها نیاز به دستگاه های با کیفیت و پیشرفته می باشد، دستگاه های صنعتی یکی از مزایایی که دارند برای تولید نان با دردسر کم می باشند، این دستگاه ها مقدار بسیار زیادی از نان را در کمترین زمان تولید می کنند، دستگاه های پخت نان صنعتی در انواع بسیار مختلفی وجود دارد که ما در این متن تنها در مورد

دستگاه نان فانتزی صنعتی

دستگاه های طبقه ای ۸ و ۱۶ دیس این دستگاه صحبت خواهیم کرد، دستگاه های طبقه ای یکی از دستگاه های پیشرفته برای پخت نان های حجیم می باشد، این دستگاه نه تنها قابلیت تولید انواع نان بله قابلیت پخت انواع کیک ها را نیز دارد، سیستم کنترل دمای این دستگاه به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید در مدت زمان پخت فرایند کار دستگاه را بفهمید و در مدت زمان پخت محصولات از چگونگی پخت با خبر باشید، حال اگر شما هم خریدار این محصول هستید و می خواهید اطلاعاتی در مورد راه های خرید و مشخصات فنی این دستگاه بفهمید می توانید با ما در خواندن ادامه این مطلب همراه باشید و از مشخصات فنی دستگاه ها اطلاعاتی جمع آوری نمایید:

بازار فروش انواع دستگاه قنادی طبقه ای:

دستگاه نان فانتزی صنعتی

راه خرید انواع دستگاه صنعتی پخت

بازار فروش انواع دستگاه قنادی طبقه ای:

یکی از مهمترین موضوعات در خرید دستگاه های صنعتی راه های خرید آن است، و اینکه بدانید از کجا می توانید این دستگاه ها را خریداری نمایید، و آیا شرکت برای ما ضمانت و خدمات پس از فروش قرار می دهد یا نه؟ روش های خرید از چه راه هایی امان پذیر است؟ و یکی از موضوعات مهم اینکه چون در مشخصات و نوع کارکرد دستگاه ها اطلاعات کافی نداریم چگونه می توانیم یک دستگاه خوب را انتخاب کنیم. این سوالات یکسری سوالات مهم در خرید یک دستگاه صنعتی هست. خوب شرکت ایران فر برای مشتریان خود و دستگاه های ساخته شده

دستگاه نان فانتزی صنعتی

در این شرکتضمانت دو ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله قرا داده است تا در مدت زمان طولانی نگران خرابی دستگاه نباشند، و موضوع بعدی روش خرید این محصول است که بهدو روش قابل خرید است. روش اول همان روش حضوری و آمدن به دفتر مرکزی شرکت و دومین روش خرید اینترنتی و آنلاین می باشد، که برای راحتی خطر مشتریان این روش خرید در خانه شما هم امکان پذیر می باشد، و بریا اینکه چگونه یک دستگاه مناسب را انتخاب نمایید می توانید با گروه پشتیبانی تماس گرفته و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

دستگاه نان فانتزی صنعتی

مشخصات و ابعاد انواع دستگاه نان فانتزی

بازار فروش انواع دستگاه قنادی طبقه ای:

دستگاه های طبقه ای همانطور که در بالا گفته شد در دو نوع ۸ و ۱۶ دیس وجود دارد که برای استفاده در انواع کارگاه ها ساخته شدهاست، ابعاد این دستگاه هم به صورت زیر می باشد:

  • ابعاد دستگاه ۸ دیس : طول دستگاه ۳۴۰ سانتی متر، عرض دستگاه ۱۹۰ سانتی متر، و ارتفاء دستگاه هم ۲۲۰ سانتی متر می باشد، وزن کلی دستگاه هم بصورت تقریبی ۲۲۰۰ کیلو گرم می باشد. ظرفیت پخت در هر شیفت کاری ۱۰۰۰ کیلو گرم.
  • ابعاد دستگاه ۱۶ دیس : طول دستگاه ۳۴۰ سانتی متر، عرض دستگاه ۲۵۰ سانتی متر، و ازتفاء دستگاه هم ۲۲۰ سانتی متر می باشد، وزن کلی این دستگاه هم بصورت تقریبی ۲۵۰۰ کیلو گرم می باش، ظرفیت پخت در شیفت کاری ۱۵۰۰ کیلو گرم می باشد.

دستگاه نان فانتزی صنعتی

  • مشخصاتی که در بالا گفتاه شد برای دو دستگاه ۸ و ۱۶ دیس طبقه ای می باشد که در تمامی کارگاه های نان حجیم کارایی دارد، حال اگر شما هم خریدار این محصول بصورت عمده و یا تک هستید می توانید با گروه پشتیبانی ما در تماس باشید و محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.
تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران