بازار فروش دستگاه قنادی ۳۲ دیس

دستگاه قنادی بزرگ صنعتی

بازار فروش دستگاه قنادی ۳۲ دیس را با شرکت ایران فر بفهیمد . شرکت ایران فر تولید و صادر کننده دستگاه های قنادی و پخت نان محصولات خد را با قیمت بسیار مناسب به بازار ارائه می کند ، حال می رویم سوارغ سوالات گاهی اوقات برای خریدارا دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی در باره راه های خرید و مشخصات دستگاه های صنعتی پیش می آید کهه ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

دستگاه قنادی بزرگ صنعتی

دستگاه های قنادی ۳۲ دیس را می توان به چند دسته تقسیم کرد ؟ جنس بدنه دستگاه های صنعتی از چه فلزی می باشد ؟ پخش حرارات و گرما در دستگاه های دوار به چه صورت می باشد ؟ فرایند پخت صفر تا صد محصولات در دستگاه دوار به چه صورت می باشد ؟

تقسیم بندی دستگاه قنادی

دستگاه های قنادی را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد که البته در اکثر کارگاه های قنادی از نوع دوم استفاده می کنند ، نوع اول دستگاههای قنادی نیم صنعتی و ثابت هستند و  نوع دوم دستگاه های صنعتی گردان می باشند که همانتور که گفتیم از دستگاه های دوار بیشتر در کارگاه های قنادی استفاده می شود .

دستگاه قنادی بزرگ صنعتی

جنس بدنه دستگاه

جنس بدنه دستگاه های قنادی را از استیل می سازند تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد و در مدت طولانی از بین نرود ، یکی دیگر از مزایای استیل بودن بدنه این است که زیبایی ظاهری به دستگاه ها می دهد و موجب می شود تا شما هنگام کار از زیبایی دستگاه لزت ببرید ، یکی دیگر از مزایای استیل بودن دستگاه های قنادی این است که مقدار میکروب کمتری را به خود جزب می کند و دستگاه را بهداشتی می سازد .

حرارت دستگاه قنادی

حرارت اکثر دستگاه های قنادی به صورت غیر می باشد تا محصولاتی که با آن پخته می شود با کیفیت زیاد و ماندگاری بالا پخت شود ، یکی دیگر از مزیت ها این است که به دلیل این که حرارت مستقیم با شیرینی ها در تماس نیست به همین دلیل رنگ و شکل آن ها  بسیار روشن و خوش ر

 

دستگاه قنادی بزرگ صنعتی

فرایند صفر تا صد پخت

شیرینی و محصولاتی که با دستگاه های قنادی پخته می شود به دلیل این که طرز تهیه آن ها متفاوت است به همین دلیل ما فقط باا قسمت پخت در این متن کار داریم و سراق مرحله ساخت خمیر نمی رویم ، خوب خمیر شیرینی ها بعد از این که درست شد و آماده پخت شد در دستگاه قرار می گیرد تا به مدت معین تا بتور کامل مغز پخت شود بعد ز قسمت پخت میرسد به قسمت اتاق بخار و چند دقیقه در اتاق بخار می ماند ، وبعد از آن شیرینی ها آماده خدن هستند . (نوش جان)

دستگاه قنادی بزرگ صنعتی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران