بازار فروش دستگاه نانوایی صنعتی گردان

دستگاه پخت نان

فروش دستگاه نانوایی صنعتی گردان . امروزه با اهمیت دادن به مواد غذایی و خوراکی های ارزشمن می توانیم به خوبی به سلامت خود رسیدگی کنیم زیرا با وجود دنیای مردن اکثر مردم زیاد به خورد و خوراک خود توجهی ندارند و دچار بیماری هایی می شوند اما با خوردن غذا های مقوی و خوب می توانید از بیماری هایتان پیشگیری کنید یکی از ان مواد غذایی که دارای اهمیت زیادی است و باید بیش از هر چیز به ان توجه کرد نان ها هستند امروزه با وجود امکانات زیاد و در دسترس بودن نان به خصوص در شهر های بزرگ که در تمامی محله ها

دستگاه پخت نان

حداقل یک نانوایی است شما می توانید به راحتی نان مورد نیاز خود را تهیه بفرمایید از مصرف ان سلامتی و انرژی به دست اورید در این روز ها نانوا ها بیش از هر دوره ی دیگری می توانند مشتری جذب کنند و سود زیادی را بهره برداری کنند اما باید قبل از ان از پیشرفت علم به نح احسنت استفاده کرده و از داشتن یک دستگاه نانوایی صنعتی لذت ببرند و رونق را به مغازه خود هدیه بدهند . این دستگا های مدرن و پرطرفدار دارای انواع گوناگونی هستند که شما ی توانید با توجه به شرایط فیزیکی و مالی خود به راحتی یکی از ان ها انتخاب کرده و نهایت استفاده را از علم ببرید .

دستگاه پخت نان

مدل گردان دستگاه نانوایی صنعتی

فروش دستگاه نانوایی صنعتی گردان:

این دستگاه همان دستگاه دوار است که قبلا درباره ان اطلاعاتی به دست شما رسانده ایم این دستگاه به شکل دایره مانند می باشد و دارای یک مدل فیزیکی بسیار جذاب است همچنین این دایره توانایی چرخش و به اصطلاح گرداندن را دارد همان طور که می دانید در کف این دستگاه و این دایره سنگ هایی از جنس چون قرار داده شده است که این جنس دارای اهمیت زیادی است زیرا می تواند گرمای کوره را با شدت زیاد و مدت طولانی دورن خودش نگه دازد و از مصرف زیاد گاز جلوگیری کند و باعث صرفه جویی ان بشود البته این دستگاه دارای دو شعله می باشد و با استفاده از ان ها گرمای مورد نیاز را تهیه می کند .

دستگاه پخت نان

این دستگاه از پنج لایه درست می شود که نقش بدنه ان را بر عهده دارند و وظیفه ان ها استقامت بخشیدن به دستگاه و افزایش عمر ان است .این لایه ها به این شرح هستند : استیل . پشم سنگ . پشم شیشه. و استیل نسوز و اخرین لایه نیز لایه باارزش گالوانیزه می باشد این لایه خوشبختانه دارای یک ویژه گی بسیار مهم است که باعث خوشحال شدن نانوا ها و تولید کنندگان می شود و ان این است که این دستگاه به هیچ عنوان با اکسیژن واکنش نمی دهد و زد زنگ است که واقعا تحسین برانگیز می باشد .

دستگاه پخت نان

این دستگاه دارای قطر های چهار گانه می باشد که عبارتند از : قطر دو متر و پنجاه سانتی متریو قطر سه متری و قطر دو متر و بیست سانتی متری و قطر یک متر و پنجاه سانیت متری که در کل دارای چهار مدل است و شما با توجه به ابعاد مغازه ی خود اندازه این دستگاه ها را بررسی و خریداری می فرمایید.

محصولاتی که پخت می کنند

فروش دستگاه نانوایی صنعتی گردان:

این دستگاه های توانمند توانایی پخت انواع نان ها را مانند سنگک . بربری . لواش تافتون و ….. را در خود دارند شما می توانید برای خرید این محصول و کمک به رشو ترقی اقتصاد داخلی و تولید ملی با استفاده از اسان ترین روش وارد سایت اینترنتی بشوید و در ان قسمت می توانید این دستگاه ها را با اطلاعات بیشتر مشاهده کنید که این به شما کمک می کند بهتر گزینه ی مناسب خود را پسند و خریداری فرمایید شما پس از سفارش این محصول بعد از چند روز ان را تحویل خواهید گرفت.

دستگاه پخت نان

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران