بازار فروش دستگاه کلوچه پزی صنعتی در تهران

دستگاه قنادی کلوچه پزی

بازار فروش دستگاه کولوچه پزی . کلوچه یکی از شیرینی های پرطرفدار میان ایرانی ها و دیگر اقوام ایرانی و دیگر مردم جهان می باشد ، این محصول در روز در بسیار از کارگاه های کلوچه پزی دنیا بصورت انبوه تولید می شود ، خوب همانطور که می دانید برای پخت کلوچه باید از فر های صنعتی استفاده کرد ، یکی از مهمترین موضوع در انتخاب فر داشتن نشان استاندارد های لازم و کم مصرف بودن و کیفیت بالا دستگاه می باشد ، دستگاه های کلوچه پزی در دو نوع با سیستم بخار و بدون سیستم بخار وجود دارد ، اکثر کلوچه هایی که تولید می شود به دلیل ماندگاری بالایی که نیاز دارند ،

بازار فروش دستگاه کولوچه پزی

باید از دستگاه دارای سیستم بخار استفاده شود تا در هنگام پخت بخار را بصورت آبشاری به تمامی قسمت دستگاه برساند و شما بتوانید با این موضوع شیرینی های با کیفیت بالا و ماندگاری بالا تولید کنید، دستگاه های کلوچه پزی در اندازه های مختلف تولید می شود که دو نوع رایج آن ها دستگاه های ۱۶ دیس و ۳۲ دیس هستند،

که در اکثر کاگاه ها از این دستگاه استفاده می کنند ، دستگاه های ۱۶ و ۳۲ دیس برای تولید به ترتیب نیم انبوه و انبوه مناسب می باشد ، حال در ادامه با دستگاه های قنادی بیشتر آشنا خواهیم شد. دستگاه های کلوچه پزی صنعتی در سال های اخیر قادر به دریافت استاندارد های کشوری و اروپا را داشته است.

بازار فروش دستگاه کولوچه پزی

ابعاد دستگاه ۱۶ و ۳۲ دیس قنادی

ابعاد دستگاه ۱۶ دیس : دستگاه های ۱۶ دیس دارای طول ۱۷۷ سانتی متری و عرض ۱۴۵ سانتی متری می باشند ، ارتفاء دستگاه ۱۶ دیس هم ۲۴۵ سانتی متر می باشد ، وزن دستگاه های ۱۶ دیس هم ۱۸۰۰کیلو گرم می باشد .

ابعاد دستگاه ۳۲ دیس : دستگاه های ۳۲ دیس دارای ۲۲۷ سانتی متر طول می باشند و عرض دستگاه ۱۴۵ سانتی متر می باشد، ارتفاء دستگاه های ۳۲ دیس هم ۲۴۵ سانتی متر می باشند ، وزن دستگاه های ۳۲ دیس ۲۱۰۰ کیلو گرم می باشد.

میزان سوخت مصرفی: بسته به سوخت مصرفی،  ۵ متر مکعب گاز در ساعت و یا ۴/۵ لیتر گازوئیل با نازل ۱/۲۵

بازار فروش دستگاه کولوچه پزی

نوع ساختار دستگاه کلوچه پزی

دستگاه های کلوچه پزی همانطور که گفتیم در اندازه های مختلف وجود دارد ، بدنه دستگاه های کلوچه پزی از دو لایه استیل و یک لایه پشم سنگ می باشد، که در زمان پخت گرما دستگاه را به فضای اطراف پخش نکند ، مخزن داخلی دستگاه ها از فولاد مقاوم می باشد که طبق اندازه دستگاه بصورت استاندارد طراحی می شود . دستگاه های کلوچه پزی یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های کشور ما می باشد و به کشور های مختلف دنیا صادر می شود ، شما با اطمینان خاطر می توانید از اینکه یک دستگاه باکیفیت خریده اید ، از خرید خود اطمینان داشته باشید.

دستگاه قنادی کلوچه پزی

قیمت فروش دستگاه کلوچه پزی

دستگاه های کلوچه پزی دارای یک مزیت محم می باشد که به همین دلیل نه تنها در کارگاه های شیرینی پزی بلکه در کارگاه های نانپزی صنعتی نیز کارایی دارد ، آن هم این است که فاصله سینی ها و ساختار دستگاه به گونه ای می باشد که می توان نان را در آن قرار داد و به راحتی پخت کرد ، از نظر حرارتی نیز حرارت کافی برای پخت نان را دارد ، دستگاه های کلوچه پزی دارای دو نوع سینی هم می باشند ، که یکی از بصورت گرد و دیگری بصورت مستطیلی می باشد ، دستگاه های سینی گرد شرکت ایران فر تنها در اندازه های ۱۶دیس

 

بازار فروش دستگاه کولوچه پزی

می باشد . اکثرا از این نوع دستگاه ها برای تولید فقط کلوچه استفاده می شود ، و برای چنین کارگاه هایی که محصول اصلی و تولید اصلیشان و حتی کارخانه های تولیدی کلوچه که تنها تولیدشان این محصول است دستگاه های سینی گرد اکثرا بهتر سفارش می شود ، جنس بدنه دستگاه ها در دو نو می باشد ، که قسمت های اصلی از استیل و دیگر قسمت ها از گالوانیزه می باشد ، این امر باعث می شود تا در زنگ نزن بودن دستگاه ها و ماندگاری جلوه زیبا دتگاه ها کمک کند و شما از این مورد راضی باشید.

دستگاه کوچک کلوچه پزی

بازار فروش دستگاه کولوچه پزی

در بعضی از کارگاه ها به دلیل تولید کم دیده می شود که از دستگاه های کوچک مانند دستگاه های ۸ یا ۱۰ و یا ۱۲ دیس استفاده می شود و اکثرا خواستار این دستگاه ها بیشتر هستند و به دلیل کارایی بسیار خوبی هم که دارند می توان گفت که برای استفاده در کارگاه های تولید متوسط نیز مناسب هستند ، این دستگاه ها در سه ابعاد مختلف تولید می شوند که شامل :

  • دستگاه قنادی ۶ دیس گردان
  • دستگاه فنادی ۸ دیس گردان
  • دستگاه قنادی ۱۰ دیس گردان
  • دستگاه قنادی ۱۲ دیس گردان

این دستگاه ها در نوع های مختلف دارای چرخ نیز می باشند که حمل و نقل دستگاه ها را راحت تر می سازد و جابه جایی دستگاه ها را در مقدار کم امکان پذیر میکند. دستگاه های ۱۲ دیس به کوچک تر را در اصطلاح دستگاه های مینی فر می نامند ، این دستگاه ها دارای گاری های ثابت در درون خود دستگاه ها می باشند که از دستگاه جدا نمی شوند و در دستگاه ها بصورت پیچ مهره میکس شده اند و در زمان شروع کار به گردش در می آید ، و در آخرین موضوع از دستگاه های گردان این می باشد که به دلیل حرارت غیر مستقیم بودن و تک مشعله بودن دارای مصرف بسیار کم و مناسب می باشند که این امر باعث می شود تا دستگاه ها مقرون به صرفه باشند.

قیمت دستگاه کلوچه پزی سنتی

همانطور که می دانید دستگاهای کلوچه پزی در اندازه ها و انواع بسیار مختلفی وجود دارند به همین دلیل داشتن یک کاتالوگ که هم در آن ابعاد و مشخصات فنی دستگاه ها نوشته شده باشد و هم قیمت را زکر کرده باشد ، به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین دستگاه هم از نظر قیمت و هم از نظر تولید برای شما را در آن انتخاب کنید، و همچنین این موضوع باعث می شود تا تمامی دستگاه های قنادی را بصورت کامل بشناسید و از میان همه دستگاه هایی که موجود می باشد، یک دستگاه را برای خود انتخاب کنید . شما در این کاتالوگ می توانید تمامی سوالاتی که در مورد مشخصات دارید جواب دهید.

دستگاه کلوچه پزی صنعتی

قیمت دستگاه خمیر گیر کلوچه پزی

یکی دیگر از دستگاه هایی که در کارگاه های کلوچه پزی کارایی دارد دستگاه خمیر گیر است که برای درست کردن تمامی فرایند ساخت خمیر استفاده می شود و این کار را بر عهده دارد، دستگاه های خمیر گیر در اندازه های مختلف ساخته می شود که برای تولید مقدار خمیری که در کارگاه های کلوچه پزی استفاده می شوده در اندازه های ۶۰ و ۹۰ کیلو گرمی مناسب می باشد و این دو نوع دستگاه ها طرفدار نسبتا بیشتری از بقیه دستگاه های خمیر گیر دارند و کارایی این دستگاه ها نسبت به دیگر دستگاه ها بیشتر هستند . دستگاه های

خمیر گیر دارای مخزن و شاخک های استیل می باشد که برای بهداشتی سازی دستگاه ها و نظافت راحتتر دستگاه ها مناسب می باشد و دارای دینام دو اسب می باشند که برای بهتر همزدن دستگاه ها استفاده می شود ، این دستگاه ها در یک نوع دیگر هم ساخته می شوند که نوع آلمینیومی می باشد که به سفارش مشتری ساخته می شود و جنس لگن و شاخک های دستگاه را ار آلمینیوم می سازند .

جهت خرید تمامی محصولات پخت و مشاوره رایگان می توانید با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان هم برخوردار شوید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران