بازار فروش فر قنادی ۳۲ دیس

برای تولید کنندگان شیرینی که باید حجم زیادی با کیفیت عالی، تولید کنند توان بالا و مصرف کم انرژی امتیاز مهمی محسوب می‌شود. فر قنادی ۳۲ دیس راه حل مناسبی بوده چرا که از فن آوری بالایی برای تولید بهترین محصول استفاده می‌نماید. بازار فروش فر قنادی ۳۲ دیس با عرضه مستقیم این محصول با قیمتی ویژه تحولی نوین در صنعت فروش این محصول ایجاد نموده‌اند. جهت دریافت قیمت فر قنادی اتوماتیک به آدرس‌های مندرج در سایت مراجعه نمایید.

بازار فروش فر قنادی 32 دیس

مشخصات فر قنادی ۳۲ دیس

مشخصات فر قنادی 32 دیس یکی از مهمترین وسایلی که نقش بسیار مهمی در تولید انواع کیک و شیرینی در حجم بالا ایفا می‌کند فر قنادی بوده.
انواع فر قنادی ۳۲ دیس به شما این امکان را می‌دهد بیش از حد پخت و پز همه چیز را، از نان گرفته تا بهترین شیرینی‌ها و دسرها، کلوچه‌ها، کیک‌ها، شیرینی های پف دار، کرم‌ها را تهیه نمایید.
به شما توصیه می‌نماییم قبل از آنکه بخواهید فر مورد نظر خود را تهیه نمایید تحقیقات لازم را در این زمینه داشته باشید و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید.
در مورد مشخصات فر ۳۲ دیس قنادی باید گفت که با توجه به نوع گرمایش( مداوم یا دوره‌ای)، ساختار گرمایشی( ساکن، کشویی، چرخشی)، ساختار گرمایش( لوله‌های آتش، سیستم تماسی)، نوع سوخت و تعداد اتاقکها و طبقات متفاوت هستند.
اتومات بوده یکی دیگر از ویژگی‌ها و مشخصات مهم فر قنادی ۳۲ دیس بوده. بدین صورت که اگر دسته بندی شیرینی پزی را انتخاب کنید، تمام دستورالعمل‌هایی را که می‌توانید تهیه کنید به شما نشان می‌دهد: نان، شیرینی، کلوچه و همه روشهای پخت و پز موجود برای این دسته از جمله پخت، بخارپز، افزایش و غیره را تشخیص می‌دهد. فر قنادی اتومات اندازه و وضعیت محصول، اطلاعات را پردازش می‌کند و به طور خودکار دما، رطوبت، زمان پخت و پز آگهی را تنظیم می‌کند، در صورت لزوم برای دستیابی به نتیجه عالی، دوباره محاسبه می‌کند.
همچنین فر قنادی با کیفیت ۳۲ دیس دارای فن ترمودینامیکی بوده. به لطف طراحی ترمودینامیکی فن در فر صنعتی، همراه با مدیریت هوشمند جهت چرخش فن، پخت و پز انواع شیرینی به طور مساوی انجام می‌شود. این عملکرد برای پخت انواع نان، کیک مناسب است، زیرا همه طرف مواد غذایی به طور یکنواخت پخته می‌شوند. این نوع فر هوشمندانه تعیین می‌کند که از ۶ سرعت فن بهترین استفاده در هر زمان معین است.
تقسیم کننده خمیر از قطعات تخصصی تجهیزات فر قنادی است که دسته زیادی از خمیر را به خود می‌گیرند و آن را به قسمت‌هایی از اندازه و وزن یکسان از خمیر می‌رسانند تا برای نتایج مداوم هنگام تهیه کیک، نان یا حتی پوسته های پیتزا استفاده شوند. ورق های خمیر یک توپ خمیر را می‌گیرند و می‌چرخانند و تا اندازه و ضخیمی که مشخص کرده‌اید، کشیده می‌شوند. این باعث افزایش قوام پوسته های خمیر نان می‌شود.

شرکت عرضه فر قنادی ۳۲ دیس

شرکت عرضه فر قنادی 32 دیس شرکت عرضه فر قنادی ۳۲ دیس علاوه بر خرید حضوری با طراحی سایت‌های فروشگاهی امکان خریدی راحت و آسان را برای خریداران خود فراهم نموده است. آنها گالری تصاویر انواع مختلف این نوع محصول را به همراه خصوصیات هر یک و به اضافه قیمت آنها در سایت درج کرده‌اند .اگر شما در امر خرید به مشاوره نیاز دارید می‌توانید با نمایندگان بخش فروش ارتباط برقرار نمایید.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران