تعمیرات انواع دستگاه نانوایی و قنادی در تمام نقاط کشور

تعمیرات انواع دستگاه نانوایی و قنادی

تعمیرات انواع دستگاه نانوایی و قنادی . امروزه خوشبختانه دستگا های صنعتی و با کیفیتی از نوع قنادی و نانوایی در ایران و به دست جوانان و افراد با استعداد و پر انگیزه در کشورمان ساخته می شوند و به دست تمامی تولید کنندگان شیرینی و نان رسیده می شوند و دارای خریداران زیادی هستند زیرا امروزه هر تولیدی که قصد پیشرفت و سو اوری زیاد را داشته باشد مجبور است با علم و دنیای مدرن همراه بشود تا از بقیه عقب نماند همچنین این دستگاه ها دارای عمر زیادی هستند و لی اگر اشکالی در ان ها به وجود امد و یا دچار خرابی شدند امکان تعمیر ان ها در سراسر ایران موجود می باشد و به راحتی تبدیل به شکل اولش می شود البته به میزان اسیب دیدگی این دستگاه ها نیز بستگی دارد .

در این روز ها باید با سرعت و مقدار بیشتری نان و شیرینی به دست مردم رسیده شود البته که نان ها از اولویت بیشتری برخوردارند اما شیرینی جات نیز جایگاه ویژه ای در بین مردم ما دارند پس با استفاده از این دستگاه ها یک تولیدی خوب می تواند به اعتبار خودش بیفزاید و افراد بیشتری را به سمت خودش جذب کند زیار دنیای امروزی دنیای رقابت است و تمامی تولید کنندگان بزرگ روز به روز درحال پیشرفت هستند .

تعمیرات انواع دستگاه نانوایی و قنادی

انواع دستگاه قنادی و نانوایی صنعتی

این دستگاه ها با توجه به وظیفه ی بزرگی که دارند دارای مدل های نختلفی هستند .

دستگاه های قنادی معمولا در دو طرح سی و دو دیس و دوازده دیس ساخته می شوند و دستگاه های نانوایی نیز دارای دو مدل تونلی و داوار هستند که از پرفروش ترین مدل دستگاه ها می باشند .

دستگاه های نانوایی تونلی : به طور خلاصه در این قسمت به شما اطلاعاتی داده می شود اما اگر شما مایل به کسب جزییات بیشتر هستید می توانید به این مجموعه مراجعه کنید و دستگاه های تونلی این دستگاه از دو نوع تشکیل شده است که یک نوع ان چهار و نیم متری و نوع دیگر ان شش و نیم متری است از مهمترین ویژه گی این دستگاه ها می توان به حرارت غیر مستقیم و سیستم های اینورستی و پی ال سی اشاره نمود که برای کنترل بهتر دستگاه به کار گرفته می شوند همچنین این دستگاه ها مدل چهار و نیم متری دارای دو مشعل و مدل شش و نیم متری دارای یک مشعل است .

تعمیرات انواع دستگاه نانوایی و قنادی

دستگاه های دوار : این نوع از دستگاه های نانوایی از چهار نوع دو متر و بیست سانتی متری و دو متر و پنجاه ساتی متری و سه متری و یک و نیم متری تشکیل می شود .

این دستگاه از پنج لایه تشکیل می شود به این ترتیب : پشم سنگ . پشم شیشه . دو لایه استیل و لایه اخر گالوانیزه که زد زنگ است  که به بدنه دستگاه استقاومت می بخشد و این دستگاه برای سنگ های کف ان از چودن استفاده شده است که می تواند گرما را به دمای زیاد و مدت طولانی در خودش حفظ کند که باعث کمتر مصرف شدن گاز می شود که از اهمیت زیادی برخوردار است .

تعمیرات انواع دستگاه نانوایی و قنادی

دستگاه قنادی سی و دو دیس : این مدل دارای دو نوع سیستم بخار دار و فاقد سیستم بخار می باشد همچنین دارای سیستم کنترل حرارت تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد است .

دستگاه های قنادی دوازده دیس این دستگاه از ابعاد کوچک تری نسبت به مدل دیگر برخوردار است و برای مغازه های کم حجم و وسعت مناسب است می باشد و از سه لایه تشکیل شده است . استیل . پشم سنگ . استیل .

شما می توانید این محصول را با قیمت بسیار مناسبی خریداری فرمایید و برای این کار کافی است از طریق سایت های اینترنتی اقدام کنید و در ان قسمت دستگاه مورد نظر خود را سفارش بدهید .

تعمیرات انواع دستگاه نانوایی و قنادی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران