تعمیر دستگاه دوار پخت نان بربری و لواش توسط سرویس کاران مجاز

تعمیر دستگاه پخت نان لواش و بربری

تعمیر دستگاه دوار پخت نان بربری و لواش بدون حضور سرویس کار و متخصص اماکن پذیر نیست. چرا که دستگاه‌های پخت نان دارای پیچیدگی‌های زیادی هستند که این پیچیدگی مانع از آن است که هر شخصی به راحتی بتواند دستگاه‌ها را تعمیر نماید. استفاده و کمک گرفتن از یک متخصص همیشه یک نقطه عطف در تعمیر محصولات و دستگاه‌های کاربردی است. چرا که تنها کافی است شما با یک تعمیر جزئی باعث خرابی بیشتر شده که در این صورت خدمات پس از فروش برای شما هیچ امکاناتی را در نظر نخواهد گرفت.

دستگاه‌های دوار پخت نان بربری و لواش بسیار پر کاربرد بوده و مورد استفاده در تمام مناطق ایران است. این محصول از تولید عمده‌ای برخوردار است به طوریکه درخواست بازار برای خرید این نوع از محصولات بسیار زیاد است.

تعمیر دستگاه پخت نان لواش و بربری

تجهیزات کاربردی دستگاه دوار پخت نان

برای دستگاه‌های دوار پخت نان بربری و لواش از امکانات و تجهیزات مدرنی استفاده شده است. این تجهیزات مانع از آن شده که بتوان تعمیرات آن را به راحتی انجام داد. شرکت‌های تولید کننده زیادی هستند که این نوع دستگاه‌ها را در ایران تولید کرده و روانه بازار می‌کنند. شرکت ایران فر نیز جز شرکت‌های نمونه در تولید محصولات پخت نان است. انواع فر دوار، مناسب پخت نان در تمام کشور از طریق شرکت ایران فر پخش شده است. از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان نسبت به محصولات این شرکت اشاره نمود داشتن خدمات پس از فروش و ضمانت معتبر است.

افراد زیادی برای انجام تعمیرات این دستگاه‌ها توسط مهندسین شرکت ایران فر آموزش دیده‌اند تا در صورت نیاز به راحتی بتوانند در محل خدمات مورد نظر را برای مشتریان ارائه کنند. از جمله ویژگی‌های دستگاه‌های پخت نان دوار شرکت ایران فر می‌توان به:

  • استفاده از صفحه دیجیتالی و لمسی
  • دارای سیستم اینورتر و سیستم پی آل سی برای دستگاه تمام اتوماتیک
  • استفاده از دو شعله برای پخت مستقیم و غیر مستقیم

موارد یاد شده از جمله ویژگی‌هایی است که نمی‌توان بدون حضور سرویس کار اقدام به تعمیر نمود.

تعمیر دستگاه پخت نان لواش و بربری

تعمیر دستگاه توسط سرویسکاران شرکت ایران فر

اگر شما نیز جز خریداران محصولات شرکت ایران فر هستید باید این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان برای تعمیرات محصولات این شرکت، از سرویس کاران غیر مجاز استفاده نکنید. چرا که این محصول با توجه به نوع تخصص و تجربه‌ی مهندسی و طراحان ساخته شده است و ممکن است با دیگر محصولات از نظر ساختار تفاوت داشته باشد. در ضمن در صورتی که غیر از سرویس کاران شرکت ایران فر برای تعمیر استفاده کنید، این شرکت در مقابل دستگاه شما هیچ تضمینی نمی‌دهد.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران