تعمیر و خرید و فروش دستگاه نانوایی

خرید دستگاه نانوایی

خرید دستگاه نانوایی. برای پخت سریع و رساندن مقدار نیاز مردم به نان یک نانوایی خوب و مدرن از دستگاه هایی صنعتی و پیشرفته استفاده می کند تا بتواند هم زمان با یک تیر دو نشان بزند هم نیاز افراد را به خوبی برطرف کند و هم باعث رونق کسب و کار خود بشود در انی روز های پرمشغله زندگی مدرن اجازه نمی دهد که انسان ها خودشان نان مورد نیازشان را پخت و یا تهیه کنند به همین علت افراد از نانوا ها و مغازه های نانوایی کمک می گیرند و همین باعث شده است که استقبال مردم نسبت به زمان های قدیم تر از نانوایی ها بیشتر شود زیرا افراد نمی توانند خود را از خوردن نان محروم کنند به دلیل اینکه این ماده غذایی از اهمیت و قوت بسیار بالایی برخوردار است و یک انسان برای اینکه بتواند فعالیت های خود را به خوبی و به نحو احسنت انجام بدهد نیاز دارد که روزانه نان مصرف کند .

امروزه نانواها می توانند با استفاده از این دستگاه های صنعتی نان هایی با کیفیت و خوشمزه و البته با تعداد زیاد تولید کنند خوشبختانه این دستگاه ها مدل های متنوعی دارند که هر نانوایی می تواند دستگاه خود را مطابق با اندازه و شرایط مغازه خود خریداری کند .

خرید دستگاه نانوایی

انواع دستگاه نانوایی چگونه به فروش می رسد ؟

خرید دستگاه نانوایی:

این دستگاه همان طور که گفته شد مدل های زیادی دارد که در بازار نیز موجود می باشند اما دو نوع از رایج ترین ان ها را در این بخش به شما معرفی می کنیم که عبارتند از دوار و تونلی که طرفداران زیادی دارند و دارای کیفیت خوبی می باشد .

دستگاه تونلی چه امکاناتی دارد ؟

خرید دستگاه نانوایی:

خرید دستگاه نانوایی

تونلی : این نوع دارای دو مدل است . چهار و نیم  متری و شش و نیم متری . نوع چهار و نیم متری با دو مشعله پخت می کند اما شش و نیم متری دارای یک مشعل می باشد همچنین برای مقایسه این دستگاه ها می توان به سیستم بخار اشاره کرد زیرا مدل شش و نیم متری دارای سیستم بخار است اما نوع چهار و نیم متری این ویژه گی را در خود ندارد البته هر دو این دستگاه ها دارای حرارت غیر مستقیم است که بار ها به اهمیت این خصوصیت و امکانات اشاره شده است همچنین این دستگاه های پیشرفته دارای سیستم های پی ال سی و اینورستی هستند که این دو سیستم به ان ها کمک می کنند تا دستگاه بهتر کنترل شود از از اسیب دور بماند .

خرید دستگاه نانوایی

دستگاه های شش و نیم متری به طور معمول تمام اتومات تولید می شوند و نوع چهار و نیم متری به صورت نیمه اتومات در بازار ها رایج است اما هردو این دستگاه ها دارای تمام اتومات و نیمه اتومات هستند .

مدل دوار دستگاه نانوایی صنعتی با چه قیمتی به فروش می رسد ؟

خرید دستگاه نانوایی:

نوع دوار این دستگاه ها طرفداران کمتری نسبت به تونلی دارند اما با این حساب جزو پر کاربرد ترین ها به شمار می روند .

این دستگاه دارای چهار مدل است که به این اندازه ها می باشند : یک و نیم متری و دو متر و بیست سانتی متری و دو متر و پنجاه سانتی متری و سه متری که این اندازه ها به قطر دستگاه اشاره کرده است .

خرید دستگاه نانوایی

این نوع از دستگاه ها از پنج لایه ساخته می شود که این ترتیب می باشد :  پشم سنگ . پشم شیشه دو لایه استیل و گالوانیزه البته تمامی این لایه ها دارای ویژه گی های منحسر به فردی هستند که مقاومت و عمر این دستگاه را بالا برده است اما لایه گالوانیزه از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا این لایه زد زن می باشد و واکنش نمی دهد که این نکته برای نانواها بسیار خوشحال کننده است زیرا زنگ زدگی دستگاه ها اسیب بزرگی به شمار می رود .

در قسمت کف این دستگاه سنگ هایی از چون موجود می باشد .

خرید دستگاه نانوایی

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران