تولیدات دستگاه قنادی پیشرفته و جدید

تولیدات دستگاه قنادی

تولیدات دستگاه قنادی.    از آنجایی که امروزه در هر ساعت مدل های مختلفی از مواد غذایی به خصوص شیرینی ها وارد بازار می شود و مردم نیز به امتحان آن ها علاقه ی زیادی دارند یک تولید کننده و قناد زیرک می تواند از این فرصت استفاده کرده و زور تر از هر تولید کننده ی دیگری اقدام به پخت شیرینی های مدرن و جدید کنند .

این کار می تواند جذب مشتری را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد و به افزایش سود شما کمک کند . البته باید گفت که برای پخت شیرینی های مدرن باید از دستگاه های مدرن وجدید نیز استفاده کرد که بتوانند شیرینی هی خوشمزه و به روزی را برای مشتریان پخت کند .

امروزه دستگاه هایی تولید می شود که قابلیت های بسیار بالایی دارد و از همه لحاظ می توان روی آن ها حساب کرد این دستگاه ها با توجه به این اطلاعات می توانند برای شما شیرینی هایی بسیار با کیفیت و لذیذ پخت کنند .

تولیدات دستگاه قنادی

انواع گوناگون این دستگاه های قنادی باعث شده است که به تعداد مشتریان آن افزوده شود و از طرف توید کنندگن نیز روز به روز کیفیت آن ارتقا پیدا کند .

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت های این مجموعه مراجعه کنید .

دستگاه قنادی از چه لحاظی کار آمد می باشد ؟

تولیدات دستگاه قنادی:

این دستگاه های مرغوب و با کیفیت برای چند ویژه گی می توانند قابل توجه باشند که مطمئنا برای هر قنادی پر اهمیت می باشد و برای آن ها حاضر است هزینه ی بسیار ناچیزی کرده و چند برابر سود کند :

 1. با استفاده از دستگاه قنادی سرعت تولید تا حد زیادی افزایش پیدا می کند .
 2. با اسفاده از دستگاه های قنادی هم زمان تعداد زیادی سینی شیرینی و شیرینی پخت می شود .
 3. این دستگاه ها می توانند با امکانات خاص خود کار شما را نیز راحت تر کنند .

روش خرید دستگاه قنادی چگونه می باشد ؟

تولیدات دستگاه قنادی

تولیدات دستگاه قنادی:

خرید این دستگاه بسیار ساده تر از آن چیزی است که شما فکر می کنید با  توجه به پیشرفت چشم گیر علم و تکنولوژی در این سال ها شما کافی است با یک اتصال ساده اینترنتی به سایت های این مجموعه مراجعه کرده و تمامی اطلاعاتی را که برای خرید به آن احتیاج دارید مورد بررسی قرار بدهید .

پس انجام بررسی های لازم شما با خیال راحت محصول خود را سفارش داده و بعد از یک مدت کوتاه آن را تحویل خواهید گرفت .

انواع مدل دستگاه قنادی چیست ؟

تولیدات دستگاه قنادی:

دستگاه قنادی به صورت کلی پنج نوع است :

 • مدل ده دیس
 • مدل هشت دیس
 • مدل دوازده دیس
 • مدل شانزده دیس
 • مدل سی و دو دیس

مدل سی و دو دیس :

این دستگاه بسیار محبوب و پر فروش تر از بقیه است با توجه به خصوصیات بسیار خوب این دستگاه اگر شما فضای وسیعی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم که دستگاه سی و دو دیس را در اولین اولویت خرید خود قرار بدهید .

تولیدات دستگاه قنادی

دستگاه سی و دو دیس دو نوع است :

 1. دارای سیستم بخار
 2. عدم وجود سیستم بخار

این دستگاه همچنین سیستم کنترل حرارت و حرارت غیر مستقیم را در خود دارد که دستگاه کنترل حرارت تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را کنترل می کند .

حرارات غیر مستقیم آن موجب بالا رفتن سطح کیفیتی آن تا حد بالایی شده است زیرا این حرارت غیر مستقیم باعث میشود که خمیر شما کامل پخته شود .

ابعاد این دستگاه به این اندازه ها هستند : ارتفاع . دو متر و چهل سانتی متر . طول. دو متر و بیست سانتی متر . عرض یک متر و پنجاه سانتی متر .

نوع دوازده دیس در چه ابعادی تولید شده است ؟

این دستگاه دارای چنین ابعادی است :

 • ارتفاع : یک متر و چهل سانتی متری . عرض هفتاد سانتی متر و طول صد سانتی متر . بدنه ی دستگاه دوازده دیس از سه لایه استیل . استیل و پشم سنگ درست می شود .

تولیدات دستگاه قنادی

فروشنده دستگاه قنادی ده دیس با قیمت مناسب

دستگاه های ده دیس یکی دیگر از دستگاه های قنادی مفید و بسیار پیشرفته است . این دستگاه دارای قابلیت های بسیار خوبی است که می توان به شما شیرینی های با کیفیت و با سطح بالایی تحویل بدهد .

دستگاه های ده دیس به خوبی می تواند هر نوع شیرینی را با هر اندازه حجم چه ضخیم و چه کم حجم به آسانی پخت کند .

این دستگاه دارای ابعاد و اندازه هایی به این عبارت است :

تولیدات دستگاه قنادی

 • ارتفاع : یک متر و نود و پنج
 • طول : یک متر و چهل و پنج
 • عرض : صد سانتی متر

دستگاه های ده دیس دارای وزنی حدود شش صد کیلوگرم است و مقدار برقی که مصرف می کند یک و نیم کیلو وات در هر ساعت است . این دستگاه دارای ده دیس می باشد . دستگاه های قنادی ده دیس بدنه ای بسیار مقاوم دارند که از لایه استیل و لایه گالوانیزه تهیه می شود . این دو لایه از پوسیدگی بدنه خارجی دستگاه جلوگیری می کنند . دستگاه ها با استفاده از گاز و گاوئیل کار خود را انجام میدهند پس باید در جایی قرار بگیرند که گاز به راحتی به دستگاه برسد .

روش خرید و دریافت دستگاه قنادی هشت دیس

دستگاه های هشت دیس . این دستگاه قابلیت های زیادی دارد . دستگاه هشت دیس دارای هشت عدد دیس برای پخت شیرینی کی باشد همان طور که از نام آن معلوم است . ابعاد و اندازه های این دیس ها ۴۰ در ۶۰ است که به شکل مستطیل می باشد .

دستگاه بدنه و مخاضن و پایه ای دارد که آن ها از لایه استیل براق پوشیده شده اند و توسط آن محافظت می شوند . این لایه باعث می شود که عمر دستگاه زیاد شود و سال های زیادی کار کند .

تولیدات دستگاه قنادی

دستگاه هشت دیس ابعادی دارد که آن را کوچک ترین دستگاه قنادی می کند :

 1. ارتفاع : صد و ده سانتی متر
 2. طول : هفتاد و پنج سانتی متر
 3. عرض : هشتاد سانتی متر

این دستگاه دارای دو الی سه فن درون خود می باشد که این فن ها باعث می شوند از سوختگی شیرینی ها جلوگیری شود . سطح کیفی شیرینی ها بسیار بالاتر برود . دستگاه هشت دیس برای کارگاه ها و قنادی ها کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و در بعضی اوقات برای پخت پیتزا  و یا مصارف خانگی استفاده می شود .

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران