تولیدکننده دستگاه شیرینی پزی

تولیدکننده فر قنادی

دستگاه شیرینی پزی را مطمئنا همه شما می شناسید و به صورت غیر مستقیم و مستقیم با آن آشنایی دارید. از این دستگاه ها در قنادی ها استفاده می شود ولی در بعضی خانه ها نیز برای پخت شیرینی از آن استفاده می کنند. باید به خاطر داشته باشید که این دستگاه برای پخت انواع شیرینی مناسب است و به راحتی توانایی تولید شیرینی های زیادی را دارد.
برای اینکه یک خرید مطمئن داشده باشید و دستگاهی را تهیه کنید که مورد استفاده شما قرار بگیرد. بهتر است مقدار حجم تولیدی خود را در نظر بگیرید به این صورت که با توجه به میزان مصرف تولید دستگاه مورد نظر را خریداری نمایید. دستگاه های شیرینی پزی در انواع مدل های مختلف و ابعاد و اندازه های متفاوت تولید می شوند.

دستگاه شیرینی پزی

هر چقدر که صنعت در حال رشد است دستگاه های قنادی نیز به روز تر و متنوع تر می شوند. هم اکنون دستگاه های شیرینی پزی در مدل های مختلف و طرح های زیبا و خاص عرضه می شود. این دستگاه ها که می تواند در قنادی و کارگاه های قنادی ( دستگاه صنعتی ) و هم در خانه و کارگاه های کوچک ( دستگاه نیمه صنعتی ) استفاده کرد. هر دو نوع دستگاه شیرینی پزی برای کمک به پخت می باشد ولی با توجه به نیاز و مکان هایی که از آن استفاده می شود ویژگ های متنوعی دارند.

سوخت دستگاه شیرینی پزی

در زمانی که انرژی مصرف بالایی دارد و همه به دنبال استفاده کردن از تجهیزات کم مصرف و بالطبع با هزینه کمتر هستند استفاده از دستگاه های قنادی می تواند آن ها را نگران کند. چرا که می اندیشند این دستگاه ها مصرف بالایی دارند و هزینه های زیادی را برای تولید کننده به دنبال خواهد داشت.
باید به این نکته توجه کرد که هر وسیله ای با توجه به نوع کار کرد خود مصرف انرژی دارد ولی دستگاه هایی که به تازگی به روز رسانی شده اند با مهارت کافی در طراحی آن که به صورت عایق بندی است می تواند هزینه های مصرف انرژی را کاهش بدهد و این نگرانی را برای تولیدکننده کم کند.

دستگاه شیرینی پزی

در بعضی مناطق ممکن است دسترسی به سوخت های نظیر گاز بسیار کم باشد و به خاطر اینکه حجم مصرفی بالا نرود نیاز باشد که از سوخت جایگزین استفاده شود. برای همین در ساخت دستگاه های قنادی این نکته مورد توجه متخصصین قرار گرفته است. چرا که دستگاه های شیرینی پزی و قنادی می توانند با کمک گاز شهری و گازوئیل پخت را انجام دهند. به همین جهت استفاده کردن از این نوع دستگاه ها در تمام مناطق به راحتی امکان پذیر بوده و نگرانی زیادی به دنبال ندارد.

تولیدات دستگاه شیرینی پزی شرکت ایران فر

اوج بالا رفتن شرکت های ایرانی در سال های اخیر به حدی بوده است که می توان به عنوان گفت شرکت های تولیدی فر های قنادی و شیرینی پزی در ایران بسیار بالا رفته است. یکی از شرکت ای تولید کننده که در این زمینه فعالیت دارد شرکت ایران فر می باشد.

دستگاه شیرینی پزی

شرکت ایران فر دستگاه های شیرینی پزی در اندازه های ۴ دیس، ۶ دیس، ۸ دیس، ۱۰ دیس، ۱۲ دیس، ۱۶ دیس و ۳۲ دیس را در حال حاضر تولید می کند. این دستگاه ها  به صورت استاندارد جهانی بوده و ابعاد و اندازه ثابتی دارند. در صورتی که مشتری نیاز داشته دباشد تعداد دیس ها کم یا زیاد شود و همچنین عرض یا ارتفاع آن تغییر کند باید با شرکت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نماید. در صورت امکان دستگاه مورد نظر برای او ارسال می شود.
بزرگترین دستگاه قنادی ۳۶ دیس است. این دستگاه برای تولید انبوه مورد استفاده قرار می یگرد و در زمان ه و مکان هایی که تولیدات آن بسیار زیاد است کاربرد دارد. شرکت ایران فر می تواند این دستگاه را تولید نماید. اما به خاطر اینکه مصرف این دستگاه به ندرت می باشد در صورتی اقدام به تولید می کند که سفارشی از سمت مشتری برای او ثبت شود

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران