تولیدکننده فر شیرینی پزی در سال ۹۹

فر شیرینی پزی که امروزه مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است می تواند در پخت انواع شیرینی جات در قنادی ها و کارگاه ها کمک کند. با استفاده از این فر به جز پخت شیرینی می توان در پخت انواع کیک ها، کلوچه ها و بیسکویت ها نیز استفاده کرد. لازم است که یادآوری کنیم برای پخت نان های حجیم و نیمه حجیم نیز این دستگاه کاربرد دارد ولی با این تفاوت که برای پخت آن نیاز است که سیستم بخار در دستگاه تعبیه شود.
دستگاه شیرینی پزی در انواع مدل های مختلف و ابعاد متفاوت تولید شده است. این دستگاه هم اکنون در شرکت ایران فر با سفارش مشتری تولید می شود. اگر شما در اندازه و ابعاد دستگاه می خواهید تغییراتی انجام بدهید بهتر است با شرکت مربوطه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

فر شیرینی پزی

فر شیرینی پزی به صورت قنادی و خانگی تولید می شود. این دستگاه ها در دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی هم اکنون تولید می شوند. دستگاه های صنعتی در اندازه های ۱۰ دیس، ۱۲ دیس، ۱۶ دیس و ۳۲ دیس در شرکت ایران فر تولید می شود. ۸ دیس، ۶ دیس و ۴ دیس نیز به صورت نیمه صنعتی در حال تولید است.

اندازه دیس فر شیرینی پزی چقدر است؟

برای اینکه شیرینی ها آماده پخت شوند و درون دستگاه قرار بگیرند نیاز است که از دیس استفاده شود. این دیس ها انواع مختلفی دارند که با توجه به شرایط مورد استفاده قرار می یگرند. اندازه ی دیس های فر شیرینی پزی ۴۰ در ۶۰ سانتی متر است. مواد شیرینی آماده شده درون این دیس ها قرار می یگرد و سپس راهی دستگاه فر می شود.

دیس به عنوان یکی از تجهیزات جانبی در فر شیرینی پزی بیشترین کاربرد را دارد. برای اینکه باید از جنس مقاومی باشد تا در برابر حرارت به راحتی از بین نرود. این دیس که حاوی مواد پخت شیرینی است با کمک گاری که در این دستگاه ها وجود دارد وارد فر شده و مراحل پخت انجام می شود.
برای اینکه شیرینی ها کاملا مغز پخت شده و دچار سوختگی نشوند دستگاه های صنعتی به صورت فر گردان طراحی شده اند. به همین خاطر در این دستگاه ها می توان پخت بهتری را انجام داد. برای اینکه دما و مدت زمان پخت را مشخص کرد می توان از روی پنل دیجیتالی دکمه مورد نظر را فعال کرده و به صورت دستی دما و زمان را تعیین کنید.

فر شیرینی پزی

سیستم اینورتر فر شیرینی پزی

برای اینکه فر شیرینی پزی را بتوان برای پخت بهتر آماده کرد با رشد صنعت و سیستم های جدید توانستند در این دستگاه ها نیز تغییراتی انجام بدهند. یکی از این تغییرات استفاده از سیستم اینورتر است. این سیستم توانایی کنترل دمای داخل دستگاه را دارد و اجازه نمی دهد این دما از مقدار تعیین شده بیشتر شود. به همین جهت رد مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می شود.
در ضمن به جز سیستم اینورتر در این دستگاه ها از سیستم پی ال سی نیز استفاده کرده اند. این سیستم نوعی برنامه ریزی را به دستگاه ارائه می دهد و توانایی دادن برنامه های مختلف به دستگاه را به عهده مصرف کننده و یا متخصصین می گذارد به همین جهت این سیستم یکی از بهترین دکمه های پنل مدیریتی است.

فر شیرینی پزی

تولیدکننده فر شیرینی پزی شرکت ایران فر

فر شیرینی پزی که به سرعت در حال رشد و مورد نیاز است توسط شرکت های متعددی در ایران هم اکنون تولید می شود. این دستگاه نیاز ضروری قنادی ها و کارگاه های قنادی می باشد. با توجه به این موضوع شرکت ایران فر نیز در حال تولید این محصول و تجهیزات جانبی آن می باشد. شرکت ایران فر فر های صنعتی و نیمه صنعتی را با کیفیت و قیمت مناسب وارد بازار مصرف کرده است.
برای اینکه بتوانید محصولات شرکت ایران فر را خریداری نمایید کافی است در محل سکونت خود به فروشگاه های مجاز و معتبری که توانایی عرضه این وسایل و تجهیزات را دارند مراجعه نمایند تا بتوانند از محصولات شرکت ایران فر خریداری کنند.

 

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران