تولید انواع فر دوار نانوایی

فروش فر دوار نانوایی به وفور انجام می شود چون این محصول از جایگاه مهمی در عرصه نانوایی برخوردار است و تولید کننده آن نیز با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهره گیری از دانش روز به تولید پیشرفته ترین این محصول مشغول می باشد و انواع مدل های آن را تولید و روانه بازار می کند.

تولید انواع فر دوار نانوایی

جنس سنگ درونی فر دوار نانوایی

جنس سنگ درونی فر دوار نانوایی جنس سنگ فر دوار نانوایی از جنس چدن است چون چدن دارای خاصیت نچسب بوده و به همین دلیل نان تولید شده به آن نخواهد چسبید و میزان حرارت را در سرما نگه می دارد و با نگه داشتن گرما و داغ بودن آن در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد نمود. 

برخی مدل های این دستگاه دارای سنگ قابل تعویض است که با عوض کردن سنگ آن می توان نان های مختلفی را تولید نمود مثلا با سنگ صاف نان بربری و با سنگ ترک دار نان سنگک و با سنگ سوراخ دار نان لواش تولید می شود. جنس بدنه این دستگاه از نوع استیل استنلس است که ضد زنگ بوده و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

فر دوار نانوایی عایق بندی شده است که از حداقل تلفات حرارتی برخوردار می باشد و سرعت پخت آن نیز قابلیت تنظیم را دارد. همچنین حرارتی که از این دستگاه تولید می شود یکنواخت و غیر مستقیم بوده و لذا عاری از گازهای غیر مضر می باشد و نانی با پخت یکنواخت را تولید می کند.

مرکز فروش فر دوار نانوایی لواش

مرکز فروش فر دوار نانوایی لواش مرکز فروش ما با ارائه انواع فر دوار نانوایی لواش به فروش این محصول در بالاترین سطح کیفی پرداخته و با شناخت کاملی که از انواع آن داشته و با فعالیت گسترده خود مدل ها و برندهای متنوعی را عرضه نموده و به دلیل تنوعی که در محصولاتش دارد نیازهای همه ی مشتریان را پاسخگو می باشد.

فر دوار نانوایی از اصلی ترین تجهیزات نانوایی است که در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شود و به صورت سفارشی و در سایز دلخواه نیز می توان آن را تهیه نمود که بسته به امکاناتی که در هر مدلی از آن وجود دارد قیمت های این محصول مختلف می باشد و خرید بدون واسطه آن ارزانتر خواهد بود.

فر دوار نانوایی از خرید و فروش بالایی برخوردار است و حین خرید باید به کیفیت آن توجه نمود چون در صورتی که از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تولید شده باشد از هزینه های اضافی که به دلیل خرابی آن ایجاد می شود جلوگیری خواهد شد. این محصول مطابق با استانداردهای روز و اصول و فنون بهداشتی تولید شده و در فرایند تولید آن به سلامت جامعه نیز توجه شده است.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران