تولید دستگاه دوار نانوایی صنعتی

دستگاه نانوایی

تولید دستگاه دوار نانوایی . نان ها یکی از اصلی ترین مواد غذایی در کشور ما هستند و سر تمامی سفره ها یافت می شوند اما در این روزها افراد به دلیل مشغله زیاد توانایی پخت نان و تهیه آن را با روش های قدیمی و سنتی را ندارند و ترجیح می دهند به صورت اماده از نانوایی ها تهیه فرمایند این فرایند باعث می شود که نانوا ها که مسئولیت فراهم کردن این ماده غذایی پر ارزش را برای مردم دارند سرعت پخت و کیفیت نان هایشان رابیش از پیش بالا ببرند تا هم خودشان بتواند مشتریان بیشتری جذب کنند و همچنین نیاز مردم به خوبی و به اندازه بر طرف شود .

دستگاه نانوایی

دستگاه هایی که امروزه به بازار امده از بهترین مواد و امکانات و لوازم در ایران ساخته شده است که کار پخت انواع نان را برای نانوا ها به مقدار زیادی راحت کرده است و به آنها اجازه می دهد از سرعت زیادی برخوردار شوند .

این دستگاه ها دارای مدل های متنوع و متفاوتی می باشند که هرکدام شرایط خاص خود را دارند و هرکدامشان برای مکانی مناسب می باشند با توجه به ظاهر و اندازه شان باید در فضای مناسبش قرار بگیرد .

یکی از مدل های پر طرفدار این دستگاه مدل دوار است .

دستگاه نانوایی

اندازه و انواع دستگاه دوار

تولید دستگاه دوار نانوایی:

این دستگاه ها به شکل دایره مانند می باشند و اندازه هایی که در اختیار شما گذاشته می شود قطر دستگاه به شمار می روند و شما باید متناسب با مغازه و نانوایی تان دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید .

این دستگاه چهار نوع است که این چهار نوع بر اساس اندازه ها نام گذاری شده اند : نوع اول یک متر و پنجاه سانتی متر و نوع دوم دو متر و بیست سانتی متر و مدل سوم دو متر و پنجاه سانتی متر و در اخر نوع چهارم دارای قطری به اندازه سه متر می باشد .

این دستگاه پرفروش و به صرفه از پنج لایه ساخته شده است به ترتیب از اول تا اخر عبارتند از : پشم سنگ . پشم شیشه . دو لایه استیل پشت سر هم وسپس گالوانیزه که از اهمیت بالایی برخودار است زیرا این لایه زنگ زدگی پیدا نمی کند و بسیار مقاوم است زیرا از اهن ساخته می شود و دارای عمر طولانی می باشند همچنین برای دور شدن از هزینه های سنگین زنگ زدگی قطعات بسیار مناسب می باشد زیرا همان طور که گفته شد این لایه به هیچ وجه زنگ نمی زند .

دستگاه نانوایی

در قسمت کف دستگاه هایی سنگ هایی قرار گرفته می شود نان ها بر روی این سنگ ها گذاشته می شوند تا زمانی که پخته شوند خوشبختانه در این  مدل از دستگاه نانوایی این سنگ ها از جنس چدن می باشند و چود می تواند به خوبی تا مدت زیادی گرما را در خود حفظ کند که این مسئله کمک می کند مغازه دار ها مقدار گاز مصرفی شان کم شود و ان حجم از گازی که به هدر می رود حفظ شود .

قیمت دستگاه نانوایی دوار

تولید دستگاه دوار نانوایی:

همان طور که در قسمت قبلی گفته شد این دستگاه از بهترین لوازم و تجهیزات ساخته می شوند و چون در کشور خودمان تولید می شوند دارای قیمت مناسبی هستند مخصوصا برای شما نانوا ها همچنین این دستگاه توانایی پخت انواع نان ها را با هر اندازه و ابعادی در خود دارد و می تواند نان داغ و خوشمزه به دست شما برساند .

این محصولات به دلیل اینکه تولید ملی می باشند بسیاری از جوانان کشور برای ساخت انها مشغول به کار شده اند شما می توانید با خرید این دستگاه ها به انها و اقتصاد داخلی کشور کمک بسیار زیادی بکنید که نکته بسیار قابل توجه و تاملی است .

دستگاه نانوایی

شما برای خرید این محصول می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کنید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران