تولید فر تونلی نان لواش اتوماتیک

فر تونلی نان لواش اتوماتیک به دلیل شکل تونل مانند خود به این نام خوانده می شود. فر ها از جمله تجهیزات مهمی هستند که امروزه در صنعت پخت نان به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته و انواعی از آنها به صورت تمام اتوماتیک و با کمترین دخالت دست تولید می شوند.

تولید فر تونلی نان لواش اتوماتیک

مشخصات فر تونلی نان لواش اتوماتیک

مشخصات فر تونلی نان لواش اتوماتیک نان یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی به ویژه در فرهنگ ایرانیان است که پخت خوب نان رابطه مستقیم با نوع دستگاهی دارد که عمل پخت را انجام می دهد.

در این راستا انواع فر برای پخت نان و شیرینی به کار می رود و به این منظور برای پخت انواع نان با قابلیت های خاص دستگاه هایی طراحی شده اند که جوابگوی تقاضای بالا برای نان می باشند که از سرعت و دقت بالا و همچنین کیفیت خوب پخت نان برخوردار هستند. از دیگر مشخصات این تجهیزات عبارت است از:

  • پخت نان با کیفیت بالا و طعم عالی
  • استفاده از دو نوع حرارت مستقیم و غیر مستقیم به کمک مشعل تعبیه شده در فر
  • استفاده از منابع مختلف سوخت به منظور تامین انرژی به طور مثال سوخت گازی، گازوئیلی و همچنین سوخت برقی
  • امکان ساخت فر به صورت دو گانه سوز

این تجهیزات قابل ساخت به صورت کاملا سفارشی نیز می باشند. مثلا در مورد انتخاب نحوه تامین سوخت دستگاه نظر سفارش دهنده اعمال می شود. دیگر این که ابعاد این تجهیزات متفاوت بوده و ظرفیت تولید مشخصی دارد که بر حسب واحد کیلوگرم محاسبه می شود.

وزن این دستگاه ها نیز مشخص است و در زمان خرید وزن دستگاه و همچنین ظرفیت تولیدی آن از مواردی است که لازم است مورد توجه قرار گیرند.

میزان مصرف انرژی در فر تونلی پخت نان نیز از موارد دیگری است که در مشخصات فر اتوماتیک و دفترچه راهنمای آن ذکر می شود. به این منظور بهتر است فر هایی مورد استفاده قرار گیرد که مصرف انرژی در آن مقرون به صرفه باشد.


خرید فر تونلی نان لواش اتوماتیک عمده

خرید فر تونلی نان لواش اتوماتیک عمده تجهیزات نان پزی اقسام و مدل های مختلفی دارند که برخی انواع آن با کمترین دخالت دست و همچنین نیاز به نیروی انسانی کار می کنند. از این رو واحد های نانوایی که توان خرید این گونه از تجهیزات را دارند ترجیح می دهند مدل های اتومات فر را تهیه نمایند.

خرید این کالا به صورت عمده از این واحد عمده فروشی با ثبت اطلاعات و سفارش خرید در سایت مربوطه انجام می گیرد. ضمن این که در صورتی که اطلاعات فنی خریداران در مورد فر نانوایی کم باشد شماره تماس هایی در سایت جهت اخذ اطلاعات و راهنمائی های لازم قرار داده شده است.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران