تولید کننده انواع دستگاه دوار نانوایی تافتون

دستگاه نانوایی تافتون

انواع دستگاه دوار نانوایی تافتون . نان تافتون یکی از نان های سنتی اقوام ایرانی می باشد که مورد استفاده بسیاری از خواستاران این نان در سراسر کشور می باشد که در روز مقدار زیادی از ان در هر شهر و روستای تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، این نان حتی بعد از گذشت سال ها در خارج از کشور نیز مورد استقبال قرار گرفته است و حتی در بعضی از رستوران ها از آن استفاده می کنند، دستگاه های پخت نان تافتون در دو نوع تونلی و. دوار وجود دارد که برای استفاده در کارگاه های مختلف از دستگاه های  مختلف نیز استفاده می

شماره تماس مدیر فروش

کنند بای مثال در کارگاه های تولیدی با مقدار تولدی ۱۰۰۰ کیلو گرم به بالا از دستگاه تونلی باید استفاده کرد زیذا دستگاه های دوار جواب گوی این مقدار نیستند و باشید از دستگاه های تونلی استفاده کرد، خوب هر یک از این دستگاه ها خود در دو نوع حرارت مستقیم و حرارت غیر مستقیم ساخته می شوندکه مادر ادامه این متن آها را برای شما توضیح خوهیم داد،حال اگر شما هم خریدار این محصو چه بصورت عمده و چه بصورت تکی هستید و می خواهید به سوالات خود در مورد راه های خرید این محصول و مشخصات فنی آن پاسخ دهید می توانید با ما در خواندن ادامه این مطلب همراه باشید، و جواب سوالات خود را پیدا کنید:

دستگاه نانوایی تافتون

انواع دستگاه دوار نانوایی تافتون:

انواع فر صنعتی

انواع دستگاه دوار نانوایی تافتون:

برخی از فر های صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که تعدادی سیخ بر روی آنها نصب بوده، که می توان مرغ سالم را به آنها وصل نمده تا به صورت بریان شده پخته و آماده استفاده شود.این فر ها با حرارت یکنواخت باعث می شوند تا گوشت مرغ به خوبی پخته شده، که این موضوع سبب می شود تا ان غذا بسیار لذی و خوش خوراک شود. برخی دیگر از فر های صنعتی را به گونه ای طراحی نموده، تا بتوان تعداد زیادی از سینی های مخصوص به همان فر را در آنها استفاده نمود.این سینی ها را باید از شیرینی های مخصوص پر نموده و آنها را درون فر قرار داد، زیرا سینی باعث می شود که شیرینی ها بر روی هم نچسبند. این موضوع سبب کیفیت بالای این شیرینی ها و سرعت تولید انواع شیرینی توسط این نوع از فر های

دستگاه نانوایی تافتون

صنعتی شد. عرضه و فروش انواع فر صنعتی معمولا به صورت مستقیم از شرکت های تولید کننده به نمایندگی های اینترنتی صورت می پذیرد، زیرا اغلب مشتریان فر صنعتی برای خرید محصول مورد نظر، به سایت های عرضه و فروش اینترنتی فر های صنعتی مراجعه می نمایند. خوب همانطور که تویح دادیم دستگاه های پخت نان از روش های مختلفی تقسیم بندی می شوند که برای مثال دو نمونه از آن ها می توان به :حرارت مستقیم بودن و غیر مستقیم بودن دستگاه ها و سیستم بخار دار و بدون سیستم بخار اشاره کرد. تقسیم بندی دستگاه ها و توضیح دادن طرح های مختلف آن به شما این قابیلت را می دهد تا دستگاه های قنادی را در اندازه هاو شکل های مختلف بهتر بشناسید و دستگاه مناسب برای خود را از میان چندین نوع انتخاب و خریداری کنید.

دستگاه نانوایی تافتون

انواع دستگاه پخت نان جدید حرارتی

انواع دستگاه دوار نانوایی تافتون:

انواع دستگاه پخت نان حرارتی از کارایی مشابه و نزدیک به هم برخوردار هستند و در یک ویژگی خاص مشترک هستند و آن جلوگیری از پرت شدن یا هدررفت حرارت است. برخی از مزایای دستگاه پخت نان های حرارتی را می توان به شرح زیر بیان نمود:

  •  کمک به تولید و تهیه نان باکیفیت تر
  •  جلوگیری از دور ریز نمودن حاشیه نان
  •  تولید ضایعات کمتر در قسمت وسط نان مانند سوختگی و…
  •  طعم ماندگار و بی نظیر
  •  پخت سریع و آسان
  •  جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی در زمان پخت نان
  •  امکان کنترل و هدایت بهتر دستگاه به وسیله صفحه لمسی
تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران