تولید کننده انواع ماشین آلات قنادی اتوماتیک

تولید کننده ماشین آلات قنادی

تولید کننده ماشین آلات قنادی .  شیرینی ها به دلیل اهمیتی که در بین اکثر مردم جهان دارند توانسته اند توجهات طراحان و ایده پردازان را به خود جلب کنند وراهی پیدا شود که پخت آن ها با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان انجام بشود .

دستگاه هایی اختراع شده است که می توانند شیرینی هایی با طعم های متنوع و ظاهری زیبا و بسیار خوش مزه تولید کنند و کار قنادی ها و تولید کننده های شیرینی را بسیار راحت تر سازند . این دستگاه ها می توانند شرایط بسیار خوبی برای کسب و کار شما به وجود بیاورند و تولیدات شما را بسیار افزایش بدهند .

دستگاه های قنادی دارای مدل های گوناگون و متنوع می باشند و می توانند با امکانات خوب و حرفه ای که در آن ها کار گذاشته شده است سود مغاهز شما را تا حد امکان زیاد کنند . این دستگاه ها به وسیله افراد بسیار خبره و ماهر در کشور خودمان به تولید می رسند و قابلیت این را دارند که به خوبی و بدون هیچ مشکلی شیرینی های شما را به پخت برسانند .

تولید کننده ماشین آلات قنادی

این دستگاه ها از این لحاظ دارای ارزش هستند که می توانند یکی از پر طرفدار ترین خوراکی های جهان را تولید کنند و در هر مناسب و جشنی مردم از آن استفاده می کنند و برای خریدش به قنادی ها مراجعه می کنند .

از چه روشی می توان دستگاه اتوماتیک قنادی را خریداری کرد ؟

تولید کننده ماشین آلات قنادی:

تولید کنندگان این دستگاه های فوق حرفه ای برای شما شرایطی را گذاشته اند که بتوانید با کمترین زحمت و هزینه کردنی آن ها را یا خریداری کنید و یا اینکه از شرایط دستگاه ها مطلع شوید . شما می توانید برای این کار به سایت های اینترنتی این شرکت و این مجموعه بزرگ مراجعه بفرمایید . در آن قسمت می توانید اطلاعاتی را که می خواهید به دست بیاورید و یا در همان بخش نیز دستگاه را سفارش و خریداری کنید .

در سایت ما مشاورانی به صورتن انلاین آماده می باشند تا سوالات شما را مربوط به دستگاه ها پاسخ بدهند و شما را برای خرید بهتر خود راهنمایی کنند .

تولید کننده ماشین آلات قنادی

آیا دستگاه قنادی دارای تنوع است ؟

تولید کننده ماشین آلات قنادی:

بله همان گونه که در بخش های قبل نیز به آن اشاره کردیم این دستگاه ها بسیار متنوع و متفاوت هستند و نام هایی که روی این دستگاه ها گذاشته شده است بر اساس تعداد دیس آن ها می باشد و نام هر دستگاه ناشن دهنده تعداد دیسی است که در خودش دارد . این دستگاه بسیار پیشرفته و کار آمد هستند  و قنادی ها می توانند بر اساس اندازه و جایی که در اختیار دارند نوع این دستگاه ها را انتخاب نمایند .

دستگاه های قنادی و ماشین آلات اتوماتیک بسیار به ارتقائ محصولات و شیرینی های شما کمک می کنند . انواع این دستگاه به این شرح است :

 1.  مدل دستگاه قنادی سی و دو دیس 
 2. نوع شانزده دیس
 3. نوع دوازده دیس دستگاه قنادی
 4. نوع ده دیس
 5. نوع آخر مدل هشت دیس که کوچک ترین انواع این دستگاه ها می باشد .

تولید کننده ماشین آلات قنادی

نوع سی و دو دیس چند نوع دارد ؟

تولید کننده ماشین آلات قنادی:

این دستگاه مدرن دارای دو مدل می باشد که این دو مدل دارای تفاوت خیلی زیادی با یکدیکر نیستند  و می توانند برای انتخاب دستگاه ها روشی راحت باشند .

نوع اول این دستگاه : مدلی است که دارای سیستم بخار می باشد .

نوع دوم : این نوع بدون سیستم بخار کار می کند .

دستگاه های قنادی سی و دو دیس دارای مشخصات فنی به این شرح می باشد : این دستگاه اول از همه دارای حرارت غیر مستقیم است که با این حرارت می توان شیرینی هایی بدون سوختگی و یا خام ماندن به تولید رساند .

این دستگاه همچنین دارای سیستم کنترل حرارت می باشد و قابلیت این را دارد که تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را به آسانی کنترل نماید .

تولید کننده ماشین آلات قنادی

اندازه ها و ابعاد این دستگاه ها نیز چنین صورت است : ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر . طول : دو مترو بیست سانتی متر . عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر .این دستگاه نیز جزو دستگاه های جدید و پیشرفته می باشد .

دستگاه دوازده دیس در چه مواردی کار آمد است ؟

این دستگاه با توجه به امکانات کمتری که نسبت به سایر دارد اما باز هم جزو پر فروش ها می باشد و اندازه دستگاه نیز با بقیه کمی متفاوت است :

 • ارتفاع : یک متر و چهل سانتی متر
 • طول : صد سانتی متر
 • عرض : هفتاد سانتی متر

این دستگاه همچنین با بدنه ای سه لایه کار خود را انجام می دهد : استیل . استیل . پشم سنگ. این دستگاه بیشتر در قنادی ها و مغازه هایی با اندازه های کم تر به کار گرفته می شوند .

هزینه دستگاه و ماشین آلات قنادی صنعتی چه مقداراست ؟

تولید کننده ماشین آلات قنادی

این دستگاه ها با توجه به این که تولید داخلی هستند با هزینه کم تری ساخته می شوند به همین علت دارای قیمت بسیار پایینی است و می توان روی ان حساب باز کرد . دستگاه های قنادی برای سرمایه گذاری سرمایه دارانی گزینه بسیار مناسبی هستند و مطمئنا سرمایه شما و حتی بیشتر از آن به شما برگردانده خواهد شد . شما می توانید برای اطلاعات از تغیرات قیمت های دستگاه ها و یا گفتن نظرات خود درباره آن ها به سایت های اینترنتی این مجموعه مراجعه کنید .

دستگاه ده دیس دارای چه ویژه گی است ؟

این دستگاه همان طور که نامش معلوم است دارای ده دیس برای قرار دادن شیرنی ها در تنور می باشد . و توانایی پخت هر گونه شیرینی را با هر حجم و ضخامتی را دارد .

این دستگاه همچنین دارای بدنه ای است که از استیل و گالوانیزه ساخته می شود که جزو مستحکم ترین لایه ها نیز است . و حرارت را کاهش می دهد . دستگاه های قنادی با استفاده از سوخت گاز و یا گازوئیل کارخود را انجام می دهند . این دستگاه دارای چنین ابعادی است :

تولید کننده ماشین آلات قنادی

 • ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر
 • طول : صد و چهل و پنج سانتی متر
 • عرض : صد سانتی متر است

این دستگاه دارای وزنی تقریبا حدود شش صد گیلوگرم می باشد . مقدار برقی که این دستگاه کار آمد در هنگام کار مصرف می کند : یک و نیم کیلو وات در ساعت می باشد و به همین علت باید در جایی قرار بگیرد که تمامی این انرژی ها را داشته باشد .

 

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران