تولید کننده دستگاه صنعتی قنادی ۱۶ دیس

دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه صنعتی قنادی به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات در تمام قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی به کار می رود. این دستگاه که خود انواع مختلفی دارد می تواند انواع محصولات را در حجم های کم تر تا حجم بالاتر تهیه کند. برای اینکه تولید کننده بتواند تعداد مورد نیاز محصول را تهیه کند از این دستگاه در انواع مختلف تولید شده است.
یکی از تقسیم بندی های دستگاه صنعتی قنادی، دستگاه ۱۶ دیس می باشد. این دستگاه می تواند محصولات مد نظر را با حجم متوسط تهیه کند. دستگاه صنعتی قنادی

با پیشرفت کردن علم و همچنین بالا رفتن نیاز مردم به محصولات قنادی، تعداد زیادی از این دستگاه ها با قابلیت های مختلفی تولید شده است. از این قابلیت ها می توان در راستای رفع نیاز مردم استفاده کرد و در سرعت بخشیدن به کار آن ها کمک زیادی به تولید کننده نماید.
دستگاه های قنادی در دو نوع صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده اند. دستگاه های نیمه صنعتی که برای مکان ها کوچک طراحی شده است قابلیت استفاده در منزل را نیز دارد به همین خاطر به عنوان دستگاه های خانگی نیز شناخته شده است.

دستگاه صنعتی قنادیاز دستگاه های صنعتی به صورت حرفه ای در قنادی های بزرگتر استفاده می شود. چرا که این دستگاه ها جای بیشتری را در بر می گیرند و نمی توان از آن ها به صورت رو میزی استفاده کرد و تنها می توان به صورت ایستایی در محل مورد نظر نصب کرد.

شرکت تولید کننده دستگاه صنعتی قنادی در کدام شهرها وجود دارد؟

همان طور که بیان شد با پیشرفت علم و به روز تر شدن محصولات و دستگاه های قنادی و نیاز مبرم تولید کنندگان به این دستگاه ها، وارد کردن مداوم این دستگاه دیگر جایز نبود به همین خاطر شرکت های زیادی برای رقابت با شرکت های خارجی خود را وارد عرصه تولید کردند.

دستگاه صنعتی قنادی

در اکثر شهر های ایران می توان شرکت هایی را که اقدام به تولید این محصولات کرده اند را پیدا کرد. یکی از این شرکت ها، شرکت ایران فر است که با تلاش های مکرر و بعد از سال های متوالی توانسته است به عنوان یک شرکت معتبر و شناخته شده در بین تولید کنندگاه این دستگاه ها خود را مطرح نماید.
شرکت ایران فر در استان اصفهان دارای تولیدی می باشد ولی در تمام نقاط کشور دارای مراکز و نمایندگی های مجاز بوده که می تواند محصولات با کیفیت خود را به مشتریان ارائه دهد.
در این جا لازم است که بیان شود شرکت ایران فر توانسته است با پشتکار و کمک از نیروی جوان و کار کشته محصولات خود را به کشورهای خارجی نیز صادر کند و به عنوان یک شرکت تولید کننده و صادر کننده در کشور مطرح باشد.

دستگاه صنعتی قنادی

برای خرید و تهیه ی این محصول نیاز نیست که به نقاط مختلف کشور سفر کنید کافی است که سری به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز بزنید و محصولات با کیفیت خود را با لوگوی شرکت ایران فر خریداری نمایید.

ویژگی های فنی و ظاهری دستگاه صنعتی قنادی ۱۶ دیس

دستگاه صنعتی قنادی ۱۶ دیس که یکی از مشخصات آن داشتن ۱۶ سینی برای پخت است به عنوان یک مینی فر نیز شناخته شده است. این دستگاه با به روز رسانی شدن توانسته است که قابلیت های زیادی را برای پخت در قنادی ها کمک نماید.

دستگاه صنعتی قنادی

این دستگاه در اندازه ی ۱٫۷۷ سانتی متر طول، ۱٫۴۰ سانتی متر عرض و همچنین ارتفاع این دستگاه با موتور آلات موجود ۲٫۴۵ سانتی متر است.

از دیگر ویژگی هایی که برای این دستگاه می توان بر شمرد، بعد از تعداد دیس های آن به دارا بودن سیستم اینورتر، پی ال سی می توان اشاره کرد. دستگاه ۱۶ دیس به صورت فر گردان عمل می کند و می تواند به پخت بهتر کمک نماید.

دستگاه صنعتی قنادی

در ضمن می توان از این فر در پخت نان های حجیم و نیمه حجیم نیز استفاده کرد. ولی برای این منظور باید سیستم بخار در این دستگاه تعبیه شود تا بتوان از آن برای پخت نان استفاده کرد.
ظاهر این دستگاه در شرکت ایران فر به صورت جذاب و زیبا طراحی شده است. دارای سه نوع تاچ بوده که با توجه به سلیقه ی مشتری می تواند تغییر کند.
حق انتخاب باشماست، بهترین ها را انتخاب کنید. شرکت ایران فر ارائه دهنده ی انواع محصولات و تجهیزات صنعتی با کیفیت قنادی و نان پزی می باشد.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران