تولید کننده دستگاه نان لواش

دستگاه نان پزی

تولید کننده دستگاه نان لواش را با شرکت ایران فر بشناسید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های نانوایی و قنادی محصولات خود را با تضمین قیمت به مشتریان خود ارائه می کند . در گاهی اوقات برای خریداران دستگاه های صنعتی سوالاتی درباره فنی و نوع خرید دستگاه پیش می آید که ما در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد:

نوع مشعل های دستگاه های دوار نان لواش چگونه است ؟ انواع حرارت دستگاه دوار نان لواش به چه صورتی است ؟ مصرف برق دستگاه های دوار لواش چگونه است (کم مصرف است یا پر مصرف)؟ مصرف سوخت گاز و گازوئیل دستگاه چقدر می باشد ؟ جنس محفظه و نمای بیرونی دستگاه از چه فلزی است ؟

دستگاه نان پزی

نوع مشعل دستگاه دوار

دستگاه های دوار جوری طراحی شده اند که قابلیت کار با دو نوع مشعل را دارند، یعنی دستگاه های دوار نان لواش قابلیت کار با مشعل گازی و هم مشعل گازوئیلی را دارند که در صورت سفارش شما عزیزان بصورت انتخابی یکی از این دو سیستم را روی دستگاه ها جایگزاری می کنند. در بعضی مواقع پیش می آید که مشتریان دستگاه های صنعتی خواستار این هستند که با هر دونوع مشعل ها را روی دستگاه نصب شود ولی این کار از نظر مهندسی اشتباه بوده و سیستم دستگاه را به هم میریزد.

دستگاه نان پزی

مقدار مصرفی گاز و گازوئیل

در دستگاه های جدید به دلیل تغیرات جدید و کم کردن نقاط که آتیش از آن به هوای آزاد جریان پیدا کند به همین دلیل در استفاده از انرژی ها هم صرفه جویی می شود برای مثال مقدار مصرف سوخت گاز در هر ساعت ۸-۱۰ متر کعب و سوخت گازوئیل ۸-۱۰ لیتر در ساعت می باشد .

مقدار مصرف برق دستگاه

دستگاه های جدید دوار به دلیل به همراه داشتن اینورتر در مصرف برق صرفه جویی می شود و مانع از هدر رفتن سوخت می شود و شما می توانید با خرید این دستگاه ها از خرید یک دستگاه کم مصرف و مقرون به صرفه متمئن باشند .

دستگاه نان پزی

جنس محفظه داخلی و نمای بیرونی دستگاه

جنس داخلی دستگاه های جدید را از فولاد های مقاوم ساخته اند که دو کارایی دارد کارایی اول کنار گذاشتن آجور های نسوز سنگین و دومین کارایی سبک کردن دستگاه هست و جنس بیرونی دستگاه هم از استیل های براق ساخته می شوند تا در برابر زنگ زدگی و از بین رفتن دستگاه جلو گیری شود .

اگر شما هم خریدار دستگاه های صنعتی قنادی و نانوایی هستید می توانید با گروه  پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید. 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران