تولید کننده دستگاه نان پزی دوار ۲٫۵ متری

فر نان پزی 2.5 متری

تولید کننده دستگاه نان پزی دوار ۲٫۵ متری با ما بشناسید . شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه قنادی و نان پزی ، محصولات خود را با قیمت مناسب به مشتریان خود ار عرضه می کند . گاهی اقات برای مشتریان دستگاه های صنعتی پخت یک سری سوالاتی پیش می آید که مشخضات فنی و نوع خرید باید چگونه باشد ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خوایم داد:

فر نان پزی 2.5 متری

جنس بدنه دستگاه ومخزن داخلی آن از چه فلزی می باشد ؟ چگونه می توان دستگاه را برای جابه جایی  فاصله کم جابه جا کرد ؟ دستگاه دوار نان پزی دارای چند مشعل می باشد و از چه نوع مشعل های می باشد؟تولید کننده دستگاه نان پزی دوار ۲٫۵ متری را چگونه بشناسیم ؟

حال می رویم سوراق جواب دادن به این سوالات :

جنس فلز های به کار رفته در دستگاه

جنس بدنه دستگاه های دوار ۲٫۵ متری از جنس استیل می باشد که در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم باشد و زیبایی خود را از دست ندهد و جنس داخلی مخزن دستگاه هاهم از فولاد های نسوز می باشد تا در برابر دما و حرارت زیاد از بین نرود و ذوب نشود . در داخل دستگاه های دوار نان پزی از پشم شیشه و یا پشم سنگ اسفتاده می شود تا حرارت دستگاه فضای دوربر خود را گرم نکند .

فر نان پزی 2.5 متری

جابه جایی دستگاه دوار

دستگاه های دوار جدید دارای چرخ های زیری می باشند تا در حمل و نقل فاصله های کم جابه جایی آن را آسان سازد و نیازی به جرثقیل نباشد تا هم وقت گیر باشد و هم از هزینه بالا برخوردار باشد . شما به وسیله این چرخ ها می توانید با کمترین انژی هول دادن بتوانید به راحتی آن را جابه جا کنید .

مشعل های دستگاه دوار

دستگاه های دوار دارای دو مشعل شیپوری می باشند تا حرارت را بصورت یک نواخت در تمام نقاط فر پخش کنند و حرارتی پاک و خالص را در داخل تنور پخش کنند این مشعل ها با فناوری روز دنیا ساخته شده اند و از کیفیت بسیار عالی بر خوردار و از نظر ماندگاری هم بسار با دوام و ماندگار هستند . (چون شما لایق بهترین ها هستید)

فر نان پزی 2.5 متری

تولید کننده دستگاه نان پزی دوار

شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه های قنادی و نان پزی با فناری روز دنیا دستگاه های خود را تولید و به مشتریان خود ارائه می کند ، ما در شرکت ایران فر در تلاشیم تا رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را کسب کنیم و بتوانیم با همایت شما وانرژی های که ما می دهید بتوانیم کیفیت تولیدات خودمان را بیشتر و بیشتر سازیم .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران