تولید کننده فر قنادی ۳۲ دیس

به هر قنادی که مراجعه کنیم در قسمت پخت و پز آن با دستگاه های صنعتی همچون فر مواجه می شویم و با جرات می توانیم بگوییم که امروزه صنعت شیرینی پزی به واسطه فر های قنادی وارد مراحل پیشرفت و ترقی شده است.

تولید کننده انواع فر صنعتی با استفاده از طرح های برگزیده و همچنین با کمک فرمول های مهندسی توانسته کاربردی ترین نوع فر را با نام فر قنادی ۳۲ دیس به تولید رسانده و این دستگاه با گنجایش بسیارش توانسته همواره در قنادی های بزرگ مفید واقع شود.

تولید کننده فر قنادی 32 دیس

ویژگی های فر قنادی ۳۲ دیس

ویژگی های فر قنادی 32 دیس

صنعت شیرینی و کیک پزی یکی از دوست داشتنی ترین صنایع خوراکی دنیا می باشد و اگر به این صنعت نگاهی جامع بیاندازیم مشاهده می کنیم که کار پخت انواع کیک و شیرینی بدون وجود فر و محصولات مشابه کاملا غیر ممکن است.

می توانیم بگوییم که کارشناسان امر تولید دستگاه های صنعتی جهت تامین رفا حال افرادی که در عرصه تولید کیک و شیرینی فعال می باشند، دست به تولید دستگاهی بسیار کاربردی و حیاتی به نام فر قنادی ۳۲ دیس زده اند.

ویژگی فر قنادی ۳۲ دیس به گونه ای می باشد که توجه تمامی مشتریان را در سطح جهان معطوف خود کرده است و این ویژگی های اساسی به این شکل مطرح می شوند:

  • از این دستگاه می توانیم جهت پخت و عرضه انواع کیک و شیرینی و حتی انواع نان استفاده کنیم و با قابلیت های این فر می توانیم همواره این خوراکی های دوست داشتنی را به صورت حجیم و غیر حجیم به مرحله پخت و مصرف وارد کنیم.
  • دارای بدنه و تمام استیل است و ورق گالوانیزه تعبیه شده در این فر زمینه عایق بندی را در دستگاه فراهم کرده و باعث کاهش حرارت و هدر رفت آن می شود.
  • به همراه سوخت گاز و گازوئیل کار می کند.
  • فاصله طبقات متناسب و استاندارد است.
  • قیمت مناسبی داشته و در کنار کیفیت و استاندارد مطلوب خریدی مقرون به صرفه متوجه حال مشتری می شود.

فروش فر قنادی ۳۲ دیس بدون واسطه

فروش فر قنادی 32 دیس بدون واسطه فرهای ۳۲  دیس با گنجایش عالی همزمان و در لحظه قابلیت پخت انبوه را داشته و در کنار استفاده در قنادی ها از سوی نانوایی ها نیز مورد توجه قرار می گیرند.

این دستگاه فر جادار دارای برنامه های پخت بسیاری بوده و با کارایی آسان به تمامی افراد یاری می رساند که به وسیله آن به راحتی بتوانند به امر پخت انواع شیرینی و کیک لذیذ و فریبنده بپردازند.

می توانیم بگوییم که فروش فر ۳۲ دیس از جانب برترین های تولید محصول همواره با شرایط فروش مستقیم، بدون واسطه و همچنین قیمت عمده آماده عرضه به مشتریان می باشد.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران