تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی .  شیرینی ها در دنیای امروزی بلکه در گذشته نیز طرفداران بسیار زیادی داشته اند و توانسته بودند بر خلاف خوراکی های دیگر کاری بکنند که مردم برای خرید آن در مناسبت های گوناگون خرج زیادی بکنند .

شیرینی ها پر مصرف تر از خوراک دیگر نیز هستند زیرا آن هایی که دوست ندارند و یا با توجه به مشکلاتی مانند بیماری نمی توانند این شیرینی های خوش مزه را بخورند مجبور هستند در بعضی مواقع مانند مناسبت های زیادی که در کشور ما است این شیرینی را تهیه نمایند .

شیرینی ها امروزه بسیار راحت تر و سریع تر و خوش مزه تر از قبل به دست مردم می رسند و با توجهات زیادی که به سمت خودشان جلب کرده اند می توانند به عنوان یکی از پر سود ترین کسب و کار ها شناخته بشوند .

دستگاه هایی که امروزه برای پخت این دستگاه ها تولید می شود نیز دارای تجارت جداگانه ای است که به دلیل وجود این خوراکی های لذیذ به وجود آمده است و توانسته اعتباری در صنعتی تولید ماشین آلات صنعتی قنادی به وجود بیاورد . دستگاه های قنادی بسیار برای پخت شیرینی هایی مانند این شیرینی ها حیاتی می باشند زیرا بدون وجود این دستگاه های پیشرفته و امکاناتشان تولید و پخت این شیرینی ها بسیار کار مشکلی است .

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های قنادی از جمله دستگاه هایی است که فروش بیشتر و خواهان بیشتری در بین سرمایه گزاران دارد . این دستگاه انواع مختلفی دارد .

قیمت و ارزش دستگاه شیرینی پزی صنعتی

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی:

این دستگاه به عنوان یکی از پر کاربرد ترین و با ارزش ترین د ستگاه های صنعتی شناخته شده است و می تواند شیرینی های بسیار مرغوبی را برای شما عزیزان پخت کند . به همین علت است که تمامی قنادی ها و شیرینی پزی های پیشرفته و با اعتبار از این دستگاه ها استفاده می کنند و روز به روز نیز در حال رشد می باشند .

این دستگاه ها همچنین به علت اینکه در ایران ساخته میشوند قیمت بسیار خوبی دارند و هزینه ای که برای آن ها باید در نظر گرفت بسیار کم تر از ان چیزی است که باید باشد .

انواع دستگاه قنادی صنعتی چگونه ساخته می شوند ؟

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های قنادی صنعتی و تنوع آن ها می توانند خرید بهتری را برای شما به وجود بیاورند و دست شما برای انتخاب گزینه درست آن ها باز است . دستگاه های قنادی همچنین برای پیشرفت و توسعه صنعت ب ویزه گی های پیشرفته و مدل های متنوع تولید و ساخته می شوند که در این صورت انواع مختلف دستگاه قنادی به این شرح است :

  • مدل اول : نوع سی و دو دیس
  • نوع دوم : دستگاه شانزده دیس
  • نوع سوم : نوع دوازده دیس
  • نوع چهارم : دستگاه ده دیس
  • نوع آخر و کوچکترین : دستگاه هشت دیس

این دستگاه ها را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد . شما نیز می توانید به سایت های این مجموعه مراجعه کرده و اطلاعات بسیار دقیق تری دریافت کنید .

دستگاه صنعتی شیرینی پزی با چه سوختی کار می کند ؟

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی:

این دستگاه های پیشرفته امروزه در حال به روز شدن به مدل هایی هستند که با استفاده از برق کار کند اما در هر صورت دستگاه های قنادی باید از گاز و یا گازوئیل نیز استفاده کنند تا بتوانند کار پخت شیرینی ها را انجام بدهند .

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی

پس در نتیجه دستگاه ها باید در جایی باشند که هم برق داشته باشد و هم گاز یا گازوئیل یعنی سوخت آن ها این دو انرژی می باشد . شما می توانید برای مصرف کمتر گاز از دستگاه های مدرن استفاده کرده و مقدار مصرف خود را کاهش بدهید . این دستگاه ها نیز مانند تمامی خصوصیت های مفیدش دارای مصرف انرژِی کمتری است .

انواع دستگاه شیرینی پزی صنعتی دارای چه ابعادی است ؟

ابتدادر این بخش به شما اندازه های این دستگاه ها را خواهیم داد و سپس به سراغ ویژه گی های فنی آن ها خواهیم رفت .

  1. دستگاه سی و دو دیس : ارتفاع : دو متر  چهل سانتی متر . طول : دو متر و بیست سانتی متر . عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر .
  2. دستگاه دوازده دیس : ارتفاع دستگاه : یک متر و چهل سانتی متر . طول : صد سانتی متر . عرض هفتاد سانتی متر
  3. دستگاه ده دیس : ارتفاع نوع ده دیس : صد و نود و پنج سانتی متر . طول : صد و چهل و پنج سانتی متر . عرض :صد سانتی متر می باشد .
  4. آخرین نوع دستگاه هست دیس : ارتفاع : صد و ده سانتی متر . طول : هفتاد و پنج سانتی متر . عرض :هشتاد سانتی متر است .

شما می توانید برای اطلاع از اندازه دستگاه شانزده دیس به این سایت مراجعه فرمایید .

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی

دستگاه سی و دو دیس قنادی صنعتی دارای چه مشخصات فنی است ؟

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی:

این دستگاه جزو بهترین دستگاه های صنعتی قنادی می باشد که دارای چنین ویژه گی هایی است : دستگاه دارای دو مدل است که نوع اول دارای سیستم بخار می باشد و نوع دوم این سیستم پر کاربرد را ندارد .

دستگاه های سی و دو دیس دارای یکی از مهمترین امکانات به نام حرارت غیر مستقیم هستند که می تواند خمیر را به طور کامل و بدون سوخته شدن به یک شیرینی خوش مزه تبدیل کند .

دستگاه دوازده دیس : این دستگاه مانند نامش دارای دوازده دیس است و بدنه آن از سه لایه با کیفیت ساخته شده است : استیل . استیل . پشم سنگ

مدل ده دیس و هشت دیس چگونه کار می کنند ؟

تولید کنندگان دستگاه شیرینی پزی

این دستگاه ها دارای خصوصیت هایی تقریبا مشابه یکدیگر هستند . نوع ده دیس : این دستگاه می تواند هر شیرینی را با هر اندازه ضخامتی به آسانی پخت کند همچنین دارای بدنه ای است که از استیل و گالوانیزه پوشیده شده است و همان طور که می دانید لایه گالوانیزه بسیار در افزایش طول عمر دستگاه نقش دارد وزن این دستگاه حدود شش صد گیلوگرم است . مقدار مصرف برق آن یک و نیم کیلو وات در هر ساعت می باشد .

دستگاه هشت دیس این دستگاه دارای مخضن و پایه هایی است که از استیل براق ساخته شده اند که این لایه باعث می شود از پوسیدگی دستگاه جلوگیری شود و دستگاه ماندگاری بیشتری داشته باشد .

دستگاه نیز دارای هشت دیس است که طول و عرض آن این چنین است : ۴۰ در ۶۰ سانتی متر . دستگاه دارای دو الی سه فن می باشد .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران