خریددستگاه صنعتی نانوایی سراسر کشور

خریددستگاه صنعتی نانوایی

خریددستگاه صنعتی نانوایی. از آنجایی که نان ها بسیار برای سلامتی بدن افراد حیاتی و مهم می باشند انسان ها سعی می کنند که به خوبی از آن استفاده کنند و مصرف نان خود را کاهش ندهند نان ها از چن جهت مناسب و لازم می باشند :

 • نان ها دارای انرژی مناسب و لازم برای بدن می باشند و می توانند قوای بدن را بالا ببرند .
 • نان ها دارای ارزش غذایی بالایی است و در تامین سلامتی نقش پررنگی را ایفا می کند .
 • نان با وجود ارزشی که در بین مواد غذایی دارد دارای قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سایر است و اکثر افراد توانایی خرید آن را دارند .

به همین علت همیشه یکی از شلوغ ترین مکان ها نانوایی ها می باشند این شلوغی معمولا در صبح ها و یا قبل از ایام تعطیل می باشد .امروزه دستگاه هایی در حال ساخت و تولید می باشند که می توانند با کیفیت و سرعت بسیار خوب و زیادی نان ها را در نانوایی ها پخت کنند ولی با این وجود باز هم نانوایی ها جزو مکان های پر جمعیت و پر مشتری در سطح شهر است .

خریددستگاه صنعتی نانوایی

امروزه شما می توانید تعداد زیادی نانوایی در یک محله پیدا کنید که خوشبختانه تمامی آن ها دارای مشتری های زیادی هستند و هیچ یک از آنان بدون مشتری نمی مانند . این ها به دلیل اهمیت نان در زندگی افراد است . پس یک نانوا می تواند با استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته به سود خوبی در این زمینه دست پیدا کند .

دستگاه نانوایی از چه لحاضی کمک کننده می باشد ؟

خریددستگاه صنعتی نانوایی:

 1. این دستگاه های مدرن می توانند استفاده از نیروی انسانی را تا حد زیادی پایین بیاورند و در نتیجه ضرر ها و خسارات پایین تر می آید زیرا انسان ها می توانند اشتباهاتی داشته باشند حتی اگر بسیار مهارت داشته باشند اما دستگاه ها و ماشین ها طبق برنامه ای که به آن ها داده شده است کار خود را انجام میدهند و اشتباهی در کار نیست.
 2. دستگاه ها می توانند سرعت تولید و پخت نان شما را بسیار افزایش بدهند که بسیار قابل اهمیت است .
 3. دستگاه ها دارای امکاناتی هستند که کار و مراحل پخت نان را کاهش می دهد و راحت تر می کند .

امروزه در بیشتر نانوایی های مناطق این دستگاه ها قابل مشاهده هستند که جلوه و ظاهره زیبایی را نیز به نانوایی ها و مغازه ها بخشیده اند  .

خریددستگاه صنعتی نانوایی

دستگاه نانوایی در چه انواعی به تولید می رسند ؟

خریددستگاه صنعتی نانوایی:

دستگاه های نانوایی به دلیل اسقبال زیادی که دارند در حال رشد و پیشرفت بسیاری هستند و لحظه به لحظه به دست تولید کنندگان توانمد کشور در حال ارتقا و به روز شدم می باشند و مدل های زیادی و گوناگونی در حال رونمایی می باشد .

دو نوع از بهترین و با سابقه ترین و پر فروش ترین انواع این دستگاه ها که بسیار مورد استفاده ی نانوایی ها هستند مدل تونلی و دوار است که در بخش بعدی توضیحاتی به شما داده خواهد شد .

این دستگاه ها متناسب با مدل نانی که پخته می شوند امکانات دارند و هر کدام کار جدا گانه و مشخصی را انجام میدهند اما در نهایت نان های بسیار خوش مزه و با کیفیت به شما تحویل داده می شود .

دستگاه دوار و تونلی دارای چه انواعی می باشند ؟

خریددستگاه صنعتی نانوایی

مدل تونلی:نیز که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم بسیار هوشمند و با امکانات می باشد و دارای دو نوع است که این دو نوع به جز چند تفاوت جزئی فرق دیگری با یکدیگر ندارند که به این شرح است :

 • نوع چهار و نیم متری
 • نوع ششو نیم متری

و اما مدل دوار که سابقه و قدمت بیشتری نسب به سایر دارد و بیشتر از آن استفاده شده است نیز به چهار نوع تقسیم می شوند که طبق اندازه های آن است و قابل توجه است که این اندازه ها مربوط به قطر دستگاه ها می باشد :

 • نوع سه متری
 • نوع دو متر و بیست سانتی متری
 • نوع دو متر و پنجاه سانتی متری
 • نوع یک متر و پنجاه سانتی متری

شما قبل از انتخاب این دستگاه ها به وضعیت نانوایی خود و شرایطی که این دستگاه ها دارند حتما توجه داشته باشید .

خریددستگاه صنعتی نانوایی

نوع چهار و نیم متری دارای چه امکاناتی است ؟

نوع چهار و نیم متری جزو دستگاه های تونلی ماشین آلات صنعتی نانوایی محاسبه می شوند و دارای دو وضعیت هستند .وضعیت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک که این دستگاه بیشتر در حالت نیمه اتوماتیک به تولید می رسد .

و این دستگاه فاقد سیستم بخار است ولی به خوبی از حرارت غیر مستقیم خود بهره می برد و نان های بسیار با کیفیت پخت می کند . دستگاه دارای دو مشعل است و دارای سیستم پی ال سی و اینورتر می باشد که در نوع بعدی به ن اشاره خواهیم کرد .

دستگاه از لحاظ اندازه از نوع شش و نیم متری مقدار بسیار ناچیزی کوچک تر است .

نوع شش و نیم متری چه تفاوتی با نوع چهار و نیم متری دارد ؟

خریددستگاه صنعتی نانوایی

دستگاه دارای تقاوت های بسیار کمی با نوع چهار و نیم متری است که به این ترتیب می باشد :

 • این دستگاه بیشتر تمام اتومات به تولید می رسد .
 • دستگاه دارای سیستم بخار است و دارای ابعاد بزرگ تری نسبت به نوع چهار و نیم متری است .
 • دستگاه دارای تنها یک مشعل است .

تنها شباهت این دستگاه ها سیستم حرارت غیر مستقیم و سیستم پی ال سی و اینورتر آن ها است . این دو سیستم توانایی  هشدار در مواقع خطر را برای دستگاه دارند .

مدل دوار چه ویژه گی فنی دارد ؟

این دستگاه که در بخش قبلی گفیتم چهار نوع دارد دارای دو مشعل است و همچنین بدنه ی آن از پج قسمت بسیار مستحکم ساخته شده است که به این صورت می باشد :

 • لایه استیل نسوز ( این لایه توانایی مقاومت در برابر حرارت های بسیار بالا را دارد )
 • لایه استیل
 • لایه پشم سنگ
 • لایه پشم شیشه
 • لایه گالوانیزه که خاصیت زد زنگ بودن را دارند .
 • در کف یان دستگاه سنگ هایی از جنس چودن موجود است که می توانند گرما را تا یک زمان طولانی درون خود حفظ کنند واز مصرف زیاد گاز  و صرفه جویی کنند .
 • خریددستگاه صنعتی نانوایی

 

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران