خرید انواع دستگاه تونلی نان پزی

فر تونلی نان پزی

خرید انواع دستگاه های تونلی نان پزی با شرکت ایران فر امکان پذیر می باشد . شرکت ایران فر یکی از تولید کنندگان دستگاه های قنادی و نان پزی ، سعی دارد تا محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه کند . گاهی اوقات برای شما خریداران دستگاه های قنادی یک سری سوالاتی درباره ی مشخصات دستگاه و چگونگی خرید آن پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

فر تونلی نان پزی

فر تونلی نان پزی در چه ابعادی وجود دارد ؟ آیا دستگاه هایی که شرکت ایران فر به مشتریان خود ارائه می کند ضمانت هم دارد ؟ جنس نوار چرخنده ای که در زیر نان ها وجود دارد از چه فلزی می باشد ؟ با دستگاه های تونلی صنعتی چه چیز های می توان پخت کرد ؟ و در قسمت آخر کمی با شرکت ایران فر آشنا خواهیم شد .

ابعاد دستگاه تونلی نان پزی

دستگاه های تولی نان پزی در نوع و اندازه های مختلف وجود دارد که اندازه این دستگاه ها ابارت اند از طول ۴۱۰ و ۴۷۵ و ۶۲۰ cm و عرض دستگاه ها ۱۲۵ و ۱۶۰ cm و ارتفاء دستگاه ها نیز ۲۱۰ cm می باشد که این ابعاد ، ابعاد دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد .

فر تونلی نان پزی

ضمانت برای دستگاه تونلی

دستگاه هایی که شرکت ایران فر به مشتریان خود ارائه می کند تمامی با ضمانت بلند مدت می باشند تا اگر در زمان کار کرد دستگاه ها اگر برای آن مشکلی پیش آمد قابل تعوض و یا تعمیر از طرف خود شرکت باشد و نمایندگان ما در سراسر کشور در کوتاه ترین مدت برای حل مشکل شما حاضر شوند .

جنس نوار زیری نان در دستگاه تونلی

جنس نوار زیری نان در دستگاه های نان پزی تونلی در سه نوع وجود دارد (استیل / گلوانیزه / چدن) که هر کدام از این نوار ها برای نان مخصوص خود پیشنهاد و بر روی دستگاه ها نصب می شوند تا شما بتوانید نسبت به نانی که می خواهید تولید کنید بتوانید نان بهتری تولید کنید .

فر تونلی نان پزی

محصولات قابل پخت با دستگاه تونلی

دستگاه های تونلی نانپزی قابلیت پخت انواع نان های محلی مانند لواش ، بربری ، سنگک و انواع نان های صنعتی مانند نان فانتزی و باگت می باشد که با توجه به حرارت غیر مستقیم بودن دستگاه ها نان ها و محصولات پخت شده را بصورتکیفیت عالی و ماندگاری بالا و رنگی روشن تبخ می کند و به دستگاه استفاده کنندگان می رساند تا شما بتوانید هم در تولید بالا و هم از نوع پخت محصولات این دستگاه رضایت کامل را داشته باشید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران