خرید انواع دستگاه قنادی و شیرینی پزی ارزان قیمت

دستگاه قنادی صنعتی

شرکت ایرن فر تولید و بازرگانی انواع دستگاه قنادی هم بصورت تک و هم بصورت عمده می باشد . شیرینی یکی از بهتری پزیرایی ها میان ایرانی ها و تمامی اقوام جهان می باشد شیرینی ها در انواع مختلف وجود دارد که به سلیقه های مختلف پخته می شود و در مکان های مختلف انواع مختلف آن پخته می شود . خوب همانتطور که می دانید برای پخت شیرینی باید از دستگاه های شیرینی پزی استفاده کرد دستگاه های قنادی که در کارگاه های قنادی وجود دارد در انواع مختلفی وجود دارد که هرکدام از دستگاه ها در مکان های مختلف کارایی

دستگاه قنادی صنعتی

های خودشان را دارند ، اندازه های مختلف دستگاه های قنادی این است که در کارگاه های مختلف مقدار تولید متفاوت است و به همین دلیل اندازه دستگاهی که برای آن کارگاه پیشنهاد می شود مختلف است ، برای مثال در کارگاه های تولیدی که مقدار تولید در روز کمتر از ۱۰۰ کیلو گرم است می توان از یک دستگاه ۱۲  دیس استفاده کرد حال ما در ادامه به یک سری از مشخصات فنی دستگاه های قنادی و راه های خردی آتن خواهیم پرداخت :

دستگاه قنادی صنعتی

مشاوره برای خرید دستگاه قنادی

در گاهی اوقات برای بعضی از خریداران دستگاه های قنادی این سوال پیش می آید که چگونه یک دستگاه قنادی را با قیمت مناسب و چگونه بهترین و مناسب ترین دستگاه را برای کارگاه خودمان خرید کنیم و یا از میان چند دستگاهی که انتخاب کردم کدام یک بهتر است. به همین دیل شرکت ایران فر برای مشتریان خود مشاوره رایگان قرار داده است تا مشتریان بتوانند هر زمان که خواستند دستگاهی را انتخاب کنند با یک مشاوره  رایگان بتوانند بهترین دستگاه را انتخاب کنند. برای اینکار شما می توانید با گروه پشتیبانی ما تماس گرفته و از مشاوره های آن ها برخوردار شوید.

دستگاه قنادی صنعتی

ضمانت و خدمات پس از فروش

متاسفانه در بازار ها و فروشگاه ها اینترنتی دستگاه های بی کیفیت ارزان قیمت بسیار یافت می شود که با قیمت های بسیار پایین و کم در بازار عرضه می شوند ، به همین دلیل بعضی از مشتریان و خریداران دستگاه های قنادی گول قیمت این دستگاه ها را خورده و آن ها را خریدارای می کنند و بعد از یک مدت بسیار کم دستگاه ها شروع به خراب شدن می شوند و در مدت بسیار کوتاه از بین می روند به همین دلیل شرکت ایران فر برای اطمینان خاطر مشتریان دستگاه های خود را دارای گارانتی و خدمات پس از فروش کرده است تا مشتریان عزیز از با کیفیت بودن دستگاه ها مطلع باشند و با اتمینان خاطر دستگاه خود را خریداری کنند.

دستگاه قنادی صنعتی

انواع دستگاه  قنادی

دستگاه های قنادی در دونوع سیستم بخار و بدون سیستم بخار (معمولی ) وجود دارد این دستگاه ها در  ابعاد مختلف و در اندازه های مختلف وجود دارد که ما در این متن به تمامی آن ها خواهیم پرداخت :

  • دستگاه قنادی ۳۲ دیس
  • دستگاه قنادی ۳۶ دیس
  • دستگاه قنادی ۲۴ دیس
  • دستگاه قنادی ۲۸ دیس
  • دستگاه قنادی ۱۶ دیس
  • دستگاه قنادی ۱۲ دیس
  • دستگاه قنادی ۱۰ دیس
  • دستگاه قنادی ۸ دیس
  • دستگاه قنادی ۶ دیس
  • دستگاه قنادی ۴ دیس

دستگاه هایی که در بالا زکر شد اسامی تمامی دستگاه های قنادی می باشد که در اکثر کارگاه های قنادی از این دستگاه ها استفاده می شود.

دستگاه قنادی صنعتی

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران