خرید انواع فر شیرنی پزی جدید

دستگاه قنادی جدید

خرید فر های شیرینی پزی جدید از چه شرکت هایی امکان پذیر می باشد ؟ شرکت ایران فر بازرگانی انواع دستگاه های باکیفیت قنادی و نان پزی می باشد. در ادامه این مطلب به بعضی ازکارایی ها و آپشن های متفاوت دستگاه های جدید شیرنی پزی خواهیم پرداخت .  بتور کولی دستگاه های شیرنی پزی صنعتی را یک دستگاه گردان که با حرارت غیر مستقیم

خرید دستگاه قنادی

می باشد (تعداد سینی هایش در دستگاه های مختلف متفاوت است) تعریف می کنند . ستگاه ها قنادی در کارگاه های شیرنی پزی و نان های حجیم کارایی دارد و از چندین سال پیش تا به حال از این دستگاه های استفاده می کردند . دستگاه های قنادی در ابتدا بصورت ثابت و حرارت مستقیم بودند و بعد پند مدت صنعت گران قادر به ساخت دستگاه های حرارت غیر مستیقم و گردان شدند این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که در چند سال اخیر صنعت گران توانایی ساخت دستگاه هایی را پیدا کردند که نه تنها قادر به ساخت دستگاه های حرارت غیر

دستگاه قنادی بزرگ صنعتی

مستقیم و گردان شدند بلکه سیستم حرارت هنگام پخت را به آن افزودند ، این سیستم به دستگاه کمک می کند تا شیرینی ها و محصولاتی که با این دستگاه پخا می شود را با ماندگاری بیشتر و کیفیت بهتر تولید کند. حال ما در ادامه به بعضی از کارایی های دیگر این دستگاه خواهیم پرداخت:

مشخصات داخلی دستگاه قنادی جدید

در داخل دستگاه های قنادی جدید گاری هایی قرار می گرند که حامل سینی های به ابعاد ۶۰*۴۰ هستند، این سینی ها درون یک گاری که تعداد مشخصی در آن سینی قرار می گیرد جای می گیرند و بعد به داخل دستگاه هدایت می شوند ، نوع گاری های دستگاه های گردان به دو صورت ثابت و جدا شونده ساخته می شود در دستگاه های کوچک و مینی فر ها ۱۲

دستگاه قنادی جدید

دیس به کوچک از نوع ثابت و در دستگاه های ۱۶ دیس و بزرگ تر از نوع جدا شونده استفاده می شود. جنس محفظه داخلی دستگاه های صنعتی شیرنی پزی هم از جنس فولاد مقاوم در برابر حرارت می باشد که از خارج شدن حرارت داخل دستگاه جلو گیری می کند. جنس سینی های دستگاه ها هم از دو فلز استیل و گالوانیزه روغنی می باشد که هرکدام از این نوع سینی ها کارایی خواص خودشان را دارند .

راه خرید و مشاوره خرید دستگاه قنادی

راه های خرید دستگاه ها به دو صورت می باشد :

راه اول :  در اولین مورد شما می توانید با تشریف حضوری خودتان دستگاه را در کارخانه بازدید کنید یا برای خرید به دفترمرکزی شرکت بروید و در آنجا خرید خودتان را حضوری انجام دهید .

دستگاه قنادی جدید

راه دوم: راه دیگر برای خرید دستگاه ها این است که شما دستگاه مورد نظرتان را بصورت تلفنی سفارش داده تا آن دستگاه برای شما فاکتور شده و پیش فاکتور آن برای شما ارسال شود و بعد از اسال مبلغ از طرف خریدار واریز شده و دستگاه برای مشتری بارگیری می شود.

در گاهی اوقات برای مشتریان این سوال پیش می آید که چه دستگاهی برای کار من مناسب است و بهترین نوع و بهترین کیفیت کدام دستگاه هست ، شرکت ایران فر برای مشتریان خود مشاوره رایگان برای خرید محصولات قرار داده است تا مشتریان بهترین انتخاب را داشته باشند و بهترین دستگاه را خریداری کنند.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران