خرید انواع کانکس نانوایی سیار

کانکس نانوایی

خرید انواع کانکس نانوایی سیار را با شرکت ایران فر تجربه کنید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های قنادی و نانوایی محصولات خود را برای شما مشتریان عزیز با قیمت مناسب عرضه میکند . شما هم اگر خواستار این دستگاه هستید و می خواهید دستگاهی با قیمت مناسب خریداری کنید ی توانید باشرکت ایران فر این تجربه عالی را کسب کنید. در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی و کانکس نانوایی سیار یک سری سوالات پیش می آیدکه ما در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد :

کانکس های نانوایی سیار برای چه مکان هایی مناسب است؟ آیا کانکس های نانوایی امکانات راحتی هم دارند؟ تجهیزات داخل کانتینر شامل چه چیز هایی می شود؟ آیا کانکس های نانوایی سیار قابل  حمل و نقل هم هستند؟

کانکس نانوایی

مکان مورد استفاده کانکس نانوایی

کانکس های نانوایی سیار برای مناطق بیابانی و مناطق زلزله زده مناسب است ، همچنین از دستگاه های سیار را می توان در مناطق شلوغ عبور و مرور موقت مانند پیاده روی ابعین استفاده کرد. کانکس های نانوایی سیار برای تولید نان بصورت موقت مناسب است و در مناطق که این گونه هستند کارایی بسیار عالی دارند.

کانکس نانوایی

امکانات راحتی کانکس نانوای

کانکس نانوایی سیار مجهز به امکانات راحتی برای استراحت کارکنان خود است که بعضی از این امکانات شامل: کولر ، تلوزیون ، تخت خواب ، سرویس بهداشتی ، حمام و ….

کانکس ها سیار نانوایی بصورتی مهندسی شده اند که هم برای تولید و هم برای استراحت کار کنان جای مناسبی است.

کانکس نانوایی

تجهیزات مجهز داخل کانکس

کانکس های نانوایی مجهز به فر نان پزی و خمیر گیر و وسایلی که مشتریان خود آنها را سفارش می دهند ، دستگاه های که در این کانکس ها قرار گرفته است همه با کیفیت عالی و ضمانت تولید شده اند تا خاطر شما عزیزان را نسبت به خربد خود راحت کنبم.

حمل و نقل کانکس ها :  کانکس های نانوایی سیار به دو دستگه ثابت و چرخ دار تقسیم بندی می شود که البته کانکس های ثابت را هم می توان با کامیون جابه جا کرد.

اگر شما هم خریدار این محصول هستید می توانید با گروه پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

کانکس نانوایی

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران