خرید اینترنتی دستگاه های تونلی نان پزی

دستگاه-تونلی

خرید اینترنتی دستگاه های تونلی نان پزی چگونه امکان پذیر است ؟تفاوت دستگاه تونلی با دستگاه های دوار و ثابت چیست ؟ ابعاد دستگاه  های تونلی چقدر است؟ قیمت این دستگاه ها را چگونه بفهمیم؟سیستم های پخت این دستگاه چه روالی دارد؟مقدار ارژی مصرفی این دستگاه چقدر است ؟

دستگاه تونلی

خرید دستگاه تونلی چگونه است

این دستگاه برای کار خانه ها و نانوایی های که سطح پخت آنها بالا است بسیار کار را آسان میکند”شما میتوانیدبرای خرید و سفارش این دستگاه یا هر دستگاه پخت دیگر  با گروه ما تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را اعلام نمایید ”

دستگاه حرارت غیر مستقیم

تفاوت دستگاه تونل بادستگاه دوار و ثابت

در دستگاه های تونلی به دلیل این که دستگاه نان را از یک ترف گرفته و از ترف دیگر  در می آورد تعداد نانهای که کیتوان با آن پخت زیاد میشود و دستگاه به دلیل داشتن طول مناسب نان را با کیفیت با لا می پزد” ولی در دستگاه های دوار به دلیل این که دستگاه دور میزند و سطح دسگاه گونه ای است که باید دستگاه چند دور بزند سرعت پخت را پایین می آوردو تعداد نان های که  میتوان با آ« پخت کم میشود ” یکی دیگر از مزایا دستگاه تونلی حرار ت غیر مستقیم است که بسار در رنگ نان مو ئسر است.

دستگاه حرارت غیر مستقیم

ابعاد دستگاه تونلی پخت نان

  • طول دستگاه های تونلی از ۴۱۰ تا ۶۲۰ cm
  • عرض دستگاه های تونلی از ۱۲۵تا ۱۶ cm
  • ارتفاع دستگاه های تونلی  ۲۱۰ cm

چنس نوار دستگاه ها سه نوع است ۱٫استیل ۲٫چودن ۳٫گالوانیزه”  دستگاه های تونلی قابلیت پخت با دو نوع سوخت را دارند (گازوئیل و گاز)مقدار مصرف هر دو این سوخت ها بسیار کم و به صرفه است”

مقدار مصرف انرژی های حرارتی دستگاه تونلی:

  • گاز ۸۰-۹۰ M3
  • گزوئیل ۷۰-۸۰ L
  • این دستگاه ها قابلیت پخت نان های مختلف مانند لواش و بربری و سنگک و…..را با کیفیت بالارادارند”
  • دستگاه-تونلی

شما میتوانید برای خرید این دستگاه یا هر دستگاه پخت دیگر با گرو ه پشتیبانی ما تمس حاصل فرمایید

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران