خرید بهترین دستگاه صنعتی پخت نان صنعتی اصفهان

دستگاه پخت نان صنعتی

فرهای پخت نان به دستگاه های گفته می شود که بعد از فرایند انجام تولید مواد اولیه و شکل دادن آن مسئولیت پخت محصولات را بر عهده دارد.
فرهای پخت نان در انواع مختلفی تولید می شوند که برای پخت نان و شیرینی و دیگر مواد غذایی ساخته شده ولی امروز ما در این مدت درمورد دستگاه های پخت نان صحبت خواهیم کرد و خواهیم گفت مشخصات فنی دستگاه های صنعتی پخت نان در چند مدل بوده و به چه صورت طراحی می شوند.
دستگاه های پخت نان در دو نوع تونلی و دوار ساخته می شود که این دو نوع دستگاه مخصوص پخت نان های سنتی می باشد و برای پخت نان‌های حجیم از دستگاه‌ های طبقاتی و گردان استفاده می شود.

دستگاه پخت نان صنعتی

از مهمترین موضوعاتی که در اولین بار برای کسانی که می‌خواهند دستگاه پخت نان و قنادی خریداری کنند این است که باید بدانند که نسبت به ابعاد کارگاه خود باید دستگاه را انتخاب کنند و اگر دستگاهی کوچکتر یا بزرگتر خریداری کنند امکان دارد و تولید آنها ضرر کرده و اگر بزرگتر بوده مصرف گاز و سوخت و استهلاک دستگاه نیز به صرفه نباشد.
پس با ما در این مساله همراه باشید تا بگوییم که چگونه می توان دستگاهی را خریداری نمود که هم اندازه با کارگاه شما باشد.

قیمت دستگاه پخت نان صنعتی

دستگاه پخت نان صنعتی

مزایا و معایب دستگاه پخت نان

دستگاه های پخت نان دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آنها دارای مزیت مختلف و جداگانه می باشد.
برای مثال دستگاه های دوار قابلیت تولید چند محصول را به صورت همزمان دارم ولی دستگاه های تونلی اتوماتیک این قابلیت را ندارند ولی نوع کیفیت پخت محصولات آن نیز کمی بهتر نسبت به دستگاه‌ های دعوا می باشد و حرارت آن به صورت کاملاً غیر مستقیم و سیستمی دارد که نیاز به پرسنل برای انجام تولید نان و کمک به دستگاه نیاز ندار.
در مورد اینکه چه دستگاهی را برای کاربران خود بخریم مورد نیاز است تا قبل از خرید محصولات به این نکته توجه کنید که چگونه باید یک دستگاه را مد نظر خود و مناسب برای کارگاه خرید نمود که بعد از خرید آن پشیمان نشویم و از استهلاک آن بر نیایم.

دستگاه پخت نان صنعتی

دستگاه های دوار پخت نان دستگاه های هستند با مقدار هزینه و استهلاک بسیار پایین ولی دستگاه های پخت نان صنعتی تونلی برای تولید نان در مقدار انبوه بسیار مناسب بوده ولی از نظر استهلاک نیست بیشتر از دستگاه های دوار مورد مصرف گاز و برق را نیاز دارد.
کیفیت بالای تولید نانهای دستگاه های تونلی باعث شده تا اکثر مشتریان فکر کنند که دستگاه های تونلی برای تمامی کارها مناسب می باشد و این اشتباهی است که قبل از خرید دستگاه ها مشتریان انجام می دهند.

قیمت دستگاه پخت نان سنگک

دستگاه پخت نان صنعتی

دستگاه ها پخت نان صنعتی

یک موضوع خیلی مهم که قبل از خرید دستگاه ها باید به آن توجه کنید این است که باید بدانید دستگاهی که خریداری میکنید دارای سیستم پیچیده می باشد و مهمترین قسمت آن قسمت داخلی آن است که به آن ستون یا پایه‌ های دستگاه گفته می‌شود که مهمترین موضوع آن است و اگر آنها آسیب ببیند دستگاه شما دیگر هیچ ارزشی ندارد پس باید قبل از خرید محصولات از شرکتی مطمئن و با مشاوره گرفتن از متخصصانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید از آنها مشاوره بگیرید.
شرکت ایران فرد تولید کننده انواع دستگاه های صنعتی پخت نان و قنادی می باشد که تولید این دستگاه ها را با کیفیت درجه و در حد صادراتی تولید می نماید دستگاه های تولیدی این شرکت به کشورهای مختلفی نیز در دنیا نیز صادر شده است.

دستگاه پخت نان صنعتی

دستگاه های تولیدی شرکت ایران فر در انواع مختلف می باشد که برای پخت نان های سنتی می تواند دستگاه های گردان و تونلی آن استفاده نمود و برای تولید نان های صنعتی نیز می توانید از دستگاه های طبقاتی و گردن شرکت ایران فر استفاده نمایید.
برای خرید این محصولات با کیفیت بالا می توانید و مشاوران فنی مالی شرکت ایران در ارتباط باشید.

دستگاه پخت نان صنعتی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران