خرید دستگاه دوار نان لواش پرتابل

فرپرتابل

خرید دستگاه دوار نان لواش پرتابل چگونه امکان پذیر است ؟ابعاد دستگاه پرتابل لواش چقدر است؟ آیا بادستگاه پرتابل لواش نان دیگری هم می شود پخت؟ تفاوت دستگاه پرتابل با دستگاه قدیمی در چه چیزی است؟ سیستم های برقی و حرارتی این دستگاه چگونه است؟

فر پرتابل

ابعاد دستگاه پرتابل لواش

  • مقدار طول دستگاه ها از ۱۸۰ تا ۳۷۰
  • مقدارعرض دستگاه ها از۱۸۰ تا ۳۲۰
  • مقدار ارتفاع دستگاه ها از ۲۰۰ تا ۲۳۵
  • طول صفحه های چودنی از ۶۵ تا ۸۵(cm)

مقدار پخت دستگاه های دوار پرتابل از ۳۰۰ تا ۱۱۰۰ کیلو گرم است”مقدار برق مصرفی این دستگاه ها ۲۲۰ولت (۲٫۵آمپر)است.دستگاه های دوار پرتابل  قابلیت پخت بادو سوخت گازوئیل وگاز را دارند که در هر ساعت ۵۰ مترمکعب گاز و ۴۶٫۷ لیتر گازوئیل مصرف می کنند.

دستگاه نان لواش

سیستم برقی دستگاه پرتابل دوار

۱٫سیستم اتوماتیک : در این سیستم کلیه عملیات کنترل سیستم های الکتریکی بوسیله دستگاه PLC نصب شده در تابلو انجام گرفته و اپراتور با صفحه کلید لمسی می تواند تنظیمات لازم از جمله سرعت موتور، دما، زمان روشن و خاموش شدن دستگاه و تایمر زمان پخت را انجام دهد و یا برنامه های از پیش تعریف شده را انتخاب نماید.در این تابلوها کلیه اقدامات انجام شده و فعالیت دستگاه قابل ذخیره سازی بوده و امکان کنترل و تنظیم دستگاه از طریق سیستم سرور امکان پذیر می باشد.
۲٫سیستم مکانیکی: در این سیستم حرارت به وسیله ترموستات تنظیم می شود و کلیدهای کنترل در اختیار اپراتور می باشد.

سیستم حرارتی دستگاه پرتابل دوار

در دستگاه دوار پرتابل با استفاده از یک مبدل خاص، حرارت مورد نیاز جهت پخت نان در زیر صفحات پخت و روی نان بدون اینکه گازهای ناشی از سوخت در بستر پخت پراکنده شوند تأمین می شود و به این ترتیب محصول نهایی(نان) تولید می گردد. پخت نان در این دستگاه با استفاده از دو روش حرارتی تشعشعی و مجاورتی صورت می گیرد.

شما میتوانید برای خرید این دستگاه و دستگاه های دیگر پخت باگروه پشتیبانی ما تماس بگیری.

(شرکت ما خادم شما)

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران