خرید دستگاه فر تونلی پخت نان لواش در اصفهان

خرید دستگاه نانوایی

خرید دستگاه نانوایی تونلی برای پخت نان لواش از طریق فضای اینترنتی و مراجعه حضوری به مراکز پخش این محصول امکان پذیر است. دستگاه تونلی دارای دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است که هر یک با توجه به نوع نان خرید آن تفاوت دارد.

نان لواش توسط دستگاه تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تونلی قابلیت پخت دارد. ولی در صورتی می‌توان از این محصولات استفاده نمود که نیاز به تولید با مقدار بالا را داشته باشید. اگر حجم تولیدی شما کم است به جای اینکه هزینه‌های اضافی صرف خرید دستگاه‌های تونلی نمایید بهتر است از دستگاه دوار برای پخت استفاده کنید. دستگاه تونلی با این حال قابلیت پخت نان‌های سنتی و صنعتی را دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

خرید دستگاه نانوایی

دستگاه تونلی مناسب پخت نان سنتی

دستگاه تونلی همان گونه که در قسمت قبل بیان شد برای پخت نان سنتی و صنعتی کاربرد دارد. اما سؤال اینجاست که آیا می‌توان از یک دستگاه برای پخت هر دوی این نان‌های استفاده نمود؟

جواب کاملاً مشخص است: خیر. دستگاه تونلی قابلیت این را دارد که هر نوع نانی را پخت نماید ولی باید توجه داشت که پخت نان صنعتی و سنتی با یکدیگر تفاوت داشته و نمی‌توان به یک روش و صورت پخت را انجام داد.

نان لواش نیز جز نان‌های سنتی پر طرفدار است که در بعضی موارد نیاز به پخت با حجم بالایی از آن وجود دارد. دستگاه تونلی می‌تواند در این زمینه کمک کرده و پخت بالایی انجام دهد. دستگاه تونلی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک روش یکسانی برای پخت دارند فقط در ابعاد و طول آن‌ها تفاوت یک متری وجود دارد که آن هم به دلیل وجود پمپ و سه کاره در پشت تونلی تمام اتوماتیک است.

نان‌های صنعتی برعکس نان‌های سنتی برای پخت نیاز دارند تا از سیستم بخار استفاده کنند. به همین جهت در هنگام خرید دستگاه تونلی باید دقت لازم را داشته باشید تا انتخاب درستی انجام دهید.

خرید دستگاه نانوایی

قیمت دستگاه تونلی پخت نان سنتی

قیمت دستگاه تونلی در فروشگاه‌ها متفاوت است. هر منطقه‌ای با توجه به نیاز و تعداد فروشگاه‌های خود قیمت‌های متعددی را برای برندهای مختلف در نظر گرفته است. قیمت گذاری اصلی با توجه به قیمت کارخانه و شرکت تولیدی بوده و همچنین برندی است که بر روی دستگاه هک می‌کنند.

شرکت ایران فر نیز دستگاه‌های تونلی را برای پخت نان‌های سنتی نظیر نان لواش طراحی و ساخته است که هم اکنون در فروشگاه‌های دستگاه‌های صنعتی پخت نان به فروش می‌رسد.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران