خرید دستگاه قنادی شیرینی پزی اصفهان

دستگاه قنادی 32 دیس

خرید دستگاه قنادی شیرینی پزی اصفهان با شرکت ایران فر امکان پذیر می باشد.شیرینی به ماده غذایی اطلاق می‌گردد که ماده اصلی آن شکر پودر قند یا قندهای مصنوعی باشد و در تعریف آن‌قدر گسترده است که شکلات ها  را هم در بر می‌گیرد. در اغلب شیرینی‌ها، آرد و تخم‌مرغ ماده اصلی دیگری علاوه بر مادهٔ شیرین‌کننده به‌شمار می‌آیند.به تمامی دستگاه هایی که در آنها فرایند پخت یک شیرینی در آنها انجام می گیرد مجموعه دستگاه های شیرینی پزی می گویند .برای مثال برای پخت شیرنی زبان که نوعی شیرنی نیم خشک است

دستگاه قنادی 32 دیس

می توان از دستگاه گردان  مخزن بخار برای مجموعه پخت این شیرینی کافی است ولی در گاهی اوقات برای پخت یک شیرینی به الاوه دستگاه گردان مخزن بخار به اتاق تخمیر نهایی هم نیاز دارید که این مجموعه دارای دو دستگاه می شود خوب حال که مجموعه دستگاه ههای پخت را شناختید می رویم تا در مورد مشخصات فنی دستگاه ها و راه های خرید آنها در شهر های مختلف و برای نمونه (اصفهان)  صحبت کنیم.

انواع دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های شیرینی پزی در انواع مختفی وجود دارد که تمامی این دستگاه ها از دودسته ثابت و گردان هستند اکثر دستگاه های قنادی ۱۰ دیس به کوچکتر از نوع ثابت هستند و دستگاه های ۱۲ دیس تا دستگاه ۳۲ دیس را بصورت گردان می سازند . دستگاه های قنادی گردان همانطو که گفته شد از ۱۲ دیس بزرگتر هستند و در دوسته تقسیم می شوند

دستگاه قنادی 32 دیس

(دستگاه های دارای سیستم بخار ، دستگاه های بدون سیستم بخار ).  ابعاد سینی و ابعاد کلی دستگاه ها در هر دو دستگاه یکی هستند ولی در دستگاه های سیستم بخار همانطور که از نامشام پیداست از سیستم بخار هنگام پخت در دستگاه ها استیفاده شده است . دستگاه های گردان از یک نظر دیگر هم قابل تقسیم بندی هستند که نوع اول دستگاه های شیرینی پزی و نوع دوم که تفاوتش با نوع اول تنها در سینی  های آن است ، اندازه سینی های دستگاه های فانتزی ۶۰ در ۹۰ cm می باشد و اندازه سینی دستگاه های قنادی ۶۰ در ۴۰ cm می باشد . ما برای مثال چند نوع دستگاه قنادی در اندازه های مختلف را برای شما بیان می کنیم :

دستگاه قنادی 32 دیس

  • دستگاه قنادی ۳۲ دیس
  • دستگاه قنادی ۱۶ دیس
  • دستگاه قنادی ۱۲ دیس
  • دستگاه قنادی ۸ دیس و….

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]دستگاه های قنادی در همه اندازه ها دارای استاندارد بین المللی هستند و برای کار در تمامی کاگاه های قنادی و فانتزی پزی در تمامی کشور مناسب هستند . [/box].

راه خرید دستگاه قنادی

دستگاه قنادی 32 دیس

راه های خرید دستگاه های صنعتی متافت است و شما می توانید از راه های مختلف آن را خرید کنید ولی شرکت ایران فر برای مشتریان خود دو راه آسان و کمترین دردسر برای مشتریان خود قرار داده اسن روش اول خرید حضوری می باشد که خریداران می توانند با آمدن به دفتر مرکزی خرید خود ار بصورت حضوری انجام دهند و راه دوم هم اینکه شما می توانید دستگاه خود را بصورت اینترنتی به مدیران فروش سفارش داده تا آن ها پیش فاکتور دستگاه را برای شما ارسال کنند و بعد از ارسال مبلغ دستگاه برای مشتری بارگیری می شود . این دو روش خرید دستگاه ها می باشد که شما از سراسر کشور می توانید در کوتاه ترین زمان خود را سفارش داده و بعد از ۴۸ ساعت آن را تحویل بگیرید.

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران