خرید دستگاه نانوایی در کشور بسیار آسان است. مناطق مختلفی هستند که محصولات مورد نیاز نانوایی را پخت نموده و به صورت قانونی و با مجوز از وزارت بهداشت اقدام به خرید و فروش می‌کنند. نان‌های سنتی و صنعتی جز مواد غذایی مصزفی خانواده‌ها به حساب می‌آید. در این بین استفاده از نان‌های سنتی مانند نان لواش، نان سنگک، نان تافتون، نان بربری، نان‌های محلی و … جز مواردی هستند که در بین خانواده‌های ایرانی به چشم می‌خورد و کاربرد زیادی به عنوان مواد غذایی سالم دارد.

با توجه به این موارد و پر مصرف بودن نان‌های سنتی، طراحان و سازندگان ماشین آلات صنعتی برای رفع نیاز مردم و تولیدکنندگان اقدام به تولیدات و طراحی دستگاه‌های جدید برای تولید نان‌های سنتی کردند. در این بین استفاده از دستگاه‌های دوار بسیار بالا بود و به صورت گلی و آجری استفاده می‌شد. در تولید دستگاه‌های جدید نکات به روزی مورد توجه قرار گرفته است که می‌تواند به تولید کننده در سرعت بخشیدن و با کیفیت بودن تولیدات نان کمک زیادی نماید.

بعد از تولید دستگاه‌های جدید، دستگاه‌های دوار پرتابل و دستگاه‌های تونلی در بین نانوایی‌ها پخش شده است که مراحل پخت را بسیار آسان کرده است. در این مقاله سعی می‌کنیم به صورت جزئی مطالب کاربردی را برای شما بیان نماییم. با ما همراه باشید.

 

خرید-دستگاه-نانوایی

قیمت دستگاه پخت نان دوار

خرید دستگاه نانوایی دوار در بازار و در تمام نقاط مختلف ایران در دسترس است. برای اینکه بتوانید یک محصول با قیمت مناسب را خریداری کنید باید با توجه به ویژگی‌های محصولات خود به دنبال یک شرکت تولید کننده معتبر و در عین حال با قیمت مناسب باشید.

شرکت‌های ایرانی تنها تولید کنندگان دستگاه‌های دوار هستند. به همین جهت برندهای زیادی از این دستگاه‌ها با نان‌های ایرانی در بازار وجود دارد. از انواع مختلف دستگاه‌های دوار می‌توان به دستگاه‌های پخت نان رستورانی، دستگاه پخت نان لواش و تافتون، دستگاه مناسب پخت نان بربری در دو سایط مختلف و دستگاه پخت نان سنگک در دو سایز مختلف اشاره نمود.

برای انتخاب یک محصول با قیمت مناسب باید در بین برندهای ایرانی بگردید و با توجه به ویژگی‌ها و نکات محصولات انتخاب خود را انجام دهید. در واقع هر چقدر محصول پیشرفته‌تر و به روز تر باشد از نظر قیمت، شما با افزایش آن مواجه خواهید شد.

شرکت ایران فر به عنوان یک تولید کننده محصولات پخت نان تواسنته است در بین برندهای مطرح ایرانی و خارجی محصولات خود را عرضه کرده و جز بهترین‌ها باشد. با توجه به این نکته و داشتن کیفیت بالای محصولات دوار این شرکت، قیمت‌های بسیار مناسبو در عین حال باور نکردنی را برای خریداران خود در نظر گرفته است. بهترین انتخاب، انتخاب کردن از یک شرکت معتبر برای خرید محصولات پخت نان است. پس می‌توانید محصولات شرکت ایران فر را بدون هیچ دغدغه‌ای انتخاب کنید.

خرید-دستگاه-نانوایی

خرید دستگاه دوار پخت نان سنگک

به دنبال خرید دستگاه نانوایی سنگک هستید؟ نمی‌دانید باید از کجا و چگونه اقدام به خرید نمایید؟ دغدغه بهداشتی بودن و کیفیت را دارید؟ بهتر است کمی صبر کنید تا ما به شما برای خرید یک شرکت معتبر را معرفی کنیم.

آری، شرکت ایران فر می‌تواند یک انتخاب درست برای خرید دستگاه‌های دوار باشد. از دستگاه دوار پخت نان سنگک نمی‌توان برای پخت نان‌های دیگر استفاده نمود. بهتر است قبل از اینکه به خرید دستگاه هاینان پزی اقدام کنید یک مرکز خرید را انتخاب نمایید.

خرید کردن از یک مرکز نا معتبر باعث می‌شود تا محصولی را که شما خریداری نموده‌اید از نظر کیفیت بسیار در حد پایینی قرار داشته باشد. دستگاه‌های پخت نان به دلیل اینکه بسیار حساس بوده و با سلامت جسمی افراد جامعه در ارتباط است باید بسیار بهداشتی بوده و در تولید آن نکات بهداشتی و کیفیتی توسط شرکت تولید کننده رعایت شده باشد.

 • خرید کردن از یک فروشگاه با دارای مجوز کاربری
 • خرید از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های تعیین شده توسط شرکت تولید کننده
 • خرید محصولات با ارم شرکت‌های معتبر
 • هک شدن علامت استاندارد و همچنین عامت وزارت بهداشت مبنی بر بهداشتی بودن دستگاه خریداری شده

پس دقت خود را در انتخاب محصول مورد نظر خود داشته باشید تا در عین داشتن یک تولید با کیفیت از نظر هزینه نیز دچار خسارت نشوید.

خرید-دستگاه-نانوایی

ویژگی دستگاه دوار نانوایی

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در تولید دستگاه‌های دوار پرتابل که در مدت زمان کوتاهی در بین خریداران و مصرف کنندگان دستگاه‌های نانوایی مورد توجه قرار گرفته است ویژگی‌هایی به عنوان تکنولوژی به کار برده‌اند که این ویژگی‌ها باعث مطرح شدن دستگاه‌های دوار در بین نانوایی‌ها شده است.[/box]

از اصلی‌ترین نکات مهم در تولید دستگاه‌های مدرن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دستگاه‌های پرتابل دارای سیستم کنترل حرارت هستند.
 • استفاده از اینورتر باعث شده تا دمای دستگاه به حد زیادی کاهش پیدا کند.
 • استفاده از دو نوع سوخت برای راحتی مصرف کنندگان
 • عایق بندی دیواره‌های دستگاه‌های پخت نان برای صرفه جویی در مصرف انرژی
 • دارای پنل مدیریتی لمسی، دیجیتالی برای کنترل راحت‌تر سیستم توسط مصرف کننده
 • دارای صفحه زیرین پخت از جنس چدن با کیفیت
 • بدنهٔ استیل ضد زنگ و ضد خوردگی
 • استفاده از چرخ‌های حرکتی در زیر پایه‌ها برای جابه جایی آسان

ویژگی‌های یاد شده تنها بخشی از نکاتی است که در تولیدات دستگاه‌های دوار توسط شرکت ایران فر مورد توجه قرار گرفته است. لازم است بدانید که خدمات ارائه شده توسط شرکت تولید کننده ایران فر برای خریداران و مصرف کنندگان این محصولات، اشاره مستقیم به داشتن کیفیت دارد که در ادامه این مقاله در این رابطه نیز مطالبی را ارائه خواهیم نمود.

 

خرید-دستگاه-نانوایی

خرید و فروش دستگاه نانوایی سنتی در تهران

تهران بزرگترین مرکز برای خریدهای دستگاه‌های صنعتی است. دستگاه‌های صنعتی پخت نان که در تمام شهرها وجود دارد را به صورت کلی می‌توان در بازار تهران و در فروشگاه‌های دستگاه‌های صنعتی یافت کرد. این دستگاه‌ها به صورت مستقیم به پایتخت ارسال می‌شوند و خریداران تهرانی و شهرهای هم جوار می‌توانند برای خرید اقدام کنند.

دستگاه‌هایی که برای پخت نان سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند باید با توجه به نوع پخت خریداری شوند. شما نمی‌توانید برای پخت نان سنگک از دستگاه نان بربری استفاده نمایید و یا اینکه نان لواش را تولید کنید به دنبال خرید دستگاه نان بربری باشید.

این نکته بسیار در خرید دستگاه حائز اهمیت است که شما برای چه نوع نانی دستگاه نیاز دارید. ابعاد دستگاه خریداری شده باید با محل انتخابی برای نانوایی متناسب باشد. هم اینکه در کدام منطقه هستید نیز می‌تواند در انتخاب نوع نان پخت شده کمک کند.

لازم است بدانید که دستگاه‌های دوار به هیچ عنوان قادر نیستند تا نان‌های صنعتی را پخت کنند. به همین منظور نیاز است از دستگاه‌های تونلی استفاده شود. چرا که این دستگاه‌ها دارای ویژگی‌های متفاوتی برای پخت نان‌های صنعتی است.

خرید-دستگاه-نانوایی

 

قیمت ارزان دستگاه بربری پزی

دستگاه نان پزی مناسب برای نان بربری در شرایطی تولید می‌شود که هم تقاضای این دستگاه بالا بوده و هم اینکه قیمت‌ها به شدت دچار نوسان شده‌اند. در این بین باید در نظر گرفت که شرایط برای خریدار نیز محیا باشد.

خرید دستگاه‌های پخت نانوایی برای نان‌های بربری کمی دشوار است. چرا که قیمت‌های ثابتی ارائه نشده و ممکن است در لحظه این قیمت‌ها متغییر شوند.

برخی از افراد گمان می‌کنند که متغییر بودن قیمت‌ها زیر نظر شرکت‌های تولید کننده است ولی باید این نکته را یادآور شد که هر شرکتی برای انجام تولیدات دستگاه‌های مصرفی باید خریدهای را انجام دهد. با افزایش قیمت هزینه‌های دستگاه‌ها نیز افزایش پیدا کرده وهمین امر باعث بالا رفتن قیمت دستگاه‌های دوار پخت نان شده است.

ممکن است شرکت‌های تولید کننده نظیر شرکت ایران فر برای خریدارن جشنواره‌های تخفیف ویژه در نظر بگیرند. همچنین در بعضی موارد نمایندگی‌های فروش نیز محصولات خود را با قیمت کمتری برای جذب مشتری به فروش می‌رسانند که می‌توانید از این محصولات خریداری کنید.

یک روش برای خرید دستگاه ارزان قیمت وجود دارد که خیلی از افراد از آن استفاده می‌کنند. به این صورت که آن‌ها به دنبال یافتن دستگاه‌های کارکرده و دست دوم می‌روند. بدون اینکه بدانند چه نوع دستگاهی را باید خریداری کرده و از کجا خرید مطمئنی را انجام دهند.

از اصلی‌ترین نکته‌ها در خرید دستگاه‌های دسته دوم و کارکرده، خرید از شرکت‌ها است. شرکت ایران فر دستگاه‌های کار کرده را با دقت بررسی می‌نماید و تمام ایرادات احتمال را مورد بررسی قرار داده و سپس به عنوان دستگاه کراکرده از طریق شرکت به فروش می‌رسد. به همین جهت بهتر است برای خرید از شرکت‌ها اقدام کنید.

 

خرید-دستگاه-نانوایی

 

شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه سنتی پخت نان

دستگاه‌های مرتبط با پخت نان در شرکت ایران فر تولید می‌شود. شما به عنوان خریدار می‌توانید وارد وب سایت شرکت ایران فر شده و سپس در قسمت فروشگاه آن، اطلاعات دقیق و کاملی از محصولات این شرکت را ملاحظه کنید. در واقع تمام دستگاه‌ها برای خرید و فروش در این بخش قرار داده شده است.

دستگاه‌های نان سنتی تولید شده توسط شرکت ایران فر در ابعاد و اندازه‌های مختلفی وجود دارد. دستگاه‌های تونلی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و همچنین دستگاه‌های دوار در ابعاد مختلف جز محصولات تولیدی این شرکت هستند.

 • دستگاه تونلی پخت انواع سنتی نیمه اتوماتیک در ابعاد ۴ و نیم متری
 • دستگاه تونلی پخت نان سنتی تمام اتوماتیک ۵ و نیم متری
 • دستگاه دوار پرتابل پخت نان رستورانی در ابعاد یک متر و نود سانتی متر (۱۹۰cm)
 • دستگاه دوار پرتابل مناسب پخت نان لواش و تافتون و … در اندازه دو متر و بیست سانتی متر (۲۲۰cm)
 • دستگاه پخت نان بربری و سنگک پرتابل در اندازه دو متر و نیم (۲۵۰cm)
 • دستگاه پخت نان بربری و سنگک پرتابل در اندازه ۳ متری (۳۰۰cm)

خرید-دستگاه-نانوایی

دستگاه تونلی مناسب پخت نان سنتی

به جز دستگاه دوار پرتابل که از آن برای پخت نان‌های سنتی استفاده می‌شود. نوع دیگری از دستگاه‌های صنعتی به عنوان دستگاه‌های تونلی نیز تولید شده‌اند که برای پخت نان‌های سنتی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تفاوت‌های زیادی بین این دو دستگاه وجود دارد که از اصلی‌ترین تفاوت‌ها می‌توان به ابعاد آن‌ها اشاره نمود. چرا که دستگاه‌های دوار در مکان‌های کوچکتر و برای پخت با حجم و مقدار کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد در صورتی که دستگاه تونلی بیشتر برای پخت نان در حجم و مقدار بالا استفاده می‌شود.

همان گونه که گفته شد از دستگاه تونلی می‌توان برای پخت نان‌های سنتی نیز استفاده کرد. برای اینکه بتوان نان‌های سنتی را پخت نمود از دستگاه تونلی ۴ و نیم متری و ۵ و نیم متری استفاده می‌کنند.

لازم است اشاره کنیم که دستگاه ۴ و نیم متری برای پخت نیمه اتوماتیک استفاده می‌شود و دستگاه ۵ و نیم متری برای پخت نان به صورت تمام اتوماتیک کاربرد دارد.

در ضمن برای هر نوع نان سنتی از صفحهٔ زیرین مناسب آن استفاده می‌کنند. چرا که صفحات پخت نان لواش، نان بربری و نان سنگک با یکدیگر متفاوت است. باید در هنگام خرید و ثبت سفارش این نکته را نیز در نظر داشته باشید.

خرید-دستگاه-نانوایی

خدمات پس از خرید از شرکت ایران فر

دستگاه‌های پخت نان تولید شده توسط شرکت ایران فر در سراسر ایران و در نمایندگی‌های آن خرید و فروش می‌شود. با توجه به استقبالی که از محصولات تولید این شرکت شده است. شرکت ایران فر تصمیم گرفته تا خدمات ویژه‌ای را برای محصولات خود ارائه نماید. این خدمات عبارت‌اند از:

 • دارای ضمانت نامه و گارانتی برای تعویض قطعات به صورت بلند مدت
 • استفاده از سرویسکاران مجرب برای نصب و راه اندازی دستگاه
 • ارائه آموزش‌ها برای شروع کار با دستگاه توسط سرویسکاران و متخصصین در این زمینه
 • دریافت مشاوره خرید محصولات و دستگاه‌های پخت نان

خرید دستگاه نانوایی

حرف آخر

لازم است بدانید که شما به دو روش حضوری و نیمه حضوری می‌توانید دستگاه‌های شرکت ایران فر را خریداری کنید. خرید به صورت نیمه حضوری که هم اکنون بسیار کاربردی بوده و در شرایط فعلی نیاز خیلی از افراد را تأمین می‌کند.

شما می‌توانید با ورود به فضای وب سایت فروشگاهی اینترنتی شرکت ایران فر با ثبت سفارش و پر کردن فیلدهای مربوطه اقدام به ثبت درخواست کرده و در مدت زمان تعیین شده دستگاه پخت نان را دریافت کنید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران