خرید دستگاه نانوایی لواش دوار نیمه اتوماتیک

دستگاه نانوایی

مقدمه

دستگاه نانوایی: نانوایی یک شغل پردرآمد و به صرفه میباشد که امروزه اکثر مردم به فکر این هستند که در شغل های آزاد یک کار پرسود و پر درآمد داشته باشند که نانوای از جمله شغل هایی است که توجه زیادی را به خود جلب کرده است.
امروز می خواهیم در مورد دستگاه های پخت نان صحبت کنیم و بگوییم که چه دستگاه هایی را باید برای یک مجموعه کامل پخت نان استفاده نمود و چگونه دستگاه های خود را تغییر دهیم و به دستگاه های به روز تبدیل کنیم، حال اگر شما هم خریدار دستگاه های صنعتی هستید و می خواهید بدانید که چرا و چگونه می توان یک نانوایی راه اندازی نمود و یا تغییر دستگاه های نانوایی را انجام داد می توانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

دستگاه نانوایی

دستگاه نانوایی بروز به چه دستگاهی گفته می شود؟

دستگاه نانوایی: اولین سوالی که به آن در این مورد خواهیم پرداخت این است که دستگاه‌های جدید نانوایی یا همون به روزترین دستگاه ها و دستگاه های با تکنولوژی بالا به چه دستگاه هایی گفته می شود و تعریف آنها چیست؟
دستگاه های جدید به سیستم دستگاه های پرتابل و حرارت غیر مستقیم و سیستم دیجیتالی گفته می‌شود که امروزه برای دستگاه های دوار و تونلی استفاده می شود.
دستگاه های دوار از نمونه دستگاه های صنعتی پخت نان می باشد که قدمت آن بسیار زیاد است و حدوداً ۵۰ سالی است که از این دستگاه در نانوایی های سنتی استفاده می‌شود و با آن پخت نان‌های لواش و تافتون و بربری را انجام می‌دهند، دستگاههای مدل جدید دستگاههای دوا به صورت پرتاب ساخته شده و سیستم دیجیتالی و اینورتر برخوردار هستند و این موضوع کمک کرده است تا پختن آنها با کیفیتی بهتر و سیستم کنترلی راحت‌تر انجام بگیرد.

دستگاه نانوایی

دستگاه های تونلی نیست که از تولید اولین بار این محصول بسیار این می‌گذرد دستگاهی برای تولید نان‌های سنتی و صنعتی می باشد که برای تولید محصولات به صورت انبوه ساخته می‌شود و دار سیستم حرارتی غیرمستقیم نیز می‌باشد که یکی از بارزترین مزیت های این دستگاه مکانیزه است.

تعریف دستگاه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک:

خوب در تولید دستگاه های صنعتی این محصولات را به دو دسته تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می‌کنند در ادامه خواهیم گفت که تعریف هر کدام از این عبارت ها به چه صورت است و چرا به یک دستگاه تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک گفته می‌شود با ما همراه باشید:

۱_ دستگاه های نیمه اتومات: دستگاه های نیمه اتوماتیک اصولاً به دستگاه‌های گفته می‌شود که قابلیت انجام یک یا چند کار وحدود را دارند و به صورت تمام یک محصول را از صفر تا صد تولید نمی‌کنند برای مثال دستگاه های تونلی نیمه اتوماتیک فقط قابلیت تولید و پخت نان را دارند و انجام کار فرم دادن تولید خمیر وزن کردن و دیگر کارها بر عهده دستگاه های دیگری می باشد.
۲_ دستگاه های تمام اتوماتیک: دستگاه های تمام اتوماتیک به دستگاه‌های گفته می‌شود که خط تولید نان را به صورت کامل انجام می دهند برای مثال دستگاه های تونلی تمام اتوماتیک نان سنگک از زمانیکه خمیر تحویل گرفته می‌شود تا مراحل پخت و حرارت دادن و سیستم بخار و تمامی این موضوعات به عهده خود دستگاه بوده و آن را به صورت برش شده در آخر به شما تحویل می دهند این دستگاه ها دستگاه های تمام اتوماتیک و خط تولید نان محسوب می‌شوند.

تعریف دستگاه تونلی و دوار پخت نان:

دستگاه نانوایی

دستگاه نانوایی: همانطور که در بالا گفتیم دو نوع دستگاه برای پخت نان وجود دارند که یک نوع دستگاه تونلی و نوع دوم دستگاه های دوار می باشند، تعریف این دو نوع دستگاه را برای شما بیان کنیم و بگوییم که دستگاه دعوا چیست و دستگاه تونلی نیز تعریفش چه میباشد؟
۱_ دستگاه دوار پخت نان: دستگاه های دوار به دستگاه‌های گفته می‌شود که به صورت شکل استوانه ای و دارای صفحه گرد زیر هستند که با چرخیدن این صفحه و قرار گرفتن آنها بر روی آن و رفتن در مخزنی که نصف دستگاه و به صورت استوانه هستند نان پخته می‌شود این دستگاهها دارای حرارت مستقیم و غیر مستقیم به وسیله دو مشعل بالا و پایین هستند که در ابعاد چهارگانه ساخته می شوند.
همانطور که گفتیم این دستگاه‌ها در چهار ابعاد ساخته می شوند که از جمله یک نیم متری و دو متری و دو و نیم متری و سه متری دستگاه‌هایی هستند که در نوع دوار ساخته می شوند.

دستگاه نانوایی

۲_ دستگاه های تونلی پخت نان: دستگاه های تونلی به دستگاه‌های گفته می‌شود که به صورت مستطیل شکل و دارای طول چهار و نیم الی شش و نیم متر هستند و برای پخت نان‌های سنتی مسطح به صورت تمام اتوماتیک و برای پخت نان های سنتی و صنعتی حجیم و نیمه حجیم به صورت نیمه اتوماتیک ساخته می شوند که دارای تونل پخت و در بعضی از مدلها سیستم بخار هستند این دستگاهها دارای حرارت و غیرمستقیم و قابلیت تولید بالای هستند که در کارگاه ها و کارخانه های پخت نان مورد استفاده قرار می گیرند.

از کجا دستگاه پخت نان با کیفیت بخریم؟

دستگاه نانوایی

 

دستگاه نانوایی:

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]یکی از موضوعات مهم در خرید یک دستگاه این است که از مکانی معتبر و تولیدی آن محصول خرید نمود که خیالتان از کیفیت و قیمت مناسب آن مطمئن باشد.[/box]
ما در شرکت ایرانسل با تولید دستگاههای پخت نان و قنادی به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستگاه های مکانیزه سعی کرده‌ایم تا رضایت مشتریان را به صورت ۱۰۰ درصدی و حداکثری جذب نماییم. تولید محصولات دستگاههای پخت نان و قنادی در شرکت ایرانسل صورت درجه یک و با کیفیت عالی انجام می گیرد و شما عزیزان که قصد خرید دستگاه های مکانیزه و جدید پختن آن را دارید می توانید با ما در قسمت مشاوره و فروش شرکت ایران فرد در ارتباط باشید و محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید مشاوران ما در این

دستگاه نانوایی

شرکت می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی مشاوران ما در شرکت ایران و برخوردار باشید و سوالات خود را در زمینه خرید و مشخصات فنی دقیق و حتی قیمت روز آنها برخوردار شوید.
جهت ارتباط با مدیران فروش می توانید به تماس با ما سایت و قسمت پایین صفحه همین مقاله مراجعه نمایید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران