خرید دستگاه گردان نانوایی بربری پرتابل

خرید دستگاه گردان نانوایی

خرید دستگاه گردان نانوایی می‌تواند به شما در پخت بهتر نان کمک کند. وقتی نانی با کیفیت بالا تولید شود افراد زیادی مشتاقانه برای خرید محصول اقدام می‌کنند. نان بربری در حالت کلی باید به صورت اصولی پخته شود تا یک نان مناسب و درجه یک به دست مشتری برسد. اگر پخت نان با بی کیفیتی همراه باشد مشتریان دیگر رغبتی به خرید نداشته و کم کم به تولید کننده نان ضررهای مالی زیادی می‌رسد.

دستگاه‌های دوار برای پخت نان‌های سنتی بسیار مناسب است. نان‌های حجیم و نیمه حجیم را نمی‌توان با دستگاه‌های دوار پخت نمود چرا که در این دستگاه‌ها قابلیت نصب و استفاده از سیستم بخار وجود ندارد. تنها روشی که می‌توان برای تولید نان‌های حجیم و نیمه حجیم استفاده کرد دستگاه‌های قنادی و دستگاه پخت نان تونلی است.

خرید دستگاه گردان نانوایی

ویژگی دستگاه گردان پخت نان بربری

دستگاه نانوایی بربری: دستگاه گردان نان بربری برای اینکه در زمان پخت بتواند کیفیت خوبی داشته باشد و همچنین در برابر حرارت و تغییرات محیطی مقاوم باشد نیازمند داشتن ویژگی‌های خاصی است که باعث می‌شود استفاده از آن یک مزیت محسوب شود. نکاتی که در ادامه ذکر شده است تنها برخی از ویژگی‌های دستگاه پخت نان محسوب می‌شود.

صرفه جویی در انرژی سوخت یکی از مواردی است که باید به آن توجه زیادی نمود. به همین جهت در طراحی لایه‌های بدنه آن از سه لایه که یک لایه‌ی آن پشم سنگ و دو لایه پشم شیشه است استفاده کرده‌اند.

نکته دیگری که در دستگاه‌های پخت نان حائز اهمیت است سوخت مورد نیاز دستگاه است. در بعضی مناطق ممکن است دسترسی پیدا کردن به گاز مایع و یا کپسولی دشوار بوده و یا اینکه هزینه‌ی بالایی در بر داشته باشد به همین جهت دستگاه‌ها به دو صورت گازوئیلی و گازی تولید می‌شوند تا در صورت نیاز از آن‌ها استفاده شود.

استفاده از استیل درجه یک می‌تواند در برابر خوردگی‌های رطوبت و یا زنگ زدگی از بدنه دستگاه محافظت کند.

برای استفاده کمتر از انرژی و گرم شدن زودتر صفحه زیرین از چدن با کیفیت بالا استفاده شده است که می‌تواند گرما را با سرعت عبور داده و کمتر انرژی مصرف کند.

خرید دستگاه گردان نانوایی

ثبت سفارش اینترنتی دستگاه پخت نان

دستگاه نانوایی بربری: برای خرید دستگاه گردان نانوایی بهترین روش استفاده از اینترنت است. شما تنها می‌توانید با وارد شدن به سایت شرکت ایران فر اقدام به ورود به فروشگاه اینترنتی کرده و محصولات را با قیمت‌ها و ویژگی‌های آن ملاحظه کنید. در صورتی که محصول مورد نظر توانایی رفع نیازهای شما را داشت اقدام به ثبت سفارش به صورت آنلاین و خرید نمایید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران