خرید فر دوار سنگک در تهران

سنگک پرتابل

خرید فر دوار سنگک در تهران را می توانید با شرکت ما تجربه کنید. شرکت ایرن فر تولید کننده انواع فر های نان پزی و قنادی ، محصولات خود را با قیمت ارزان و کیفیت عالی به بازار ارائه می کند . در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های صنعتی دوار نان پزی یک سری سوالاتی در باره کیفیت و مشخصات فنی دستگاه پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خوایم داد :

چگونه یک دستگاه دوار سنگک را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنیم ؟ انواع حرارت دستگاه های دوار نان پزی چیست ؟ جنس مخزن داخلی و جنس بدنه بیرونی دستگاه دوار از چه فلزی است ؟ جنس سنگ زیری نان ها از چه فلزی است ؟ ابعاد دستگاه دوار نانپزی چقدر است ؟

سنگک پرتابل

حال می رویم سوراق جواب دادن به این سوالات :

ضمانت و خدمات پس ازفروش دستگاه

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چگونه مطمئن شویم که بعد از خرید دستگاه ها اگر برای آن ها مشکلی پیش آمد چگونه بتوانیم آن را تعویض و یا تعمیر کینیم ، شرکت ایران فر برای تمامی محصولات ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت قرار داده است تا مشتریان بتوانند محصولات خود را با اتمینان بیشتری خریداری کنند و از خرید خود رضایت کامل داشته باشند .

سنگک پرتابل

حرارت دستگاه دوار نان پزی

دستگاه های جدید دوار در دونوع ساخته می شود نوع اول دستگاه های حرارت مستقیم دستگاه های حرارت غیر مستقیم دستگاه های حرارت غیر مستقیم از نظر کیفیت پخت و ماندگاری محصولات بسیار از قابلیت بالایی برخوردار هستند و کیفیت نان ها را تا ۵۰ درصد افضایش می دهند و رنگ نان ها را هم طلایی و براق می سازد.

جنس بدنه و مخزن دستگاه

جنس بدنه دستگاه دوار سنگک را از فلز استیل براق می سازند تا در برابر زنگ زدگی و از بین رفتن زیبایی ظاهری دستگاه جلو گیری کند و ماندگاری دستگاه بالا رود، جنس مخزن داخلی دستگاه را هم از فولاد و آهن های مقاوم در برابر حرارت می سازند تا در دمای بالا ذوب و از بین نرود.

 جنس سنگ زیری نان دستگاه دوار

سنگ های زیری نان را از فلز چودن می سازند تا از چسبیدن نان بر روی صفحه جلو گیری شود و نگزارد تا نان خراب شود و یکی دیگر از مزایای این فلز جمع و نگهداشتن حرارت در مدت طولانی است که در مصرف سوخت سرفه جویی شود .

سنگک پرتابل

 خرید فر دوار سنگک در تهران

ابعاد دستگاه دوار سنگک

دستگاه های دوار سنگک در ابعاد مختلفی وجود دارد که ما در این متن به چند مورد از این دستگاه ها اشاره خواهیم کرد :

  • دستگاه دوار ۱٫۵ متری
  • دستگاه دوار ۲ متری
  •  دستگاه دوار ۲٫۵ متری
  • دستگاه دوار ۳۲۰ سانتی متری

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران