خرید فر شیرینی پزی صنعتی

خرید فر شیرینی پزی صنعتی از شرکت ایرا فر امکان پذیر می باشد . شرکت ایران فر تولید و صادر کننده دستگاه های پخت شیرینی و نان و دیگر دستگاه های پخت سعی دارد تا با کیفیت مناسب و قیمت عالی رضایت مشتریان خود را جلب کند . و اما در ادامه به بعضی از سولات شما درباره مشخضات فنی و راه های خرید خواهیم پرداخت اگر شما هم خریدار دستگاه های صنعتی پخت هستید می توانید با ما در خواندن ین محتوا همراه باشید :

دستگاه شیرینی پزی صنعتی

دستگاه صنعتی شیرینی پزی قابلیت پخت چه چیز های را دارد ؟ جنس بدنه دستگاه قنادی از چه چیز هایی می باشد ؟ چگونه و از کجا دستگاهی خریداری کنیم که دارای استاندارد های لازم باشد ؟ دستگاه شیرنی پزی صنعتی به چه صورت کنترل می شود و سیستم کنترل آن چگونه است ؟

محصولات قابل پخت

دستگاه های جدید قنادی با کیفیت روز دنیا تولید می شود و همین امر موجب می شود تا مزایای بسیار زیادی داشته باشد ، دستگاه های شیرینی پزی صنعتی قابلیت پخت انواع شیرینی های سنتی و صنعتی و انواع کیک های مختلف و نان های فانتزی و …. را دارد و به دلیل حرارت غیر مستقیم بودن دستگاه تمامی محصولا  را با کیفیت عالی و خوش رنگ و ماندگاری بالا تولید می کند .

دستگاه شیرینی پزی صنعتی

خرید فر شیرینی پزی

بدنه دستگاه های شیرینی پزی از سه لایه تولید می شود که شامل دو لا یه از استیل و یا گالوانیزه ( به سفارش مشتری قرار می گیرد ) و یک ورقه ضخیم از پشم سنگ که در برابر آتش مقوم می باشد ، ساخته می شود تا در زمان کار با دستگاه حرارت به فضای اطراف پخش نشود و انژی اضافی هدر نرود .

استاندارد دستگاه شیرینی پزی

شرکت ایران فر برای تمامی محصولات تولیدی خود استاندارد های روز دنیا دارد تا مشتریان این دستگاه اتمینان از این داشته باشند تا دستگاهی که در کارگاه خود استفاده می کنند دستگاهی با کیفیت می باشد و در تولید انبوه مقاوم است ، البته توجه داشته باشید که ( تمام نشان های استاندارد و ISO و درجه بندی دستگاه ها بر روی خود دستگاه چسبانده شده است ).

دستگاه شیرینی پزی صنعتی

 سیستم کنترل دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های شیرینی پزی صنعتی به وسیله صفحه نمایشگری که بر روی دستگاه ها قرار دارد کنترل می شود بر روی این صفحه نمایش دکمه هایی مانند دکمه خاموش و روشن کن و دکمه های کنترل حرارت و های ثابت کن و حرکت در آور و…. وجود دارد که همه این دکمه ها بر روی صفحه نمایشی بر روی دستگاه نصب می شود .

تبلیغات شرکت ایران فر
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
تماس با مشاوران