خرید فر صنعتی شیرینی پزی

فر قنادی بزرگ

خرید فر صنعتی شیرینی پزی را با شرکت ایران فر انجام دهید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های صنعتی قنادی و نانوایی ، محصولات خود را را با قیمت عالی به بازار ارائه می کند.  در بعضی مواقع برای خریداران و خواستاران دستگاه صنعتی شیرینی پزی  چند سوال در باره مشخصات فنی و نوع خرید دستگاه پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این قبیل سوالات جواب خواهیم داد:

فر قنادی

آیا دستگاه های که ما از شرکت ایران فر خریداری می کنیم ضمانت و خدمات پس از فروش هم دارد و مدت آن چقدر است ؟  ابعاد دستگاه شرینی صنعتی  پزی چقدر است ؟ تعداد سینی های دستگاه چقدر است ؟چند مزیت دستگاه شیرین پزی چیست ؟ وزن دستگاه شیرینی پزی صنعتی چقدر است ؟

حال می رویم سوراق جواب دادن به این سوالات :

ضمانت و خدمات پس از فروش فر

شرکت ایران فر برای تمامی محصولات خود ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت قرار داده است ، مدت زمانت این دستگاه ها حدقل یک سال و خدمات پس از فروش هم حدقل سه سال می باشد که شما بتوانید محصول مرود نظرتان را با خاطری آسوده خریداری کنید.

فر قنادی بزرگ

مزیت دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های شیرینی پزی صنعتی با داشتن قابلیت گردان بودن و داشتن حرارت غیر مستقیم کیفیت پخت محصولات و ماندگاری آن ها را بالا می برد این دستگاه ها با داشتن فن های مجزا از سوختن شیرین ها جلو گیری می کند و لازم نیست که شما تا آخر شزمان پخت مراقب شیرینی ها باشید ، یکی دیگر از مزیت این دستگاه قابلیت تولید انبوه است این دستگاه ها به دلیل داشتن سینی های زیاد به شما این امکان را می دهد تا شما بتوانید شیرینی های مختلف را در یک بار پخت کنید و هم در مصرف برق صرفه جویی شود و هم مدت زمان پخت سریع شود.

فر قنادی بزرگ

ابعاد دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های شرینی پزی در انواع مختلفی و جود دارد که ما می خواهیم ابعاد دستگاه ۳۲ دیس را برای شما بیان کنیم :

  • طول دستگاه شیرینی پزی صنعتی ۳۲ دیس ۲۲۷ سانتی متر
  • عرض دستگاه ۱۴۵ سانتی متر
  • ارتفاء ۲۴۵ سانتی متر

وزن دستگاه شیرینی پزی

دستگاه شیرینی پزی صنعتی که بالا از ابعاد آن صحبت کردیم ۲۱۰۰ کیلو گرم وزن دارند که برای جابه جایی دستگاه می توان از جرثقیل برای حمل و نقل آن استفاده کرد و براحتی آن را جابه جا کرد .

تعداد سینی دستگاه شرینی پزی صنعتی

دستگاه های شیرنی پزی که در بالا از آن صحبت کردیم دارای ۳۲ سینی ۶۰*۴۰ هستند که این اندازه برای دستگاه های صنعتی اندازه ای مناسب است و اکثر تولید کننده های دستگاه قنادی از این ابعاد سینی ها استفاده می کنند .

اگر شما هم خریدار دستگاه های صنعتی قنادی و نان پزی هستید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما دستگاه مد نظر خود را خریداری کنید.  

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران