خرید فر قنادی ارزان بزرگ و کوچک

دستگاه-تونلی

قیمت فر تونلی اتوماتیک صنعتی را با شرکت ایران فر بدانید . شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های قنادی و نانوایی ، محصولات خود را با قیمت بسیار ارزان به بازار ارائه  می کند ایگر شما هم خریدار دستگاه صنعتی پخت هستید می توانید ما را همراهی کنید. در بعضی مواقع  برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی پیش می آید که در این متن به این سوالات جواب خواهیم داد:

چند مزایای دستگاه تونلی صنعتی که آن را به دستگاهی خواص تبدیل کرده چیست ؟ جنس نوار زیری که نان روی آن قرار می گیرد از چیست ؟ دستگاه تونلی صنعتی در چه اندازه هایی وجود دارد ؟ چه نان هایی را می توان با این نوع دستگاه ها پخت ؟ در بعضی مواقع پیش می آید که دستگاهی مد نظر دارید و نمی دانید آیا این دستگاه برای شما مناسب است یا خیر و یک مشاوره رایگان نیاز دارید چگونه این مشاوره را داشته باشیم ؟

فر تونلی نان سنتی

حال می رویم سوراغ جواب این سوالات :

چند مزایای دستگاه تونلی

دستگاه های تونلی با شیوه طراحی خواصی که دارند تولید نان را بصورتی ساخته اند که تعداد جایگیری نان در آن بی نهایت است این دستگاه به دلیل این که نان ها بر روی یک نوار قرار می گیرند و یک مخزن گرم را رد کرده و ناان خته می شود، در این صورت نوارر چرخنده بر می گردد و از دوباره شما می توانید نان های دیگر را در دستگاه قرار دهید. یکی دیگر از مزایای این دستگاه حرارت  غیر مستقیم است که نان ها را با ماندگاری بالا تولید می کند و نمی گذارد نان ها سوخته و یا هدر روند.

فر تونلی نان سنتی

 جنس نوار زیری نان دستگاه تونلی

جنس نوار زیری دستگاه ها از سه نوع فلز ساخته می شود که هر کدام آن ها برای نان مخصوص خود مناسب هستند، نوار های دستگاه تونلی ابارت اند از نوار سیم مسی و استیل و چودنی می باشند که هر کدام آن ها برای نان های مخصوص خود پیشنهاد می شوند و به سفارش مشتریان جایگذاری می شوند.

اندازه مختلف دستگاه تونلی

دستگاه های تونلی اتوماتیک در سه اندازه وجود دارد اندازه اول و کوچکترین اندازه دستگاه ۴۱۰ سانتی است و دستگاه دوم ۴۷۵ سانتی می باشد و آخرین نوع دستگاه ۶۲۰ است ، دستگاه های تونلی تمامی با اندازه های روز دنیا ساخنه می شوند و تمامی وسایلی که در این دستگاه ها به کار می رود محصولات درجه یک هستند.

فر تونلی نان سنتی

 محصولات قابل پخت با دستگاه تونلی

دستگاه های تونلی برای پخت انواع نان های سنتی (لواش ، بربری ، سنگک ، تافتون ) و نان های صنعتی مانند فانتزی و نان باگت و…. و انواع بیسکوییت و کلوچه مناسب است و محصولاتی که شما با این دستگاه پخت می کنید از کیفیت و رنگ و ماندگاری بسیار عالی برخوردار هستند.

مشاوره رایگان برای خرید دستگاه

در گاهی اوقات برای خریداران دستگاه های تونلی این سوال پیش می آید که آیا این دستگاه برای کار من مناسب است یا خیر شرکت ما (ایران فر) برای مشتریان خود مشاوره رایگان قرار داده است تا مشتریان بتوانند دستگاه های خود را با اتمینان خاطر خریداری کنند و از خرید خود اتمینان داشته باشند.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران