خرید فر قنادی ارزان قیمت

فر قنادی ارزان قیمت

خرید فر قنادی ارزان قیمت را با شرکت ایران فر امکان پذیر است . شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های قنادی و نان پزی ، محصولات خود را با کیفیت و قیمت ارزان به مشتریان خود عرضه می کند . گاهی اوقات برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی در باره مشخصات دستگاه و چگونگی خرید پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

فر قنادی ارزان قیمت

برای مثال ما نشخصات یک دستگاه ۱۶ دیس را برای شما بیان خواهیم کرد:

تعداد و جنس و ابعاد سینی های دستگاه ۱۶ دیس چگونه است ؟ دستگاه قنادی ۱۶ دیس قابلیت پخت چه چیز هایی را دارد ؟ ابعاد دستگاه قنادی ۱۶ دیس چقدر است ؟ چند مزیت دستگاه قنادی ۱۶ دیس که آن را جزء بهترین ها کرده است چیست ؟

تعداد و ابعاد و جنس سینی دستگاه قنادی

دستگاه های قنادی ۱۶ دیس همان طور که از اسمشان پیداست دارای ۱۶ دیس می باشند که ابعاد این سینی ها در دو نوع ۶۰ در ۴۰ و ۶۰و۸۰ وجود دارد که از جنس استیل نسوز و مقاوم در برابر زنگ زدگی ساخته شده اند تا در طی تولانی مدت خراب و فرسوده نشوند .

فر قنادی ارزان قیمت

چه چیز می توان پخت کرد

دستگاه قنادی ۱۶ دیس قابلیت پخت انواع شیرنی های صنعتی و سنتی و نان های فانتزی و حجیم و نیم حجیم را دارد ، این دستگاه ها به دلیل حرارت غیر مستقیم بودنشان محصولات را با کیفیت بسیار عالی و با ماندگاری بالا پخت می کند و شما می توانید تا مدتی بیشتر از محصولات پخت شده با حرارت مستقیم آن را استفاده کنید .

ابعاد دستگاه قنادی ۱۶ دیس

بعاد : ۱۷۷ سانتی متر (طول) * ۱۴۰ سانتی متر (عرض) * ۲۴۵ سانتی متر (ارتفاع)

وزن تقریبی : ۱۸۰۰ کیلوگرم

سوخت مصرفی : گاز یا گازوئیل

میزان برق مصرفی : ۳/۵ کیلو وات در ساعت

میزان سوخت مصرفی :بسته به سوخت مصرفی،  ۵ متر مکعب گاز در ساعت و یا ۴/۵ لیتر گازوئیل با نازل ۱/۲۵

فر قنادی ارزان قیمت

خرید فر قنادی ارزان قیمت

دستگاه قنادی ۱۶ دیس با توجه با مزیت های آن که در قسمت های بالا برای شما توضیح دادیم و جاگیر نبودن زیاد آن و و استاندارد و با کیفیت بودن آن که طول عمر آن را بالا می برد این دستگاه را به دستگاهی نمونه در برابر دستگاه های دیگر دستگاه ها شده است .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران