خرید فر قنادی هشت دیس

فر قنادی نیم صنعتی

خرید فر قنادی هشت دیس را چگونه انجام دهیم . شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های قنادی و نان پزی ، محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان خود ارائه می کند. در گاهی اوقات برای خریداران دستگاه نیم صنعتی یک سری سوالاتی پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد اگر شماهم خریدار دستگاه نیم صنعتی هشت دیس هستید می توانید ما را همراهی کنید :

جنس بدنه دستگاه دستگاه قنادی ۸ دیس چیست ؟ اندازه سینی ها و ابعاد دستگاه چقدر است ؟در کجاها می توان از این دستگاه استفاده کرد تعداد فن های دستگاه چند عدد است ؟ چگونه دستگاه قنادی را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنیم ؟

فر قنادی نیم صنعتی

حال می رویم سرواق جواب به سوالات :

جنس بدنه فر قنادی ۸ دیس

دستگاه بدنه دستگاه های قنادی در تمامی قسمت ها مانند پایه و مخضن داخلی و بیرون همه از جنس استیل براق هستند، این امر باعث این می شود که دستگاه ماندگاری بیشتری داشته باشد و از پوسیدیگی جلو گیری شود .

ابعاد و اندازه سینی دستگاه

اندازه دستگاه قنادی ۸ دیس ثابت ابارت اند از طول ۷۵ سانتی متر عرض ۸۰ سانتی متر و ارتفاء ۱۱۰ سانتی متر می باشد . و اندازه سینی های دستگاه هم ۸ دیس ۶۰*۴۰ است که اندازه سینی های این دستگاه هم اندازه دستگاه های صنعتی بزرگ می باشد .

فر قنادی نیم صنعتی

تعداد فن و مکان مورد استفاده

دستگاه های نیم صنعتی ۸ دیس دارای ۲ ا لا ۳ فن هستند که کمک می کنند تا از سوختن شیرینی ها جلو گیری شود و کیفیت آن ها بالا رود،

مکان های مورد استفاده: دستگاه های نیم صنعتی را می توان در کارگاه های کوچک قنادی و پیتزا پزی ها و حتی استفاده خانگی از این دستگاه استفاده کنید و از پخت راحت آن لذت ببرید.

فر قنادی نیم صنعتی

 خرید فر قنادی هشت دیس

دستگاه های که شرکت ایران فر به مشتریان خود ارائه می کند تمامی به همراه ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت می باشد که خاطر مشتریان را از خرید خود راحت سازد و مشتریان رضایت کامل داشته باشند .

اگر شما هم خریدار دستگاه قنادی نیم صنعتی هستید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. 

تبلیغات شرکت ایران فر
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
تماس با مشاوران