خرید فر قنادی ۱۶ دیس در اصفهان

فر قنادی 16 دیس

خرید فر قنادی ۱۶ دیس در اصفهان امکان ما پذیر است . شرکت ایران فر تولیدکننده انواع فرهای قنادی و نان پزی ، محصولات با کیفیتی بالا و قیمت عالی به بازار ارائه می‌کند. گاهی اوقات پیش می آید که برای خریداران دستگاه‌های صنعتی یک سری سوالاتی در باره مشخصات فنی و راه های خرید دستگاه پیش می آید که ما در این متن به بعضی از ان سوالات جواب خواهیم داد:

دستگاه‌های قنادی ۱۶ دیس را در چند دسته تقسیم بتدی می‌کنند ؟ وزن دستگاه ۱۶ دیس و طریقه حمل‌ونقل آن چگونه است ؟ چگونه دستگاه ۱۶ دیس را با ضمانت و خدمات پس از فروش خریداری کنیم ؟ محصولاتی که با این دستگاه می‌توان تبخ کرد ؟ جنس بدنه و دخلی دستگاه قنادی ۱۶ دیس از چیست ؟ اندازه سینی‌های دستگاه قنادی ۱۶ دیس چقدر است ؟

حال می رویم سوراغ جواب دادن به این سوالات :

تقسیم‌بندی دستگاه قنادی

دستگاه قنادی 16 دیس

دستگاه‌های ۱۶ دیس به دودسته تقسیم‌بندی می‌شوند ، نوع اول دستگاه‌های قنادی استیل و نوع دوم دستگاه قنادی گالوانیزه هستند هر دو نوع این دستگاه از آپشن و قابلیت‌های خواص خود برخوردار هستند که البته هردوی این دستگاه‌ها ازنظر طراحی و ساخت شبیه به هم هستند و تفاوت‌های چندانی با یکدیگر ندارند . همچنین دستگاه‌های ۱۶ دیس یک تقسیم‌بندی دیگر هم دارد که آن سیستم بخار هست و که در دستگاه‌های معمولی این سیستم وجود ندارد و به همین می‌گویند که دستگاه‌های ۱۶ دیس در دو نوع سیستم بخار دار و بدون سیستم بخار وجود دارد.

وزن دستگاه قنادی و حمل‌ونقل آن

دستگاه قنادی 16 دیس

دستگاه‌های جدید قنادی صنعتی با فناوری روز دنیا ساخته می‌شوند، و با وزن سبک‌تر نسبت به دستگاه‌های قدیمی ساخته‌شده تا ازنظر حمل نقل آسان باشد تا شما بتوانید با کمترین نیرو آن را جابه‌جا کنید،  چرخ‌هایی که در زیر این دستگاه به کار می‌رود به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید آن را برای فاصله‌های کوتاه به‌آسانی جابه‌جا کنید .

خرید فر قنادی ۱۶ دیس

دستگاه قنادی 16 دیس

متأسفانه دستگاه‌های تقلبی و ارزان‌قیمت در بازار باقیمت‌های بسیار ارزان موجود هستند که ازنظر کیفیت بی‌کیفیت هستند و خریداران دستگاه‌ها گول قیمت پایین این دستگاه‌ها را می‌خورند و بعد چند مدت کوتاه متوجه خرابی‌های دستگاه می‌شوند و بعد مدت کوتاه دستگاه به‌صورت کامل از بین می‌رود ، به همین دید است که می‌گویند یکی از نشانه دستگاه‌های خوب ضمانت و خدمات پس از فروش است که شرکت ایران فر برای تمامی محصولاتی که به مشتریان خود ارائه می‌کند ضمانت و خدمات پس از فروش بلندمدت قرار داده است تا مشتریان با خاطری آسوده دستگاه مدنظر خودشان را خریداری کنند و از خریدی که انجام می‌دهند رضایت کامل را داشته باشند .

جنس بدنه و مخزن داخلی دستگاه

دستگاه قنادی 16 دیس

جنس بدنه دستگاه‌های قنادی صنعتی همان تور که در بالا توضیح دادیم در دو نوع وجود دارد (گالوانیزه و استیل) و جنس داخلی مخزن دستگاه‌ها هم از فلزهای مقاوم در برابر حرارت ساخته می‌شوند تا در برابر آتش و دمای بالا مقاوم باشند . طراحی این دستگاه‌ها و تمامی وسایلی که در این دستگاه‌ها به کار می‌روند تمامی با استانداردهای روز دنیا و کیفیت عالی هستند .

اندازه سینی دستگاه قنادی

دستگاه‌های قنادی ۱۶ دیس دارای ۱۶ سینی ۶۰*۴۰ و نوع دیگر سینی‌های ۶۰*۸۰ هستند که در بیشتر دستگاه‌های قنادی صنعتی از نوع اول به کار می‌رود که جنس سینی‌ها نیز از استیل نسوز هست که در برابر دمای بالا مقاوم هستند .

نوع کارکرد دستگاه‌های قنادی

دستگاه قنادی 16 دیس

نوع کارکرد دستگاه‌های قنادیدستگاه‌های قنادی صنعتی به این صورت کار می‌کنند :

ابتدا کیک یا شیرینی که قرار است پخته شود را درون سینی‌های دستگاه قرار می‌دهند ، بعد از تمام شدن این مرحله سینی‌های آماده‌شده درون گاری قرار می‌گیرد و به دال دستگاه هدایت می‌شود . حال در دستگاه بسته می‌شود و حرارت دستگاه را روی یک دمای مناسب تنظیم می‌کنند و دستگاه شروع به کار می‌کند ، بعد از یک مدت معین که شیرمی تا پخت شد آن را از دستگاه خارج کرده‌ و از سینی‌ها جدا می‌کنند .

 کارایی مشابه دستگاه‌ قنادی صنعتی

دستگاه قنادی 16 دیس

دستگاه‌های قنادی صنعتی به دلیل طراحی کارآمدی که داند می‌توان از آن تا در کارگاه‌های مختلفی از آن استفاده کرد برای مثال :یک نوع از این دستگاه‌ها که دارای سیستم بخار و سینی‌های ۶۰*۹۰ هستند را می‌توان برای پخت نان فانتزی و دیگر نان‌های حجیم استفاده کرد .

محصولات قابل پخت با دستگاه صنعتی قنادی :

  • انواع شیرمی جات سنتی و صنعتی
  • انواع نان‌های فانتزی حجیم ونیم حجیم
  • نان‌های تست
  • انواع نان‌های باگت
  • انواع کیک‌های

دستگاه همزن قنادی

دستگاه قنادی 16 دیس

یکی دیگر دستگاه‌های قنادی که در کارگاه‌های آن به کار می‌رود دستگاه‌های همزن هستند که برای هم زدن انواع مایه جات و انواع خمیر استفاده می‌شود . دستگاه‌های همزن در اندازه‌های مختلف وجود دارد که برای نمونه چند نوع آن‌ها :

  • همزن صنعتی ۲۰ لیتری
  • همزن صنعتی ۵۰ لیتری
  • همزن صنعتی ۷۵ لیتری
  • همزن صنعتی ۱۲۰ لیتری و….

 

نوع کار این دستگاه به این صورت هست که خمیر یا محصولاتی که قرار است باهم ترکیب شوند را درون این دستگاه قرار می‌دهند بعد از چند دقیقه کارکرد ، ماده به‌دست‌آمده به‌صورت یکنواخت ترکیب‌شده است . جنس پاتیل این دستگاه‌ها از استیل هست که هم در بهداشتی بودن دستگاه‌ها و هم در نظافت دستگاه‌ها کار را برای کارکنان آسان می‌سازد ، این دستگاه‌ها به‌غیراز پاتیل دارای سه همزن جداگانه با جنس استیل می‌باشند که برای هم زدن انواع مواد به کار می‌رود ، دستگاه‌های همزن در ابعاد مختلف وجود دارد که ما در قسمت بالا برای شما گفتیم که رایج‌ترین و پرطرفدارترین دستگاه میان این دستگاه‌ها ۲۰ و ۵۰ لیتری هست که نسب به وزن و جای‌گیری و کارایی مناسب هستند.

دستگاه قنادی 16 دیس

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران