دستگاه صنعتی
خانه / دستگاه قنادی صنعتی / خرید مجموعه دستگاه قنادی صنعتی

خرید مجموعه دستگاه قنادی صنعتی

مجموعه دستگاه قنادی صنعتی . لیست قیمت انواع فر قنادی. آیا می دانید که فر های صنعتی قنادی را چگونه باید طراحی نمایند تا کارآیی مناسب تری داشته باشند؟ آیا می دانید که لیست قیمت انواع فر صنعتی قنادی چه کمکی به مشتریان می نماید؟ در مورد مشخصات فنی دستگاه ها چه اطلاعاتی دارید ؟ آیا انواع مختلف دستگاه قنادی را می شناسید ؟ آیا ابعاد و کیفیت دستگاه ها را تشخیص می دهید ؟ آیا می دانید چه دستگاهی برای چه کازگاهی مناسب است ؟

در ادامه به همه این سوالات و دستگاه های قنادی خواهیم پرداخت :امروزه صنعت قنادی یکی از بهترین و زود بازده ترین مشاغلی می باشد که می توان در بازار از آن استفاده نموده، زیرا معمولا انواع شیرینی جات را به صورت روزانه به فروش می رسانند و از این طریق می توانند روزانه به سود مناسبی دست یابند.

دستگاه قنادی صنعتی

دستگاه هایی که می توان توسط آنها در شغل قنادی استفاده نموده را فر صنعتی قنادی نامیده، و معمولا از آنها بیشترین استفاده را انجام می دهند. دستگاه های قنادی را برای شناسایی بهتر به چن دسته تقسیم کرد تا شناسایی تمامی آن ها آسان تر شود . فر های صنعتی قنادی را معمولا طوری طراحی نموده اند که بتوان انواع شیرینی جات را با مقدار مختلف تولید نموده، تا اینکه بتوان آنها را در بازار توزیع نمایند.

مجموعه دستگاه قنادی صنعتی:

صادرات دستگاه قنادی ۱۶ و ۳۲ دیس

مجموعه دستگاه قنادی صنعتی:

دستگاه های قنادی یکی از محصولات مهم صادراتی در صنعت آرد و نان می باشد که همانطور که در بالا گفته شد ایران یکی از بهترین تولید کنندگان آن می باشد، که کشور های مختلف آسیایی و اروپایی خواستار دستگاه های ایرانی می باشد، دستگاه های قنادی دارای بدنه مقاوم می باشد که از سه لایه ساخته می شود که این موضوع باعث می شود تا در هنگام کار حرارت دستگاه به اطراف آن پخش نشود و دما را در خود به مدت طولانی در خود نگه می دارد، که این سه لایه شامل یک لایه استیل و یک لایه پشم و در آخر یک لایه فولاد قرار می

دستگاه قنادی 32 دیس

گیرد که برای نگه داشتن حرارت در مقدار بالا مناسب می باشد، لایه اولی که در بالا گفته شد از جنس استیل در بعضی از دستگاه ها گالوانیزه متغیر می باشد، که از نظر قیمت و سفارش مشتری تغییر می کند، در گاهی اوقات این سوال پیش می آید که آیا فولاد هم برای مخزن داخلی آن مناسب می باشد یا استیل بهتر است که جواب این سوال است که در فولاد هایی که در این دستگاه به کار می رود از مواد هایی استفاده می شود که کیفیت فولاد را در مدت زمان طولانی از بین نرود.

ابعاد دستگاه قنادی ۸ دیس ثابت

مجموعه دستگاه قنادی صنعتی:

دستگاه قنادی ۸ یس ثابت یکی از دستگاه های کارگاه های خانگی می باشد که اکثرا برای تولید کم مناسب می باشد و به دلیل جایگری کم و کیفیت نسبتا مطلوب طرفدار زیادی نیز دارند، این دستگاه ها دارای فن های دیجیتالی برای گردش هوا می باشند، دستگاه های قنادی ۸ دیس ثابت در ابعاد : طول ۷۵ سانتی متر ، عرض ۵۵ سانتی متر و ارتفاء ۱۰۵ سانتی متر می باشد، دستگاه های قنادی ۸ دیس ثابت دارای سینی های ۶۰*۴۰ سانتی متری گالوانیزه می باشند، این دستگاه ها دارای کنترل دمای دیجتالی می باشند که از ۳۰۰ درجه کا

دستگاه قنادی 8 دیس صنعتی

دمایی که دستگاه ۸ دیس دارد تا ۲۳۰ درجه قابل کنترل می باشد، این دستگاه ها دارای مقدار تولید نسبتا مناسبی می باشند که شما می توانید ا آن انواع کیک و پیراشکی و کلوچه و پیتزا و شیرینی  را با کیفیت مناسب پخت کنید، جهت خرید این محصول با ما در ارتبات باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه فر قنادی و کلوچه پزی

قیمت دستگاه فر قنادی و شیرینی پزی صنعتی

قیمت دستگاه فر قنادی و شیرینی پزی صنعتی . را با شرکت ایران فر بفهمید …