خرید و فروش انواع دستگاه نانوایی

 خرید دستگاه نانوایی

خرید دستگاه نانوایی. در این روز ها شما می توانید به راحتی و با هر تعدادی که لازم دارید نان مورد نیاز خودتان را تامین کنید و دیگر لازم نیست برای خرید نان به مدت طولانی پشت صف بایستید و زمان خود را هدر بدهید مخصوصا در این روزگاری که افراد بیش تر از هر چیز به زمان احتیج دارند زیرا زمان تنها ثروتی است که به طور رایگان در اختیار ما انسان ها گذاشته شده است امروزه با وجود دستگاه های صنعتی و مدرن نانوایی مغازه ها و نانوا ها می توانند با سرعت بسیار بالایی نان مورد نیاز شما را تهیه کنند البته این دستگاه ها دارای ویژه گی های متفاوت و مدل های متنوعی هستند که در اختیار نانوا ها قرار می گیرند همچنین نانوا ها می توانند با خرید این دستگاه ها و همراه شدن با علم سود بیشتری را به دست بیاورند زیرا انسان ها هیچ زمانی دست از خوردن نان بر نخواهند داشت زیرا بدو ان نیرو ی کافی را برای انجام فعالیت های ضروری خود به دست نمی اورند و به توصیه پزشکان خوردن نان برای انسان ها بیش تر از هر چیز دیگری اهمیت دارد و افراد برای داشتن یک بدن سالم نسازمند خوردن نان می باشند .

 خرید دستگاه نانوایی

مدل دستگاه نانوایی صنعتی دارای چه ویژه گی است ؟

خرید دستگاه نانوایی:

این دستگاه دارای تنوع است و مدل های مختلفی دارد که دارای خصوصیت های خوب و تاثیر گذاری هستند زیرا این دستگاه ها با کیفیت بسیار بالایی در ایران و با استفاده از بهترین تجهیزات به دست جوانان ایرانی ساخته و وارد بازار ها می شوند .

این دستگاه ها دارای دو نوع دوار یا گردان و نوع تونلی هستند که در این روز ها با استقبال بسیار چشم گیر و زیادی مواجه شده اند و در تمامی نانوایی ها حضور ان ها به خوبی به چشم می خورد .

مدل دوار دستگاه نانوایی صنعتی : این دستگاه دارای حالتی چرخان و گردان دارد که به همین علت می تواند نان را به پخته ترین حالت و بدون سوختگی به شما تحویل بدهد این دستگاه به چهار مدل تقسیم می شوند که البته این اندازه ها قطر این دستگاه می باشد : کدل دو متر و پنجاه سانتی متری و مدل دو متر و بیست سانتی متری و مدل یک متر و پنجاه سانتی متری و مدل سه متری و این دستگاه دارای دو مشعل می باشد

 خرید دستگاه نانوایی

همچنین می توان گفت عمر دستگاه های دوار طولانی است زیرا دارای بدنه ی بسیار مقاومی است که از پنج لایه درست شده است و لایه ها به این شرح هستند : استیل .پشم سنگ . پشم شیشه . استیل نسوز و گالوانیزه که لایه اخر بسیار مورد توجه است زیرا گالوانیزه به هیچ عنوان با اکسیژن واکنش نمی دهد و در نهایت زنگ نمی زند که باعث خوشحالی طرفداران این محصول است .

یکی دیگر از ویژه گی های این دستگاه سنگ های چودنی است که در کف ان درست در زیر نان ها قرار می گیرد و به دلیل جنسی که دارد می تواند گرما را تا مدت زیادی درون خودش نگه دارد و در نهایت باعث مصرف بسیار پایین گاز و صرفه جویی ان می شود .

مدل تونلی دستگاه نانوایی در چه جاهایی استفاده می شود ؟

خرید دستگاه نانوایی:

 خرید دستگاه نانوایی

این نوع دارای دو مدل چهار و نیم متری و شش و نیم متری می باشد که مدل شش و نیم متری دارای سیستم بخار است اما نوع چهار و نیم متری این ویژه گی را ندارد همچنین نوع شش و نیم متری تمام اتومات می باشد اما مدل چهار و نیم متری دارای نیمه اتومات است اما هردو مدل از هر دو نوع دارند .

مدل شش و نیم متری دارای یک مشعل است و نوع چهار و نیم متری با دو مشعل کار می کند و حرارت این دستگاه ها به صورت غیر مستقیم است .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران