خرید و فروش انواع فر اتوماتیک نان فانتزی صنعتی

نان فانتزی صنعتی

نان فانتزی صنعتی، هم اکنون با استفاده از دستگاه های صنعتی پخت می شود. این نان ها به خاطر حجیم بودن نیاز به نوع پخت خاصی نیاز دارند و دستگاه های آن ها با اینکه به مانند دستگاه های قنادی می باشد ولی تفاوتی نیز دارند.
برای پخت انواع نان فانتزی از فر های تمام اتوماتیک طبقه ای استفاده می شود. استفاده از این نان ها هم اکنون در کشور ما در حال افزایش است.

نان فانتزی صنعتی

بیشترین استفاده از نان های فانتزی در فست فود ها می باشد. نان های فانتزی با توجه به نظریه کارشناسان از مرغوبیت بیشتری برخوردار هستند و از نظر سلامت از نان های سنتی دیگر برای افراد مناسب هستند.
دستگاه های فر تمام اتوماتیک طبقه ای که از آن برای پخت نان های فانتزی استفاده می شود دارای ویژگی هایی می باشد که مهم ترین آن داشتن سیستم بخار است. سیستم بخار کمک می کند تا نان ها حجم بیشتری پیدا کنند و پخت آن ها به طور کامل انجام شود.

نان فانتزی صنعتی

بعد از این سیستم، داشتن اعلام هشدار و داشتن سیستم کنترل کننده حرارت دستگاه یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه ها به حساب می آید.
دستگاه های فر تمام اتوماتیک طبقاتی به نوعی از دستگاه ها گفته می شود که ارتفاع بین سینی های آن به ۲۰ سانتی متر می رسد. از این دستگاه ها در پخت انواع کیک ها و شیرینی ها نیز می توان استفاده کرد.

دستگاه مورد استفاده در پخت نان فانتزی صنعتی

نان فانتزی صنعتی

با رشد روز افزون استفاده از نان فانتزی تولید کنندگان زیادی به فکر تولید آن افتادند. تولیدکنندگان همیشه به دنبال پیدا کردن یک راه مناسب و با کیفیت هستند تا بتوانند محصول با کیفیتی را ارائه دهند.
برای پخت نان فانتزی می توان از دستگاه های متنوعی استفاده کرد. می توان به دستگاه اتوماتیک تونلی، دستگاه دوار و همچنین فر طبقاتی اشاره کرد.
این دستگاه ها جز پر مصرف ترین وسیله های مورد استفاده در پخت نان فانتزی می باشند. هم اکنون بیشترین دستگاهی که در پخت نان فانتزی به کار گرفته می شود، فر صنعتی طبقاتی می باشد. این فر به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می تواند اقدام به پخت نماید.

نان فانتزی صنعتی

تولید کنندگان نان های فانتزی، در بعضی موارد به خاطر اینکه کارگاه کوچکی در اختیار دارند از دستگاه های طبقاتی استفاده می کنند. این دستگاه ها دارای ۱۶ دیس ۴ طبقه ای و همچنین ۸ دیس ۴ طبقه ای می باشد. از این دستگاه برای محیط های کوچک استفاده می شود.
در کارگاه های بزرگ و در مواردی که حجم سفارش بالا می باشد نمی توان از این دستگاه ها استفاده کرد به همین دلیل باید از دستگاه های نیمه اتوماتیک تونلی و دستگاه دوار استفاده کنند.
با استفاده از این دو نوع دستگاه می توان حجم بالایی از نان های فانتزی را تهیه کرد که با ارسال آن به مشتری می توان سود زیادی به دست آورد.

نان فانتزی صنعتی

چگونه اقدام به خرید فر اتوماتیک نان فانتزی نماییم؟

این سوال مطمئنا برای خیلی از افرادی که به دنبال راه اندازی یک کارگاه برای تولید نان فانتزی هستند پیش می آید. باید گفت که هم اکنون به خاطر تنوع این محصول در بازار باید قبل از اینکه اقدام به خرید نمایید از مرغوبیت آن اطمینان حاصل کنید.
بهتر است قبل از خرید، در مورد شرکت های تولید کننده و محصولاتی که در بازار عرضه می شوند اطلاعات کافی به دست بیاورید. چرا که نان یک اصل در زندگی به شمار می رود و اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد نمی تواند برای شما سود آوری داشته باشد به همین جهت در اولین قدم باید به دنبال یک محصول مرغوب رفت.

نان فانتزی صنعتی

بعد از اینکه اطلاعاتی را به دست آوردید با مراجعه به مراکز ارائه دهنده ی خدمات دستگاه های فر نان فانتزی مراجعه کرده و اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.
لازم به ذکر است که شرکت ایران فر هم اکنون در حال تولید انواع این دستگاه ها می باشد که می تواند به شما در تولید نان های با کیفیت فانتزی کمک نمایید. به عنوان یک پیشنهاد شما را به استفاده از دستگاه های ساخت شرکت ایران فر دعوت می کنیم.

نان فانتزی صنعتی

 شرکت ایران فر

ایران فر هم اکنون در شهر اصفهان کار تولید دستگاه های صنعتی را انجام می دهد و توانسته است به عنوان یک شرکت تولید کننده ی محصولات با کیفیت خود را مطرح نماید.
شرکت ایران فر توانسته است با جلب رضایت مشتریان خود، به کشورهای همسایه و اروپایی صادراتی نیز داشته باشد که یکی از اصلی ترین دلایل آن داشتن کیفیت بالای محصول است.
خرید از شرکت ایران فر برای مصرف کنندگان یک شانس به شمار می آید، شانس خود را از دست ندهید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران