خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان صنعتی

دستگاه تونلی پخت نان

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان . امروزه اهمیت خوراکی ها و مواد غذایی بیش از پیش بالا رفته است به دلیل زیاد شدن بیماری ها یک انسان باید به خوبی به خورد و خوراکش توجه کند و مهمترین چیزی که از گذشته تا به الان در کل جهان اهمیت داشته و سر تمامی سفره ها حاضر بوده است نان ها بوده اند که اکثر غذا ها و وعده های غذایی بدون نان فایده ای ندارد و نمی توان از آنها استفاده کرد . امروزه در هر محله ای و کوچه و شهری تعداد زیادی نانوایی با حجم تولید نان مختلف وجود دارد که هرکدام مشتری های خودش را دارد و سود زیادی نیز از این کار به دست می آورند . در

دستگاه تونلی پخت نان

این روز ها سرعت پخت نان ها بالا رفته است تا بتوانند به تمامی مشتریان نان مورد نیازشان را برسانند که به همین علت اغلب نانوایی ها از دستگاه های صنعتی و پیشرفته که وارد بازار شده است استفاده می کنند .این دستگاه ها مطمئنا کیفیت و حجم تولید را بالا می برند و یک تولید کننده که نانوایی دارد می تواند از وقتش نهایت استفاده را ببرد و حتی نان های بیشتری نسبت به نیاز مشتری پخت کند .. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی می باشند .

دستگاه تونلی پخت نان

انواع دستگاه نانوایی صنعتی

دستگاه های نانوایی غالبا در دو نوع تولید می شوند یکی تونلی و یکی دوار است که هرکدام ویژه گی مختص به خود را دارد و برای جایی مناسب می باشد .
در تقسیم بندی دستگاه های نان صنعتی به نوع پخت، کیفیت دستگاه، حجم تولید محصول و مکان هایی که از دستگاه های نام برده استفاده می شود دقت می شود.

دستگاه های پخت نان در  به دو نوع دوار و تونلی تقسیم بندی می شود. این دستگاه ها هر کدام ویژگی هایی را دارند که باعث می شود با یکدیگر متفاوت باشند. با این دستگاه ها می توان انواع نان مسطح نظیر نان لواش، نان سنگک، نان تافتون، نان محلی و انواع نان خشک را تهیه کرد. در ضمن نان های نیمه حجیم و حجیم نیز با دستگاه های نام برده قابل پخت است.

شناخت دستگاه دوار نان پزی

دستگاه دوار نان پزی پرتابل، که به روز شده ی دستگاه دوار معمولی است در چند نوع تقسیم بندی شده است. این دشتگله دارای ارتفاع  دو متر و چهل سانتی متری است. بر روی دستگاه پنل کنترل دیجیتالی نصب شده است که به راحتی می توان از آن استفاده کرد. بر روی پنل کنترل دکمه های آخر زمان، اینورتر و دکمه های دیگر که در پخت نان مورد استفاده قرار می یگرد درج شده است.

دستگاه دوار برای پخت نان های لواش به صورت دو متر و بیست سانتی متری است. برای پخت نان های سنگک و بربری از دستگاه دو و نیم متری و همچنین سه متری برای پخت استفاده می کنند. دستگاه های پخت نان بربری و دیگر نان های مسطح جلو بار بوده ولی برای نان سنگک دستگاه دارای ورودی و خروجی مجزا می باشد.

در اینجا باید ذکر کنیم که اندازه هایی که رد مورد دستگاه دوار بیان شده است با توجه به قطر زیره آن می باشد. چرا که مکانی که نان پخت می شود به صورت دایره ای بوده و برای پخت نان به صورت چرخشی عمل می کند.

دستگاه نانوایی تونلی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان:

در این قسمت درباره دستگاه تونل دار به شما اطلاعاتی را می دهیم اما برای مطلع شدن از اطلاعات دقیق تر و جزعی تر به این مجموعه مراجعه کنید . دستگاه های تونلی دو نوع دارند که عبارتند از : دستگاه های چهار و نیم متری و دستگاه های شش و نیم متری . هردو این دستگاه ها دارای مدل های اتومات و تمام اتومات می باشند .

دستگاه تونلی پخت نان

مدل چهار و نیم متری دستگاه نانوایی

این دستگاه یک نوع از مدل تونل دار می باشد این دستگاه ها اکثرا در مدل نیمه اتومات تولید می شوند اما مدل های تمام اتومات را نیز دارند و در بازار موجود است .این دستگاه ها فاقد سیستم بخار می باشند اما دارای حرارت غیر مستقیم می باشد که به پخت کامل نان بسیار کمک می کند .نوع چهار و نیم متری دارای دو مشعل برای پخت نان می باشد . این دستگاه دارای سیستم اینورستی و پی ال سی است که می تواند و کمک می کند که دستگاه کنترل شود و از نظارت و کنترل خارج نشود .

دستگاه تونلی پخت نان

دستگاه شش و نیم متری نانوایی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان:

این مدل از دستگاه نانوایی بیشتر در نوع تمام اتومات تولید می شود اما نیمه اتومات نیز دارد . مدل شش و نیم متری زیبایی بیشتری و طراحی زیباتری نسبت به بقیه دارد و برای نانوایی های بزرگ استفاده می شود . دستگاه های شش و نیم متری دارای سیستک بخار می باشند همچنین از امکانات بیشتری مانند سیستم اینورستی و پی ال سی برخوردار هستند که این سیتم به کنترل کردن دستگاه کمک می کند . حرارت این مدل از دستگاه نیز به صورت غیر مستقیم است که یکی از ویژه گی های مهم آن به شمار می رود همچنین این دستگاه دارای یک مشعل می باشد .

دستگاه تونلی پخت نان

دستگاه صنعتی پخت نان سنتی

این دستگاه توانایی پخت تمامی نان ها را با کیفیت بالا و بدون سوختگی و یا خام ماندگی دارد که عبارتند از : نان های بربری . سنگک . تافتون . لواش و …. . این نان ها با بهترین کیفیت پخته می شود و به دست مشتری می رسد .

با توجه به اینکه نان یکی از مواد و محصولات پر کاربرد در خانه ها و مکان هایی نظیر رستوران، پیتزا پزی و حتی فست فود ها می باشد دستگاه های پخت نان تولیده برای انواع نان ها می باشد. با کمک گرفتن از دستگاه های پخت نان صنعتی می توان انواع نان صنعتی و سنتی را پخت نمود.

دستگاه های پخت نان امروزی دارای کیفیت بالایی بوده و یم توان اطمینان داد که برای پخت به راحتی می توان این دستگاه ها را از مراکز مجاز تهیه کرده و برای تولید از آن ها استفاده نمود.

روش خرید دستگاه نانوایی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان:

دستگاه نانوایی برای اینکه به راحتی در دسترس تولید کنندگان نان و مصرف کنندگان قرار بگیرد در سراسر کشور به راحتی یافت می شود. شرکت ایران فر برای اینکه مشتریان برای خرید دچار مشکل نشوند روش هایی را برای خرید آسان تر برای آن ها معرفی کرده است. برای خرید این دستگاه ها روش های مختلفی وجود دارد که می توان به آن ها اشاره کرد.

  • استفاده از فروشگاه های مجاز برای خرید دستگاه پخت نانوایی
  • رفتن به نمایندگی هایی که مجوز فروش دارند.
  • خرید به صورت آنلاین و غیر حضوری
  • خرید به صورت حضوری از طریق شرکت

در ضمن اگر برای شما قیمت محصول مهم است می توانید به صورت حضوری از شرکت ایران فر خرید خود را انجام بدهید تا قیمت تمام شده از قیمت فروشگاه ها و نمایندگی ها کمتر باشد.
لازم به ذکر است که دستگاه های دست دوم نیز برای این منظور وجود دارد به خاطر اینکه امکانات زیادی ندارد و هم اینکه خدمات و تضمینی برای آن ها نیست قیمت ارزان تری نسبت به جنس نو دارند.

در بازار افرادی هستند که به دنبال سو استفاده از کسانی که به دنبال دستگاه های ارزان قیمت می باشند. باید در این موارد به دلاان فروش اهمیت ندهید. چرا که دستگاه هایی که به این وسیله به فروش می رسد امنیت ندارد و ممکن است که از نظر کیفیت دچار مشکل شوید.

سعی کنید قبل از اینکه قیمت برای شما اهمیت داشته باشد به جنس و مرغوبیت آن دقت نمایید. چرا که داشتن کیفیت بالا در تولید نان می تواند به افزایش فروش شما کمک کند و هزینه ای برای شما به بار نمی اورد. ولی استفاده از دستگاه های بی کیفیت هر چند با قیمت کمتری به دست شما رسیده است ولی ممکن است هزینه های اضافی برای شما متحمل شود و حتی کیفیت نان تولیدی آن کیفیت کمتری داشته باشد.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران