دستگاه صنعتی
خانه / دستگاه تونلی پخت نان / خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان صنعتی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان صنعتی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان . امروزه اهمیت خوراکی ها و مواد غذایی بیش از پیش بالا رفته است به دلیل زیاد شدن بیماری ها یک انسان باید به خوبی به خورد و خوراکش توجه کند و مهمترین چیزی که از گذشته تا به الان در کل جهان اهمیت داشته و سر تمامی سفره ها حاضر بوده است نان ها بوده اند که اکثر غذا ها و وعده های غذایی بدون نان فایده ای ندارد و نمی توان از آنها استفاده کرد . امروزه در هر محله ای و کوچه و شهری تعداد زیادی نانوایی با حجم تولید نان مختلف وجود دارد که هرکدام مشتری های خودش را دارد و سود زیادی نیز از این کار به دست می آورند . در

دستگاه تونلی پخت نان

این روز ها سرعت پخت نان ها بالا رفته است تا بتوانند به تمامی مشتریان نان مورد نیازشان را برسانند که به همین علت اغلب نانوایی ها از دستگاه های صنعتی و پیشرفته که وارد بازار شده است استفاده می کنند .این دستگاه ها مطمئنا کیفیت و حجم تولید را بالا می برند و یک تولید کننده که نانوایی دارد می تواند از وقتش نهایت استفاده را ببرد و حتی نان های بیشتری نسبت به نیاز مشتری پخت کند .. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی می باشند .

دستگاه تونلی پخت نان

انواع دستگاه نانوایی صنعتی

دستگاه های نانوایی غالبا در دو نوع تولید می شوند یکی تونلی و یکی دوار است که هرکدام ویژه گی مختص به خود را دارد و برای جایی مناسب می باشد .

دستگاه نانوایی تونلی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان:

در این قسمت درباره دستگاه تونل دار به شما اطلاعاتی را می دهیم اما برای مطلع شدن از اطلاعات دقیق تر و جزعی تر به این مجموعه مراجعه کنید . دستگاه های تونلی دو نوع دارند که عبارتند از : دستگاه های چهار و نیم متری و دستگاه های شش و نیم متری . هردو این دستگاه ها دارای مدل های اتومات و تمام اتومات می باشند .

دستگاه تونلی پخت نان

مدل چهار و نیم متری دستگاه نانوایی

این دستگاه یک نوع از مدل تونل دار می باشد این دستگاه ها اکثرا در مدل نیمه اتومات تولید می شوند اما مدل های تمام اتومات را نیز دارند و در بازار موجود است .این دستگاه ها فاقد سیستم بخار می باشند اما دارای حرارت غیر مستقیم می باشد که به پخت کامل نان بسیار کمک می کند .نوع چهار و نیم متری دارای دو مشعل برای پخت نان می باشد . این دستگاه دارای سیستم اینورستی و پی ال سی است که می تواند و کمک می کند که دستگاه کنترل شود و از نظارت و کنترل خارج نشود .

دستگاه تونلی پخت نان

دستگاه شش و نیم متری نانوایی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان:

این مدل از دستگاه نانوایی بیشتر در نوع تمام اتومات تولید می شود اما نیمه اتومات نیز دارد . مدل شش و نیم متری زیبایی بیشتری و طراحی زیباتری نسبت به بقیه دارد و برای نانوایی های بزرگ استفاده می شود . دستگاه های شش و نیم متری دارای سیستک بخار می باشند همچنین از امکانات بیشتری مانند سیستم اینورستی و پی ال سی برخوردار هستند که این سیتم به کنترل کردن دستگاه کمک می کند . حرارت این مدل از دستگاه نیز به صورت غیر مستقیم است که یکی از ویژه گی های مهم آن به شمار می رود همچنین این دستگاه دارای یک مشعل می باشد .

دستگاه تونلی پخت نان

محصولاتی که دستگاه نانوایی صنعتی پخت می کند

این دستگاه توانایی پخت تمامی نان ها را با کیفیت بالا و بدون سوختگی و یا خام ماندگی دارد که عبارتند از : نان های بربری . سنگک . تافتون . لواش و …. . این نان ها با بهترین کیفیت پخته می شود و به دست مشتری می رسد .

روش خرید دستگاه نانوایی

خرید و فروش انواع مجموعه پخت نان:

شما می توانید برای خرید این دستگاه به سایت های اینترنتی مربوطه مراجعه فرمایید و دستگاه مورد انتخاب خود را سفارش دهید و به راحتی تحویل بگیرید .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه تونلی نانوایی

نمایندگی فروش دستگاه تونلی شش و نیم متری

فروش دستگاه تونلی نانوایی.  ما می توانیم در زندگی خود برای نان ها جایگاه ویزه …