خرید و فروش دستگاه قنادی پیشرفته

خرید و فروش دستگاه قنادی

خرید و فروش دستگاه قنادی . در این روز ها تنها یک چیز است که تمامی مردم به خوبی از آن استقبال می کنند و حاضر هستند که هر مقدار پولی را برای آن خرج کنند آن هم کیفیت یک محصول است اگر محصولی که ارائه می کنید دارای کیفیت مطلوبی باشد مطمئنا مورد قبول افراد قرار می گیرد .

این ویژه گی برای تمامی پیز های تولید صدق می کند و فرقی ندارد که آن جنس مواد غذایی باشد و یا پوشاک و …………  .

در بخش مواد غذایی ما می توانیم یکی از پرفروش ترین آن ها را به شما معرفی کنیم که حتما جزو بخشی از خوراک های پر مصرف شما نیز می باشد : شیرینی . این خوراکی خوش مزه تقریبا در تمامی جهان طرفداران زیادی را به سمت خود کشیده است .

برای پخت شیرینی روش های بسیار متنوعی می باشد ولی از آنجا که این شیرینی ها دارای مشتری های بسیار زیادی است پس می توان آن ها را به صورت انبوه تولید نمود و برای تولید انبوه این مواد غذایی به دستگاه های پیشرفته ای نیاز است که قابلیت های زیادی را در خود دارند .

خرید و فروش دستگاه قنادی

دستگاه های شیرینی پزی قنادی مدل های مختلف و متنوعی را دارا می باشند که قابل بررسی است .

دستگاه قنادی را چگونه انتخاب کنیم ؟ این دستگاه دارای چه مدلی است ؟

دستگاه قنادی مدل های متنوعی را دارد که باید با توجه به ویژه گی مغازه خود این دستگاه ها را خریداری کنید این دستگاه ها عبارتند از :

 1. مدل سی و دو دیس دستگاه قنادی
 2. مدل شانزده دیس دستگاه قنادی
 3. مدل هشت دیس
 4. مدل ده دیس
 5. مدل دوازده دیس

مدل های دستگاه شیرینی پزی یا همان قنادی را می توان با استفاده از قابلیت هایی که دارند انتخاب نمود و به خوبی از آن استفاده کرد .برای توضیح این دستگاه ها بیشتر به مدل سی و دو دیس و دوازده دیس پرداخته شده است .

نوع سی و دو دیس را چگونه ارزیابی می کنید ؟

خرید و فروش دستگاه قنادی:

این دستگاه دارای چنین ابعادی می باشد :

 1.  ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 2. طول دو متر و بیست سانتی متر
 3. عرض یک متر و چهل و پنج سانتی متر

از جمله ویژه گی های این دستگاه می توان به حرارت غیر مستقیم آن اشاره نمود که از ارزش بسیار بالایی برخوردار می باشدو می توان بدون ضرر رساندن به خمیر شما آن را کاملا پخته شده به شما تحویل بدهد .

خرید و فروش دستگاه قنادی

این دستگاه دارای  دو مدل است :

 • مدلی که دارای سیستم بخار می باشد .
 • مدلی که فاقد سیستم بخار است .

و آخرین ویژه گی بارز این دستگاه سیستم کنترل حرارت آن است که تا دمای شش صد وپنجاه درجه سانتی گراد را کنترل می کند و دمای دستگاه را به خوبی اداره می کند .

مدل دوازده دیس از چه نقاط قوتی برخوردار است ؟

خرید و فروش دستگاه قنادی:

بهتر است که قبل از هر چیز به مقاوت بالای این دستگاه در قسمت بدنه خارجی آن توجه کرد و دلیل این مقاومت سه لایه ای است که آن را ساخته است این سه لایه را به شما معرفی خواهیم کرد :

 1. استیل
 2. پشم سنگ
 3. استیل

ولی درباره ابعاد این دستگاهه باید به آن اشاره نمود که دارای اندازه بسیار کوچک تری نسبت به مدل های دیگر است و به درد مغازه های کم وسعت می خورد .

خرید و فروش دستگاه قنادی

ارتفاع این دستگاه یک متر و چهل سانتی متر می باشد و دارای طولی به اندازه صد سانتی متر و عرض هفتاد سانتی متری می باشد .

برای خرید و یا سفارش دستگاه قنادی چه کاری را باید انجام داد ؟

شما کافی است که به راحتی وارد سایت های اینترنتی این مجموعه بشوید و ابتدا اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید و پس از آن به آسانی دستگاه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید .

شما می توانید در همان قسمت دستگاه خود را سفارش بدهید .

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران