دستگاه پخت نان ۳ متری مناسب پخت نان بربری

دستگاه پخت نان

دستگاه دوار پرتابل، به عنوان یکی از فرهای جدید می‌باشد که جایگزین فرهای های قدیمی و معمولی دوار شده است. از این فر برای پخت نان‌های مختلفی استفاده می‌شود که یکی از انواع نان‌های قابل پخت، نان بربری می‌باشد. دستگاه پخت نان بربری در ابعاد ۳ متری و ۲۵۰ سانتی متری تولید شده است. تنها کافی است که این محصولات را از برندهای مناسب خریداری کرده تا یک نان با کیفیت و مناسبی را تولید نمایید.

شرکت ایران فر در بین شرکت‌های تولیدکننده توانسته است یک برند خاص برای مصرف کنندگان باشد و در صورت نیاز می‌تواند خدمات ویژه‌ای را به مصرف کننده و خریداران محصولات خود ارائه نماید، همین امر باعث شده است تا یک اعتماد بین خریدار و فروشنده (تولیدکننده محصولات شرکت ایران فر) ایجاد شود.

دستگاه پخت نان

ابعاد دستگاه پخت نان بربری

برای پخت نان بربری از دو دستگاه پخت نان دو متر و نیم و سه متری استفاده می‌شود. دستگاه‌های دوار پرتابل ویژگی‌های مشابهی دارند و نمی‌توان برای آن‌ها ویژگی و شرایط جداگانه‌ای را بیان نمود. این دستگاه‌ها تنها در موارد پخت نان متفاوت هستند.

سیستم‌های مدرن ارتفاع دستگاه‌ها، بدنه چند لایه و جنس آن در تمام دستگاه‌های پرتابل برابر است و به صورت یکسان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی در ابعاد عرض و طول تفاوت دارند. برای دستگاه پخت نان دو متر و نیم طول و عرض ۲۵۰ سانتی متری و برای دستگاه دوار ۳ متری طول و عرض ۳ متر بیان شده است که مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد. در ضمن ارتفاع ثابت دستگاه پخت نان ۲۱۰ سانتی متر می‌باشد.

دستگاه پخت نان

خرید دستگاه پخت نان بربری از شرکت ایران فر

یک خریدار واقعی، همیشه برای به دست آوردن یک محصول مرغوب تحقیقات انجام می‌دهد. حال اگر قرار باشد یک دستگاه بزرگ و پیچیده مثل دستگاه پخت نان را خریداری کند مطمئناً باید دقت زیادی را صرف کرده تا یک محصول مناسب را برای تولیدات خود انتخاب کند. شرکت ایران فر یک انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند یک شرکت معتبر و مطمئنی را برای خرید خود انتخاب نمایند.

از ویژگی‌هایی که می‌توان برای شرکت ایران فر بیان نمود می‌توان به:

  • خدمات و گارانتی پس از فروش
  • ضمانت خرید و برگشت محصول در صورت داشتن ایراد
  • تضمین و نصب دستگاه پخت نان توسط اپراتورهای کار آزموده
  • آموزش استفاده از دستگاه برای افراد ناوارد
  • ارائه مشاوره قبل و بعد از خرید به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری
  • خرید به صورت آنلاین از طریق فروشگاه‌های اینترنتی، خرید محصول از فروشگاه‌های مجاز و نمایندگی‌های فروش
تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران